Şeyma Subaşı tatile gittiği Miami’de güneşin ve denizin tadını çıkarıyor. Sevgilisi Guido Senia ile tatil yapan Şeyma Subaşı, son olarak Miami plajlarında çekilen bikinili bir fotoğrafını paylaştı.

Geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı’nın canlı yayında olduğu sırada gönderdiği mesajla çok konuşulan Şeyma Subaşı, soluğu Miami’de aldı. Sevgilisi Guido Senia ile Miami’de tatil yapan Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekmeye devam ediyor.

Şeyma Subaşı, kızı Melisa’nın doğum gününü kutladıktan sonra Miami’ye gitti. Sevgilisiyle tatil yapan Subaşı, yaz havasının hakim olduğu Miami’de güneşin ve denizin keyfini çıkarmaya devam ediyor. Subaşı son olarak Miami plajında elinde içeceğiyle çekilen bikinili fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.

Subaşı’nın paylaşımı saatler içinde yüz binden fazla beğeni aldı.

ACUN’A ATTIĞI MESAJ İFŞA OLMUŞTU

Televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz hafta kendi kanalı TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım programına konuk oldu. Canlı yayında sunuculara kendi telefonundan video izleten Ilıcalı, eski eşi Şeyma Subaşı’dan gelen mesajla şoke oldu. Subaşı, attığı mesajda yurt dışına çıkacağı için otel masrafları konusunda Ilıcalı ile konuşmak istediğini söylemişti. Konu hakkında Instagram hesabından açıklama yapan Subaşı, Ilıcalı ile bir kızlarının olduğu bu sebepten de her konuda konuştuklarını belirterek anlayış istemişti.