çok satan kitaplar

Artık aradığımız kitapları daha kolay bulabildiğimiz gibi, Türkiye’nin en büyük kitapçılarından BKM Kitap, bunu daha da kolay bir hale getirerek, artık mobil uygulama üzerinden de kitap almanızı kolaylaştırıyor. Bu sayede hem kitap seçimlerinizi daha kolay yapıyor ve hemde tüm kampanyalardan anında haberdar olabiliyorsunuz. Mobil kullanımının yaygınlaştığı günümüz de, Ramazan ayında okunacak güzel bir kitap arayanlar için, ilk önerimiz Ramazan Risalesi olacaktır. Oruç tutmanın faziletini en güzel şekilde yaşamak ve böylelikle İslamiyet’in önemini yeniden görmek sizin elinizde olacak ve bunu da okuyacağınız bir kitap ile elde edebileceksiniz. Ramazan Risalesi kitabı hakkında detaylı bilgi almak için, ister uygulama marketlerinden uygulamayı telefonunuza indirerek, isterseniz de direk olarak www.bkmkitap.com sitesinden de kitapları detayları ile inceleyebilirsiniz.

Ramazan Risalesi
Ramazan Risalesi

Mobil Kitap Satışı Başladı

Kitap almak ve siparişinizi çok daha kolay bir şekilde takip edebileceksiniz. Türkiye’nin en büyük kitapçısı olarak Bursa’da faaliyet gösteren ve özellikle kanserojen olmayan kırtasiye ürünlerini satarak, binlerce kişinin alışveriş yaptığı kaynakların başında gelen BKM Kitap ile artık HİÇ-İM gibi dini bir çok kitapları da satın alabilirsiniz. Sadece yetişkinler için değil, ayrıca çocuklar için de bir çok farklı kitaplar bulunuyor olması nedeni ile bilhassa şimdiden çocuğunuzun İslam ahlakını daha güzel alması için HİÇ-İM gibi bir çok kitabı alabilirsiniz.

Hiç-İm

İslami Kitaplar BKM’de

Aslına bakarsanız, İslamiyet denildiğinde sadece akıllara Kuran-I Kerim, Peygamberimizin hayatı, Siyer, Fıkıh, Namaz Duaları gibi çeşit çeşit kitaplar geliyordur. Ancak çok daha fazlası olduğunu söyleyelim. Özellikle son yıllarda bir çok farklı türlerde hazırlanan romanlar ile artık daha güzel bir şekilde İslamiyeti yorumlayabiliyoruz. Bunlar arasında yer alan Mekke’ye Giden Yol sayesinde, başka birinin gözünden Müslümanın nasıl yaşadığını öğrenmiş olacaksınız. Yahudi olarak yaşayan ve sonradan Müslüman olan Muhammed Esed tarafından yazılan Mekke’ye Giden Yol sayesinde, bu toprakları ve insanlarımızı daha iyi anlayabiliyorsunuz.
Mekkeye giden yol

BKM Kitap Alışveriş Sitesi

Dini kitaplar, romanlar, çeşitli dergiler ve yayınlar okumak istiyorsanız eğer, aradıklarınızın tamamını BKM Kitap sitesinden bulabilirsiniz. Yapmış oldukları çeşitli kampanyalar ile birlikte, daha ucuza kitaplar da okuyabiliyorsunuz.

Fırsat Severler İçin Mobil Kütüphane

Türkiye’nin en uygun fiyatlı kitap sitesi BKM Kitap, mobil kullanıcılarına hızlı alışveriş imkanı sağlıyor… Hemen mobil uygulamamızı indirerek kaçırılmayacak fırsatlardan sen de yararlan!

#kitap #kampanya #bkmkitap

Mobil uygulama içinbit.ly/bkmuygulama