Şeyma Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı‘ya attığı mesaj, canlı yayında ekrana düşünce olanlar oldu. Adeta günü haberi olan olay sonrası Şeyma Subaşı’dan açıklama geldi.

“Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım”

Şeyma Subaşı’nın mesajda Acun Ilıcalı’ya, “Acun, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım, Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım” yazdığı görüldü.

“Anlayış istiyorum”

Twitter’da kısa sürede trend olan olay sonrası Şeyma Şubaşı’dan açıklama geldi. Instagram’dan açıklama yapan Subaşı şunları söyledi;

“Demin Acun’a attığım mesajın canlı yayında çıkmasıyla alakalı bir şey söylemek istiyorum. Bu kimin başına gelirdi derseniz, tabii ki Şeyma Subaşı‘nın başına gelirdi. Ama hayırlısı böyleymiş yapacak bir şey yok. Bu konuyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Sonuçta bizim Acun’la çocuğumuz var. Konuştuğumuz maddi manevi birçok konu var. Bunlardan bir tanesinin canlı yayına çıkması tabii ki de benim kaderim, yapacak bir şey yok. Lütfen konu başka yerlere gitmesin. Bizim önceliğimiz tabii ki Melisa. Biz her zaman bunları konuşacağız. Önceden de konuşuyorduk şimdi de konuşuyoruz. İnşallah başka boyutlara taşınmaz bu olay. Ne diyeyim, anlayış istiyorum.”