Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Özlem Ada Şahin’e doğum hediyesi olarak aldığı saatin satılmak istendiğini duyunca küplere binmiş, iki taraf karşılıklı söz dalaşına girmişti. Özlem Ada Şahin saati satmadığını, değiştirmek istediği, Akalın’ın da bu durumdan haberi olduğunu söylemişti. Şahin’i yalanlayan Demet Akalın; “Özlem seninle hiç konuşmadık ki! Kapat gitsin!” şeklinde sert bir cevap vermişti.

“Bir kadın adamı vezir de eder rezil de!”

Akalın son olarak önceki gün konser çıkışı konuyla ilgili; “Beni konuşturmayın. Berkay hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezir de eder rezil de!” dedi.

“Ben bir daha asla Demet’le barışmayacağım!”

Demet Akalın’ın bu açıklamasının ardından Berkay’dan cevap gecikmedi. 2. Sayfa’ya konuşan Berkay şunları söyledi:

“Biz saati satmadık. Neden satalım? Bizim öyle bir şeye ihtiyacımız yok. Bizim kendi saatçimiz var. Demet’in saatçisi ile bizim saatçi arasında dağlar kadar fark vardı. Değiştirmek istedik anlaşamadık, saati ben Demet’in saatçisine bıraktım. Demet’in de bu durumdan haberi var. Saati almadık, fazla para söyledi saati bıraktık. Dükkâna girmeden önce konuştuk Demet’le, sonra da konuştuk. Ona da dedim ‘Burada saatler çok pahalı, yazık alma buradan’ diye. Demet de ‘Tamam sen halledersin, bak keyfine’ dedi. Kesinlikle yalanım yok, Allah yukarıda saati satma gibi bir durum söz konusu değil. Ben bir daha asla Demet’le barışmayacağım, asla! Benim karımın kolundaki saatin fiyatı belli. Ben rezil olmadım, vezir oldum. Karımdan bin kere Allah razı olsun, eksikliğini göstermesin Rabbim!”