Ünlü çiftten müjdeli haber! Uyarmayı da ihmal etmedi!

Alişan ve Buse Varol ‘dan müjdeli haber; bebek geliyor! Geçtiğimiz ay dünya evine giren Alişan ve Buse Varol’un müjdeli haberi duyuldu. Alişan eşinin 5 haftalık hamile olduğunu açıkladı. Çift bebeklerinin ilk kalp atışlarını bayramdan sonra dinleyecek.

Geçtiğimiz ay ünlü isimlerin akın ettiği düğün töreniyle dünya evine giren Alişan ve Buse Varol çifti bebek müjdesini verdi. Ünlü şarkıcı eşinin hamileliği için “Test yaptırdık, müjdeyi aldık. Buse 5 haftalık hamile” dedi.

 Alişan ve Buse Varol’un bebeği ne zaman doğacak?

Ünlü çift anne-baba olacaklarını paylaştıkları video ile duyurdu. Hamileliğinde 5’inci haftaya giren Varol, bebeklerinin kalp atışlarını bayramdan sonra duyacak ve Şubat ayında kucaklarına alacak.

Alişan takipçilerini nasıl uyardı?

Düğünden kısa bir süre sonra bebek müjdesi veren Alişan, takipçilerini düğün ve bebek arasında tarih hesabı yapmayın diye sert bir dille uyardı.

Arkadaşları neden sitem etti?

Çiftin bebek müjdesini verdiği videoya yorum yapan yakın arkadaşları Ece Erken, çifte sitem etti. Erken, “Bu kadar çabuk söyleyecektiniz niye bize söylemeyelim diye yemin ettirdiniz? 3 ayı beklemedeyiz” dedi.

Çiftin paylaştığı video ünlüler tarafından adeta yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. Alişan’ın tüm sanatçı dostlarını cevap vererek sunucu Bircan Bali’nin “Bizde yalan olmaz canlarım Allah tamamını erdirsin” yorumuna cevap vermemesi dikkatlerden kaçmadı.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap