Hediye seçimlerinde içtenlik ve doğallık söz konusu olduğunda çiçekler her zaman ilk akla gelen seçeneklerden biridir. Her duyguya cevap veren yönleriyle farklı konseptlere özel sunumlar eşliğinde unutulmaz kutlamalar yapmayı sağlayan çiçekler, anları ve anıları güzelleştiren hediyelerdir. Biz de bu yazımızda hangi konsept için hangi çiçek sunumunun uygun olabileceği hakkında sizlere fikir vermek istedik.

Mütevazı Saksı Çiçekleri

Saksı çiçekleri; zarifliklerini sadelikten alan görünümleri ile çiçek çeşitleri arasında oldukça mütevazı bir yere sahip olmanın ötesinde, mekân süslemesi için de kullanılabilen son derece işlevsel hediyelerdir. Uzun süre bakım ve ilgiyle büyütülecek olan saksı çiçekleri için doğal olarak ofis, ev ve bahçe ortamları ideal mekanlardır. Bu nedenle saksı çiçekleri; Anneler Günü’nde vaktinin çoğunu evde geçiren annelere, terfi veya yeni iş kutlamalarında ofiste çalışan arkadaşlara ve bahçesi veya balkonu olan yeni evli çiftelere gönderilebilecek en sade ve elegan armağanlar arasındadır.

Göz Dolduran Vazo Sunumları

Genellikle farklı çiçek çeşitlerinin bir arada kullanıldığı vazoda çiçek sunumları, verecekleri hediyelerde doğallık ve gösterişi aynı anda bulmak isteyenler için en güzel seçim… Mevsim çiçeklerinin rengarenk seçenekleriyle oluşturulan aranjmanlar ve bunlara eşlik eden eğlenceli aksesuarlarla takdim edilecek vazoda çiçek çeşitleri; özel günlere anlam katmanın en etkili yoludur. Dolayısıyla Sevgililer Günü ve yıl dönümleri başta olmak üzere romantik günleri çiçeklerle renklendirmek isteyenlere vazoda çiçek sunumları; şüphesiz tercih edilebilecek en güzel çiçeklerdir.

Samimi Çiçek Buketleri

Hediye seçimi yaparken samimiyete öncelik verenlerin ve bizzat sunumun önemli olduğunu düşünenlerin hislerine tercüman olacak çiçek sunumu ise tabi ki buket çiçekleri… Aralarında hem minimal hem de görkemli seçenekleri bulunan çiçek buketleri, samimi yapılarıyla duyguların içtenliğini vurgulayan yönleri sayesinde pek çok durumda rahatlıkla tercih edilebilecek armağanlardır. Genellikle yeni bebeğe hoş geldin demek, geçmiş olsun dileklerini iletmek ya da önemli bir günü kutlamak için takdim edilen buket çiçekleri; doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü vesilesiyle de hediye edilebilecek alternatiflerdir.
Yakınlarınızla paylaştığınız özel günlerde, yıllar sonra bile o anı hatırlatacak bir hediye vermek istiyorsanız siz de çiçeklerin gücünden faydalanabilirsiniz. Çiçek buketleri, saksı çiçekleri, vazoda çiçek çeşitleri ve çok daha fazlasını Çiçek Sepeti’nin online mağazasında inceleyebilir; beğendiklerinizi Türkiye’nin pek çok noktasına güvenle gönderebilirsiniz.

http://www.ciceksepeti.net/