Magazin Gazetecileri Derneği’nin (MGD) düzenlediği ’24. Altın Objektif Ödülleri’ töreninde pop müzik kategorisinde yılın kadın yorumcusu ödülünü alan Sıla, gecede magazincilerin sorularını da yanıtladı.

Kapı önündeki 1956 model Cadillac ile fotoğraf çektirerek klasik arabalara bayıldığını söyleyen Sıla, “Binip gitsem mi?” esprisiyle herkesi güldürdü.

“Geçen bir tarih verildi ama…”

Keyifli halleriyle dikkat çeken ünlü şarkıcı, sevgilisi Hazer Amani ile ilgili evlilik sorularını da yanıtsız bırakmadı; “Vallahi bende bilmiyorum ki… Nasip kısmet her şey. Bu tip şeyleri çok fazla konuşmamakta fayda var. Sizden takip ediyoruz olayı. Geçen bir tarih verildi ama o gün Cumhuriyet Balosundaydık biz.”

“Siz abartıyorsunuz”

Farklı saç stilleriyle dikkat çeken Sıla, saçlarını değiştirdiğini söyleyen muhabirlere; “Aslında değiştirmiyorum. Siz abartıyorsunuz tatlı tatlı. Sadece iki model yapıyorum son dönemlerde.” dedi.

“Alışamadım single’lara bir türlü”

Ünlü şarkıcı bir de albüm müjdesi verdi; “Çok tatlı bir albüm çalışması içindeyiz. Hali hazırda yeni şarkılar yazıyorum. Ne kadar çok şarkıları bölmeyi denesem de bir türlü alışamadım bu yüzden albüm yapacağım sanırım. İnsanlar alışmış beni çok şarkılı albümlerle görmeye. Benimde gönlüm çok şarkılı bir albümden yana. Alışamadım single’lara bir türlü.”

Oyunculuğa yeşil ışık yaktı

Bu aralar rol aldığı reklam filmiyle de adından söz ettiren Sıla, oyunculuğa da yeşil ışık yaktı; “Oyunculukla ilgili herhangi bir öngörüm yok. Ama neden olmasın.”