Hakkımızda

2016 yılında kurulan Kadincaozel.com.tr, kadınların ihtiyaç duyabilecekleri pratik bilgileri, yemek tariflerini, sağlık ve astroloji gibi farklı alanlarda birçok konuyu özgün içerikleriyle birlikte okuyucularına aktaran bir kadın portalidir.

Kadincaozel.com.tr bünyesinde yer alan, konusunda uzman tüm editörler, doktorlar ve astroloji uzmanları, markayı en iyi şekilde temsil edebilmek adına topluma faydalı içerikler üretmeyi kendilerine misyon hâline getirmişlerdir. Uzmanlıkları ve sağladıkları araştırmalar sayesinde işledikleri bu konuları ve en güncel bilgileri okuyucularımız ile buluşturmaktadırlar.

Editörlerimizden itibaren markamıza katkıda bulunan herkes, kadınları oldukları gibi olmaya teşvik ederken kadınların; doktorlarımızın yazdıkları bilgiler ışığında sağlıklarını koruyabilecekleri yolları, en güncel modaya ayak uydurabilmelerini ve merak ettikleri astroloji haritalarını devamlı ve güncel olarak takip edebilmelerini amaçlamaktadır.

İlkelerinden ödün vermeden şeffaf yayıncılık anlayışını ilke edinen Kadınca Özel, internet üzerinden kadınların yararına sağlamaya çalıştığı tüm içerikleri yine internetin gücünü kullanarak okurlarıyla buluşturmaktadır. Sağladığı hiçbir içerikte ideoloji, örgüt, politika veya dini oluşumun içerisinde yer almayan Kadınca Özel, yine sağladığı hiçbir içerikte de nefret söylemlerini dile getirmez.

Tüm yaş gruplarından her kadının gönül rahatlığıyla takip edebileceği, okurken bilgileneceği konular üzerinde kuran Kadınca Özel, tüm kadınların yaşam standartlarını en üstün noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden, kurulduğu günden bu yana her geçen gün daha geniş okuyucu kitlelerine ulaşan kadincaozel.com.tr, birçok marka ile iş birliği ve içerik ortaklıkları yaparak yayın hayatına devam etmektedir.

Yakın zamanda hayata geçirilecek olan kadınlara özel tv programı sayesinde Kadınca Özel, yine 7’den 70’e tüm kadınların sağlık, makyaj, sanat, moda, yemek tarifleri, astroloji gibi çeşitli kategorilere daha kolay ulaşabilmesini amaçlarken daha geniş kitlelere hitap edebilmeyi planlamaktadır.

Yayın İlkeleri ve İçerik Politikası

Hukuki Şartlar ve Gizlilik

Çerez Politikası

Hakkımızda

Kadinca Özel Künye