Haftanın Gökyüzü Olayları | 7 – 13 Ekim 2019

bAlık burcu

Dolayısıyla bu hafta Dolunay öncesi atılan son adımlar oldukça önem taşıyor. Hedeften şaşmadan yolda ilerlemek önem kazanacak. Merkür bu hafta 11 Ekim’de Retro alana adım atacak. Yaşadığınız olaylar, 31 Ekim sonrası başlayacak Retro sürecinde odak noktanız olacaktır.

7 Ekim Pazartesi, Merkür –  Uranus karşıtlığı, maddi alanda beklenmedik haberleri getiriyor. Özellikle global piyasalarla beklenmedik iniş çıkışlar görülebilir. Kuşkular artacak. Boğa, Aslan, Akrep ve  Kova burcunun ilk 10 günlük periodunda doğanlar için zorlu bir süreç olabilir. Aynı gün, Güneş – Saturn kare açısı, görev ve sorumluluklar ve otorite, baba ve hükümet gibi konularda çatışma ve ya münakaşalar yaşanacağını gösteriyor. İtiraz etmek, kurallara karşı gelmek ve çatışmak gündemde olacak.

8 Ekim Salı, Venus Akrep burcuna geçiyor. Para konularında 1 Kasım’a kadar daha kontrolcü ve takıntılı davranmanıza neden olabilir. Banka, kredi, miras gibi konular gündemde olurken, ilişkilerde daha manipulatif, kıskanç ve kontrolcü davranmak isteyebilirsiniz. Ortak sermayeler ve finansal destekler özellikle su grubu burç  sahiplerine fayda sağlarken, Boğa, Kova, ve Aslan burçlarını ilişkilerde çatışmaya sürükleyebilir.

9 Ekim Çarşamba, Mars – Chiron karşıtlığı, dengeleri kurmakta zorlanabileceğine işaret ediyor. Pasif agresif durumlar, yıpratabilir. Yetersizlik ve benlik ile ilgili geçmiş travmalar, bu duruma neden olabilir. Öz saygı ve kendini sevmek bu öfkeyi dindirecek olan tek şey olacaktır.

10 Ekim Perşembe, Güneş – Neptun 150’lik açısı, hayaller konusunda kafa karışıklığına neden olabilir. Romantizm ve idealizm arasında gelgitler yaşayabilirsiniz. Zaman zaman kurban psikolojisine girmek mümkün.

12 Ekim Cumartesi, Mars – Uranus 150’lik açısı, gerginlik yaratacak. Özellikle maddi konulardaki değişim eylemlerin hızını kesebilir. Politik davranmak durumunda kalabilir, gereken sabrı göstermekte zorlanabilirsiniz. Aynı gün, Merkür ve Ay düğümlerinin olumlu açısı, doğru zamanda , doğru yerde olmanızı sağlayacak. Önemli görüşmeler, yazışmalar yapılabilir, maddi konularla ilgili bilgi akışı ve tavsiyeler çözüm yaratabilir.

13 Ekim Pazar, Venus – Uranus 180’liği, ilişkiler ve para konularında beklenmedik ve ani olaylara gebe. Katıldığınız ortamlarda karşınıza çekici biri çıkabilir, yeni bir ilişkiye fazla hızlı giriş yapabilirsiniz, maddi alanda ise beklenmedik masraflar ortaya çıkabilir. Güneş – Jupiter destek açısı büyümek ve gelişmek istediğiniz alanlarda gereken desteği ve yardımı alacağınızı gösteriyor. İlişkiler açısından son derece olumlu olabilir, seyahatler ve farklı kültürlerle olan etkileşim, ön plana çıkabilir. Gece yarısı 20 derece Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay kduygusal ve psikolojik açıdan oldukça zorlayacak. Sorumluluk ve iş yükünün ağırlığı altında önemli bitişler ve sonlanmalar gerçekleşebilir.

 

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap