Ünlü oyuncu Bergüzar Korel yeniden anne olmak için gün sayıyor. Hamileliğinde 4. aya gelen Bergüzar Korel’in sahneye çıkması doktoru tarafından yasaklanmıştı. Tiyatro oyununa hazırlanan Bergüzar Korel, oyunun iptal edildiğini şu sözlerle duyurmuştu.

“Sahneye çıkışım yasaklandı”

“Çok severek oynadığım, yıllar sonra koşarak beni sahneye götüren duygularla dolu, Kızlar ve Oğlanlar oyunumuzun iptal olduğunu üzülerek bildirmek isterim. Oyunumuzun yeni sezonu için yaptığımız ilk provasında her hamilelik sürecindeki anne adayını korkutacak ve gebelik sürecine tehdit ve tehlike oluşturacak bir durum yaşanması sebebiyle yapılan tetkikler sonucunda doktorum tarafından sahneye çıkışım yasaklandı. Çok şükür ki bebeğimin de benim de sağlığımız yerinde.”

Bebeğinin cinsiyetini öğrendi

Sağlıklı bir şekilde hamilelik süreci devam eden Bergüzar Korel yıllar sonra tekrar anne olacak. 2010 yılında ilk bebeği Ali’yi kucağına alan Korel, 2. bebeğinin cinsiyetini öğrendi.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftinin bir erkek evlatları daha olacak. Bakalım ünlü çift oğullarına hangi ismi verecek?