Geçtiğimiz gün Gökhan Çıra ile görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci, nikah şahitliğini yapan Demet Akalın hakkında paylaşım yaptı. Ciğerci, Demet Akalın’la ilgili “Kınada evet bazı üzüldüğü, benim de üzüldüğüm şeyler oldu. Aramıza kara kedi girdi. Belki de nazar değdi” notunu yazdı. Akalın ise yakın dostunun paylaşımına yorum yazdı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin kına gecesine katılan Demet Akalın’ın organizasyon şri nedeniyle kızdığı ve paylaştığı fotoğrafları sildiği ortaya çıkmıştı. Ancak Akalın, yakın dostu olan Selin Ciğerci’yi düğününde yalnız bırakmadı ve nikah şahitliğini de yaptı.

“KINADA ÜZÜLDÜĞÜ ŞEYLER OLDU”

Selin Ciğerci ise düğünden bir gün sonra Demet Akalın ve Okan Kurt paylaşımı yaptı. Düğünde ailece çekildikleri bir fotoğrafı paylaşan Ciğerci, “Benim saygım sevgim önce anneliğine. İşini, sanatını, şarkılarını zaten hiç konuşmaya gerek yok. Kınada evet bazı üzüldüğü, benim de üzüldüğüm şeyler oldu. Aramıza kara kedi girdi, yanlış anlaşılmalar oldu. Her arkadaşın veya karı kocanın, anne ile çocuğun bile olur böyle şeyler. Çok normal, belki de nazar değdi ama düzeldi bitti. İyi ki geldiniz. Şahidim de oldu, beni kırmadı” notunu yazdı.

DEMET AKALIN’DAN YANIT!

Selin Ciğerci’nin paylaşımına yorum yapan Demet Akalın ise, “Kuzum sen mutlu ol boşver. Kulak asma artık. Çok güzeldiniz. Her şey çok güzeldi” ifadelerini kullandı.