Kadın

Kalıcı oje nedir? Nasıl uygulanır? Kalıcı ojenin aşamaları nelerdir?

” Kalıcı oje uygulaması şu sıralar dünyada hızla yayılarak her kadının ilgisini çekmeye devam ediyor.Çünkü her kadın güzel gözüken ve daha az zaman harcadığı bir tırnak bakımına sahip olmak ister.”  İnfiniti Nail Studio ‘da Elena Malinovskaya Sizler için Açıkladı.

Elena Malinovskaya / İnfiniti Nail Studio

Elena Malinovskaya / İnfiniti Nail Studio 0531 465 01 40

 

İstediğimiz gibi gözükmeyen tırnakların bizi mutsuz etmesini hiçbirimiz istemeyiz. Tırnak bakımına önem veren kadınlar için kalıcı oje uygulaması uzun vadede kalıcılık sağlayacak ve güzel gözükecektir. Bu uygulama, sürekli manikür yaptırmanın, çıkan ojeleri her seferinde tekrar sürmenin eziyet gibi geldiği o günlere son diyebileceğiz bir niteliğe sahiptir. Natural tırnağınızı koruyarak uzun ömürlü kullanacağınız muhteşem bir uygulama! Gelin tırnaklardaki yeniliğe birlikte göz atalım;

 

 

Kalıcı oje nedir?

Kalıcı Ojeler

Kalıcı Ojeler

Tırnaklarınız için kullandığınız renk seçimleriniz vazgeçemediklerinizse, ojelerinizin çıkmasını istemiyorsanız bu uygulamanın mucizesine hazır olun. Vakti değerli olan, ojeleri temizlemekten, tekrar sürmekten sıkılan kadınlar bu uygulama sayesinde güzel görünen tırnaklara sahip olmak artık mümkün. Bu işlem sayesinde tırnaklar sertleşir, uzaması daha kolay olur ve kırılmalar en az olur.  Asetonla çıkmayan bir uygulamadır. Tırnağınızda yaklaşık 15 gün boyunca hiç bozulmadan, çizilmeden kalacak ve havayla kurumadan kullanabileceğiniz bir oje çeşididir. Kuaför kapısından daha çıkmadan yaptırdığımız ojelerin bozulmasına son çünkü tırnağınız için yapılan uygulama sayesinde bu durumu asla yaşamayacaksınız ve elleriniz her zaman bakımlı gözükecek.

Kalıcı oje uygulamasının aşamaları nelerdir?

Kalıcı Ojeler /İnfiniti Nail Studio

Uygulamayı yaptırmadan önce tırnak yüzeyinizin temiz olmasına dikkat etmeniz çok önemlidir. Bu yüzden önce tırnak temizlenir. Tırnak yüzeyi temizliği tamamlandıktan sonra, tırnak altı kaplayıcısı yardımıyla (şeffaf katman) tırnaklara sürülerek bakım uygulanır ve bu işlem bittikten sonra 1-2 dakika bekletilir. Sonrasında oje sürülür ve cila yapılarak işlem tamamlanmış olur. Uygulama işlemi yaklaşık 15 dakika sürmektedir. İşlem tamamlandıktan sonra 2 hafta boyunca kullanmanız mümkündür.

Bu uygulama tırnaklara zarar verir mi?

Kalıcı Ojeler /İnfiniti Nail Studio

Kalıcı Ojeler /İnfiniti Nail Studio

Uygulama doğru şekilde yapılır ve doğru şekilde çıkarılırsa kesinlikle tırnağa zarar vermez. Tam tersine tırnağınızı dış etkenlerden kırılmalardan korur. Tırnak dipleri 2 hafta boyuna hava aldığı için tırnağınız çok daha hızlı ve sağlıklı uzar.  Yaptırdığınız yerin güvenli olmasına özen göstermeye dikkat edin.

 Kimler niçin yaptırmamalı?

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Tırnağında mantar olanlar kesinlikle bu uygulama işlemini yaptırmamalıdır. Her ne kadar bu işlem tırnağa havayı ve suyu geçiren bir malzemeden yapılıyor olsa da mantar tedavi görmeden bu işlemini yaptırmamakta fayda var.

Kalıcı oje nasıl çıkartılır?

Bu uygulamayı çıkartmak oldukça kolay. Fakat bu işlem bir uzman tarafından yapılmalıdır. Yapılan işlem için kullanılan çıkarıcı ile tırnaklar sarılır, 10 dakika bekletilir ve portakal çubuğu yardımıyla oje tırnaktan çıkarılır. Burası önemli bir ayrıntıdır çünkü metalle çıkarılmaya çalışılan bu işlem tırnaklara zarar vererek, çizilmelere sebep olabilir.

Tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz

Elena Malinovskaya

0531 465 01 40

İnfiniti Nail Studio /Estetisyen / Güzellik Uzmanı

 

Yorum yaz

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar

Yukarı