Simay Rasimoğlu

İşte magazin dünyasından son haberler…

Miss Turkey 2019 tacını taktı

Türkiye’nin en güzel kızı olmak için yarışan 20 isimden birinciliği kazanan isim belli oldu. Simay Rasimoğlu 2019 Türkiye güzeli oldu. 22 yaşındaki Simay Rasimoğlu, Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Mimari Restorasyon Bölümü mezunu. Birincilik tacını takan Simay Rasimoğlu’nun boyu 1.88.

“Benden çok daha güzel kızlar olmasına rağmen…”

Ünlü manken Çağla Şikel, Miss Turkey 2019 finalistlerine gelen yorumları eleştirdi. Finalistlere destek olunması gerektiğini söyleyen Şikel, “Kendilerini onların yerine koysunlar” dedi. Miss Turkey 1997’de tacı kazanan Çağla Şikel şunları söyledi:
“Onlar gencecik kızlar. ‘Nereden buluyorlar bu çirkin kızları’ demek hoş değil. Onlar da anasının kızları, evlatları. Kendilerini onların yerine koysunlar ve destek olsunlar. Benden çok daha güzel kızlar olmasına rağmen benim seçilme sebebim podyumda bir ışığım olması. Güzellik sadece hokka burun, kiraz dudakla olan bir şey değil.”

Hadise kardeşi Derya ile yollarını ayırdı

Ablası Hülya Açıkgöz ile arası bozuk olan ünlü şarkıcı Hadise’nin bu defa kardeşi Derya Açıkgöz ile yolları ayrıldı. Hadise sosyal medya hesaplarında kardeşi Derya’yı takipten çıkardı. Hadise’nin Derya’nın masraflarını karşılamayı bıraktığı konuşuluyor. Bu durumun ardından Derya, Belçika’ya geri döndü. Bakalım Açıkgöz ailesinde sular ne zaman durulacak?