Detofit Nedir? Detofit Detoks Tarifleri Ve Faydaları Nelerdir ?

Detofit

Formda ve ince görünümlü bir vücudu daima hayal etmişsinizdir. Size dar gelen kıyafetler, yaz mevsiminde içine sığamadığınız bikiniler korkulu rüyanız olmaktadır. Bunun yanında Kış mevsiminde aldığınız kilolardan ve vücudunuzda biriken toksinlerden kurtulmak için ya spor salonları ya da diyet programları araştırmaya başlamışsınızdır.

Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız son dönemde piyasada yoğun bir ilgi gören detofit adlı bir bitkisel destek olarak satılıyor. Birçok kişinin denediği ve olumlu dönüt aldıkları bu detofit uygulaması aslında bir bitkisel destektir. 21 günlük bir detoks programı uygulamanızı sağlayarak hem kilo vermenizi sağlıyor hem de vücudunuzdaki toksinleri atmanızı sağlıyor.

Detofit Nedir?

Diyet ve detoks akımına hızlı bir giriş yapan detofit 21 günlük bir detoks programıdır. Sipariş verdiğinizde size gelen paket içerisinde arındırıcı detoks bitki çayı, ara öğün için shake, 21 günlük beslenme ve egzersiz kartları ile kilo takip kartı çıkıyor. Amerika’da Dr. Wendell Garcia ve ekibi tarafından geliştirilmiştir.

Detoks bitki çayını oluşturan bileşenler, metabolizmanızın hızlı gelişmesini sağlıyor. Bu sayede besinler de hızlı şekilde sindirilmiş olmaktadır. Program ve egzersiz kartları sayesinde kendinizi bir spor veya fitness salonunda hissediyorsunuz. Tabi ki programa ve talimatlara uymanız gerekiyor.

Detofit Programı İçeriği; Paket programın içinde;
1- Metabolizmanızın hızlanmasını ve tokluk hissetmenizi sağlayan Detofit Shake,
2- Ödem ve toksinleri vücudunuzdan atmanıza yardımcı olan detofit arındırıcı bitki çayı,
3- Gün içerinde hangi besinleri hangi ölçüde yemeniz gerektiğini gösteren günlük besin kartı yer alıyor. Bu kart sayesinde kilo vermek arzusu ile her gün aynı şeyleri yemeniz gerekmiyor.
4- Bölgesel yağlanma problemlerinizi ortadan kaldırmak için günde 10-15 dakika spor yapmanız için yönlendiren egzersiz kartları,
5- Kilo takip kartı yer alıyor.

Detofitin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

* 3 hafta boyunca düzenli olarak detofit uygulaması yaptığınızda 7-11 kilo arasında kilo verebiliyorsunuz.
* Genel olarak detoks programı olduğu için vücudunuzdaki toksinlerden arınmanızı sağlıyor. Toksinlerden arındığınızda kendinizi daha zinde ve enerjik hissediyorsunuz. Kan dolaşımınız hızlanacak, kalp fonksiyonlarınızda düzelmeler olacaktır.
* Düzenli yapılan egzersizler sayesinde yağlar kaybolmakta, kaslarınız daha belirgin hale gelmektedir.
* Detoks ve egzersiz sayesinde cildiniz de eski parlaklığına ve sağlığına kavuşacaktır. Program sürecinde cildi sıkılaştırdığı ve pürüzleştirdiği için zayıflama süreci sonunda herhangi bir kozmetik desteğe ihtiyacınız bulunmuyor.
* Düzenli olarak detofit uygulaması yaptığınızda aşağıdaki olumlu gelişmeleri gözlemleyebilirsiniz;
– Sindiriminiz iyileşir.
– Metabolizmanız hızlanır.
– Böbrek ve karaciğerinize binen yük azalır.
– Kan dolaşımınız normale döner.
– Kronik yorgunluğunuz son bulur.
– Ayaklarınızdaki şişmeler ve ödemler kaybolur, hafifleme hissedersiniz.
– Performansınız artar.

Detofitin Yan Etkileri Var Mı?

İlacın özü bitkisel ve doğal olduğu için herhangi bir riski veya yan etkisi bulunmuyor. ürün piyasaya sürülmeden önce laboratuar testlerinden geçmiştir. Testler sonucunda ilacın içerdiği bileşenlerin herhangi bir alerjik duruma ve yan etkiye sebebiyet vermediği belirlenmiştir.

Detofit, emziren anneler için de güvenlidir. İlacın organik içeriği bulunmasından dolayı süt vasıtasıyla bebeğe hiçbir zararı olmadığı tespit edilmiştir. Bu avantajı sayesinde hamilelik döneminde aldığınız kilolarınızdan sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Detofitin her ne kadar yan etkisi ve riski bulunmasa da insan anatomisi ve fiziki yapısı farklı olduğundan, kalıtsal hastalığınız, alerjik durumunuz ve bedensel rahatsızlığınızı göz önündü bulundurmanız önemlidir. İlacı kullanmadan önce doktorunuzla konuşup, kontrol sonucunda ilacı kullanmaya başlamalısınız.

Detofit Programını Nasıl Uygulayacaksınız?

1. Hafta; Öncelikle boyunuzu ve kilonuzu takip kartına işleyin. Fazla kilonuzu hesaplayın.
– Paketten çıkan arındırıcı çayı düzenli olarak içmelisiniz. Beslenme kartındaki 1.gün sabah kahvaltısını uygulayın.
– Ara öğün takviyesine uyun ve atlamayın.
– Öğle yemeği talimatına ve saatine uyun. Yemek menüsünü görünce şüpheye düşmeyin. Programa sonuna kadar uyun.
– Akşam yemeği menüsünü i uygulayarak ilk günü tamamlıyorsunuz.
– İkinci gün sabahına uyandığınızda tartıya çıkın. İlk kilo kaybına yaşadığınızı görebilirsiniz.
– Takip kartına uyduğunuzdan emin olun ve kaçamak yapmayın. Haftanın son günü sizi tatlı sürprizi karşılayacaktır.

2. Hafta; İlk hafta programı harfi harfine uyguladığınızda ilk etkiyi kilo kaybı olarak yaşıyorsunuz. Aç kalmadığınız için kendinizi daha canlı ve enerjik hissedeceksiniz. Verilen egzersiz programına uymanız ve egzersiz atlamamaya özen göstermelisiniz.

3. Hafta; Son haftaya girildiğinde şaşırtıcı derecede yorgunluk ve halsizlik hissetmediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu haftada kilo kaybınız yavaş ilerleyecektir. Karın şişliği, gaz ve mide ekşimesi problemleri azalmış olacaktır. Yağ dokularının kısa sürede kaybolması mümkün olmamakta, fakat azaldığını görebilirsiniz. Vücudunuzda biriken ödem ve toksinlerin büyük bir bölümü atıldığı için kendinizi hafiflemiş ve rahatlamış hissedeceksiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap