Haftaya damga vuran magazin haberlerinden biri; Burcu Esmersoy’un eski eşi Berk Suyabatmaz ile Berrak Tüzünataç’ın ilişkisi oldu. Burcu Esmersoy ile 1 yıl evli kalan Berk Suyabatmaz, oyuncu Tüzünataç’la yeni bir aşka yelken açtı.

2 ay önce Esmersoy ile yollarını ayıran Berk Suyabatmaz, geçtiğimiz günlerde Bomonti’de Berrak Tüzünataç ile görüntülenmişti. Gazetecileri fark edince koşar adımlarla mekanın iç kısmına geçen ikili, mekandan ayrı ayrı çıkmıştı.

“Flörtleşme aşamasındayız”

Berk Suyabatmaz yeni ilişkisiyle ilgili; “Berrak’la 10 yıldır tanışırız. Bir – iki haftadır da görüşüyoruz. Flörtleşme aşamasındayız. Sevgili olursak zaten çıkar el ele poz veririz. Kimseden çekindiğimiz yok. Zaman neyi gösterir, göreceğiz.” demişti.

“Berrak sevdiğim bir arkadaşım”

Burcu Esmersoy cephesinden konuyla ilgili ilk açıklama geldi;

“Berrak’ı çok iyi tanıyorum. Sevdiğim bir arkadaşım. Ama beraber olmaları onlarla ilgili bir durum. İki bekar insan istediğini yapabilir. İlişkileri varsa kimseyi ilgilendirmez. Beni de ilgilendirmez. Niye aramızda sorun olsun ki? Onların hayatına karışamayız. Kurcalanması gereken bir mesele değil.”

Kaynak: Posta