13 Haziran 2018 Burç Yorumu – İkizler burcunda Yeni Ay

İKİZLER BURCU 13 HAZİRAN BURÇ YORUMU

13 Haziran 2018 – İkizler burcunda Yeni Ay – Kariyer ve yuva alanında konularında yeni başlangıçlar..

13 Haziran 2018 – İkizler burcunda Yeni Ay ile bizlerleri neler bekliyor ?

Yeni Ay , 13 Haziran 2018 akşam saat 22:30 civarında 22 º Ikizler burcunda gerçekleşecek. Konumu itibariyle oldukça şanslı ve bereketli enerjiler taşıyan bu Yeni Ay ile hayatınız büyük bir değişim için hazırlık aşamasına giriyor.

Bu Yeni ay, sizi 13 Temmuz 2018′de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının hayatınıza sonraki 6 aylık süreç boyunca getireceği büyük değişimlerin ilk adımlarını attıracaktır. Ocak 2019 itibariyle Haziran ve Temmuz 2018’de atacağınız tohumların meyvesini toparlayabileceksiniz. Bu demektir ki, hayatınız 2019 Ocak itibariyle tamamen değişmiş olacak.

ikizler burcu
ikizler burcu insanı

An haritasını incelediğimiz zaman yükselen Oğlak burcunda, Saturn ise 12.evde , Yükselen üzerinde ise Pluto.. bu demektir ki oldukça köklü değişimlere sebep olacak,  hayatınızı tamamen değişime uğratacak olaylara gebe. Bu girişimleriniz her neyse hayatınızda perde arkasindan ve ya herkesten gizli başlatmayı tercih edebilirsiniz.  Jupiter in haritanın tepesinde olması kariyer ve statü  alanında çok büyük fırsatlar elde ettiğinizi göstermekte.

Amacınız, aslında kariyer, sosyal statü ve görev, sorumluluklar alanında kendiniz bir takım özgürlükler yaratmaktır. Bu alanda son derece fevri ve ani kararlar alabilirsiniz. Yaklaşık 3 haftadan beri üzerinizde çalıştığınız plan ve programı bu Yeni Ay ile gizlice işleme koyabilirsiniz.

Yöneticisi Merkür ün ve Venus’un Yengeç burcunda bulunması, bu süreçte kariyer alanınızdaki girişimler sonucunda, zamanınızı ev ve aile içi lişkilere yönelteceğinizi göstermekte.  Ailenize daha fazla vakit ayırabilecek, ailenizi daha rahat ettirebileceksiniz. Yeni Ay’ın Neptun ile olan zorlu açısı etkisiyle daha fazla para harcayabilir, maddi alanda aldanabileceğiniz ve ya kendinizi avutma yoluyla alacağınız bir takım kararlar sonrasında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Hesabınızı, kitabınızı iyi yapmanızı tavsiye ederim.

Bu yeni başlangıçlar sonucunda, kendi yeteneklerinizi özellikle bilgi hazineniz, ikna kabiliyetiniz, sözlü ve yazılı iletişim beceriniz sayesinde ortaya koyabileceğinizi, satış – pazarlama, eğitim, öğretim, ticaret ve ya alım satım işlerinde kendinize bir alan açabileceğinize işaret ediyor.

Bu yeni Ay aslında size önemli bir değişim ve dönüşüm vaad ediyor.. Ocak 2019 da geriye dönüp baktığınızda maddi açıdan zarar ettiğinizi düşünseniz de, aslında aldığınız kararın kadersel bir kapı açtığını fark etmelisiniz. Öyle ve ya böyle bu kararı almak bulunduğunuz ve içinden çıkılmaz çürümüş düzenini yok etmek için karşınıza çıkabilecek en iyi fırsat olduğunu unutmayın. Daha fazlasını istemek ve ya beklemek sizin için fazla iddialı bir hareket olabilir. Bu yüzden bu süreçte beklentilerinizi gerçekçi tutmanız sizin faydanıza olacaktır.

Önümüzdeki Temmuz ayında gerçekleşecek olan Parçalı Güneş tutulması ile hayatınız net bir biçimde şekil almaya başlamış olacaktır.

Minnet ve şükran duyarak bu Yeni ay da size vaad edilenleri sevgiyle kabul edin..

Kıymetini bilin…

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap