Kerem Bursin

Serenay Sarıkaya ile ayrılığının ardından sessizliğe bürünen Kerem Bursin, sevenlerinin karşısına bir Youtube programında çıktı. Zeynep Ocak‘ın sunduğu ‘Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler’ programına konuk olan oyuncu Kerem Bursin çarpıcı açıklamalar yaptı.

“Soyunmaya başlayıp havuza çıplak girdim”     

Sohbet Kerem Bursin’in Amerika’daki yaşantısına, gençlik yıllarına uzanınca Bursin birkaç anısını anlattı. Ünlü oyuncu üniversite yıllarında yaşadığı bir olayı şöyle aktardı;

“Üniversitede Ally adında bir sevgilim vardı. Evine gittik, ailesi ile tanıştım. Ally’nin annesi “İç Kerem iç” dedikçe içtim. Sonra soyunmaya başlayıp havuza çıplak girdim. Sabah hiçbir şey hatırlamıyordum. Artık pek içki içmiyorum çünkü içince soyunuyorum.”

Kerem Bursin ilişkilere dair samimi açıklamalarına bu hikayeyi de ekledi;

“En kötü flört buluşmam İstanbul’da oldu. Henüz ünlü değildim. Tanımadığım bir kişiyle yemeğe çıktık. Sonra ortak bir arkadaşımızın evine gittik. Arkadaşım da bizi yalnız bıraktı. Ama ben istemedim. Bir ara mutfağa geçip kahve yaptım. Elimde kahvelerle salona girdiğimde bir baktım kız soyunmuş. Poz verir gibi duruyor. Kımıldamıyordu, neredeyse nefes almıyordu. Kıza “İyi misin?” diye sormak zorunda kaldım.”