Yazarlarımız

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

Astrolog - Kadinca Özel

Bilinçaltı koçu

Duygularımı uzun yazılarla ifade etmeyi, hafiflemeyi ve hafifletmeyi, kedileri, köpekleri , doğanın binbir rengini , denizin mavisini , fok balıklarıyla yüzmeyi , yaşanmış hikayeleri izlemeyi , dostlarla içilen kahvenin lezzetini, dünya lezzetlerini ve anne yemeklerini , sporun her türlüsünü ama en çokta pilatesi, dağlara tırmanmayı, yeni yerler görmeyi , gece denize girmeyi , canım istediği an dans etmeyi, babamı ozledıgımde Neşet Ertaş dinlemeyi , piyano sesi ile sakinleşmeyi, zamansız gelen süprizleri ve midemde uçuşan kelebeklerin yaşattığı o hissi hep çok sevdim . Hayat deneyimlerimi ve almış olduğum eğitimleri yaşam şeklimle birleştirip , cevreme hem fiziken hem de ruhen hafifleten çözümler sunmak , başkalarının hayatlarındaki olumlu degısımlere katkı sağlamak ve bunlara tanık olmak en büyük mutluluğum

Eğitimci / Yazar

Genetic Trainer / Kaliteli Yaşam Uzmanı

Tasavvuf araştırmacısı / Kadinca Özel

Transformational Coach

“Hayat bir sabah yürüyüşe çıkmaktan ibarettir.”O. Eczacı, Dansçı, Master Pilates/Latin Dansı/Fitness Eğitmeni, Milli Sporcu, Milli Antrenör, Hakem “Her zerremle; zihin, beden ve ruhumu bir bütünden fazlası hissettiğim, bir spor ve sanat aşığı… Düşünmeyi, sorgulamayı ve öğrenmeyi seven ve ‘ben’ den yola çıkarak varoluşu merak eden bir hayat aşığı…” “Nitelik nicelikten üstündür. Denge ve esneklik üzerine kurulu yaşamda ‘yaşamak’ ya da ‘kaliteli yaşamak’ arasındaki fark hissedebilmekten geçer. Sanat ve spora aşık ruhum bana hazzı ve hissedebilmeyi öğretti. Ve sonra her şey anlamlanmaya başladı. Ve anladım ki: ‘hissetmek’ sadece.. ‘Yaşam’ olmalı adı.” Sanat, Spor, Estetik, Güzellik, Dans, Aşk, Meditasyon, Müzik, Kahve, Kitap, Sağlık, Fitness, Spor Bilimi, Egzersiz Fizyolojisi, İnsanoğlu, Yazmak, Gün doğuşu, Gün batımı gibi gibi… güzele aşıktır ruhum .

Dizi, sinema, spor eleştirmeni - Kadınca Özel

Hayal kurarım, oyun oynarım, okurum, yazarım, düşünürüm, anlatırım ve bunların sırası değişir bazen..

Koç Üniversitesi İşletme ve Psikoloji Bölümlerinden eş zamanlı olarak %100 başarı bursu ile mezun olmuştur. Klinik psikoloji alanındaki uzmanlığını bölüm birinciliği ile mezun olduğu Doğuş Üniversitesi’nden almıştır. Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde Çocuk ve ergenlerle yoğunluklu olarak psikoterapi çalışmalarını sürdüren Gökozan, Aydın Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Çocuklarla ilgili sosyal sorumluluk projelerine gönüllü destek vermenin yanı sıra, yazdığı öyküler ile çocukların hayal dünyalarına dokunuyor olmanın önemine inanmaktadır. Yakında bir çocuk öykü kitabı çıkacaktır.

Dr. Samira Gasımlı İç Hastalıkları Uzmanı

Profesyonel makyaj sanatçısı olarak film, reklam ve kataloglarda, moda dergilerinde, defilelerde, müzik videolarında ve moda kampanyalarında ünlü kozmetik markalarının ürünleriyle 2016’dan beri çalışmaktadır. Uzun, başarılı fotoğraf sanatçılarıyla birçok marka için yenilikçi moda akımlarını takip ederek, makyaj uygulamaları yapmakta ve bunun yanı sıra 10 yıllık resim geçmişiyle makyaj deneyimlerini birleştirerek makyajın sanatsal boyutunu ortaya çıkarıp bodypaint (vücut boyama) çalışmaları yapmaktadır.

Diyetisyen / Kadınca Özel

Şehirde doğmuş, doğada büyümeye yemin etmiş ve hayatını bitkileri anlamaya adamış araştırmacı ruhlu bir kişidir. Endüstri mühendisliği eğitimini tamamladıktan sonra finansal hizmetler sektöründe risk danışmanlığı alanında çalışmış ve doygunluğa eriştiği noktada şehir hayatından doğaya geçiş için kendisine bir yol çizerek Ege Üniversitesi’nde Sürdürülebilir Tarım bölümünde yüksek lisans yapmıştır

Yukarı