Gigi Hadid hakkında bilmediğiniz 5 gerçek!

Gigi Hadid hakkında bilmediğiniz 5 gerçek! Son dönemin en favori yeni nesil süpermodeli Gigi Hadid’i ne kadar iyi tanıyorsunuz? Gelin birlikte test edelim.

 

Ana Öğünü: Yumurta
Gigi Hadid’in fit fiziğinin sırrı yumurtada gizli. O, yumurtayı her çeşit baharatla deneyerek, binbir tada dönüştürüyor. Özellikle spor sonrası protein ihtiyacını yumurta ile gideren Gigi Hadid’in en çok kullandığı baharat ise çeşni.

Gerçek Adı: Jelena Noura Hadid
Gigi’nin gerçek adı Jelena Noura Hadid. İlkokul zamanında annesi Yolanda Foster, sınıfta isim karışıklığına neden olmaması için kızına ‘Gigi’ lakabını takmak zorunda kalmış.. Sınıfta Helena ismindeki bir kızla neredeyse aynı telaffuza sahip olan Jelana ismi, özetle Helena’nın kurbanı.

En Yakın Arkadaşı: Taylor Swift

Hadid ailesinin birbirlerine olan düşkünlüğüne değinmeye dahi gerek yok. Kardeşleri Bella ve Anwar’dan sonra sıkça vakit geçirdiği bir başka isim ise manevi ablası sayılabilecek Taylor Swift.

Hashimoto Hastası

Bu kadar spor dolu ve sağlıklı bir hayat sürmesine rağmen, Gigi’nin de sağlık sorunları var. Metabolizmasını doğrudan etkileyen tiroid bezi iltihabı Hashimoto’yla 2 yıldır mücadele ediyor.

Squat Düşmanı

Squat, hiçbir egzersiz programında yok Gigi’nin. Tam aksine, o spor salonunda kendi deyimiyle ‘erkek gibi’ takılmayı seviyor. Boks yapmak ise en büyük tutkusu.

Yazar

Avatar
Kadinca Özel

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap