Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski

Bir kadını seksi yapan şey nedir? Fiziksel güzelliği mi, belirgin hatları mı, giydiği kıyafetler mi, saç ve makyaj stilli mi, özgüveni mi yoksa zekası mı? Bize göre bunun kesin bir cevabı yok. Ancak kesin olarak bildiğimiz bir gerçek varsa o da, günümüzde seksi görünmek için illa ki  DNA piyangosunu tutturmak ya da iyi bir stil danışmanlığı almak gerekmediğidir. Her kadını çekici kılan sıcak bir bakış, samimi bir gülümseme, güçlü bir karakter ya da hoş bir aura gibi kendine has özellikleri vardır.

Geçtiğimiz günlerde yüzbinlerce kişinin katıldığı anketler sonucu 2018’in en seksi kadınları sevenlerinin oylarıyla seçildi. Fakat onlar güzel bir yüzden çok daha fazlası. İşte, güzellikleri ile nefes kesen, güçlü, risk alan yönleri ve başarılı kariyerleri ile ilham veren  2018 yılının en seksi kadınları:

1. Gal Gadot

DC çizgi romanlarından uyarlanan Wonder Woman karakteri ile tanıdığımız İsrail doğumlu, başarılı oyuncu Gal Gadot, 2004 yılında Miss İsrael seçilerek güzelliğini taçlandırmıştı. 32 yaşındaki güzel oyuncu 2018’in en seksi kadınları listesine girmeyi bizce sonuna kadar hak ediyor.

Gal Gadot