4 yıldır birlikte olan şarkıcı Oğuzhan Koç ile oyuncu sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ilişkilerine son verdi. İkilinin ayrılık sebebine dair birçok iddia ortaya atıldı, ailelerinin evlenme baskısı yaptı konuşuldu.

“İlk ve son kez bir açıklama yapmak zorunda kaldık”

Tüm bu haberlerin ardından ünlü çift bir açıklama yapma gereği duydu. İşte Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’in ortak ‘ayrılık’ açıklaması;

“Bugünlerde aklımız, kalbimiz, hepimizin güvenliği için mücadele eden Kahraman Mehmetçiğimiz’le. Onların yuvalarına sağ salim dönemlerinden daha önemli bir gündem olamaz. Ülke olarak geçirdiğimiz bu yoğun ve hassas günleri düşünerek gündemi meşgul etmemek için sessiz kalmaya çok dikkat ettik. Ancak ilişkimizin bitişi sonrasında medyada yer alan ve gerçeği yansıtmayan haberlerle ilgili ilk ve son kez bir açıklama yapmak zorunda kaldık. 4 yıl önce sevgi ile başladığımız ve birbirimize karşı hiçbir insani hata yapmadan sürdürdüğümüz ilişkimizi dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık. Bu kararımıza ve sonrasında yaşayacağımız sürece herkesin saygı ve hassasiyetle yaklaşacağına inanıyoruz.”