23 Nisan 2020 – Boğa burcunda Yeni Ay

Boğa burcu yeni ay

23 Nisan 2020 – Boğa burcunda Yeni Ay – Beklenmedik maddi olanaklar ve zorluklar..

23 Nisan 2020’de gerçekleşecek olan Yeni Ay, saat 05:26’da 3 derece Boğa burcunda gerçekleşecek.

Yeni Ay hayatımıza yeni başlangıçlar, yeni girişimler, yeni oluşumlar getirir. Böylelikle bu Yeni Ay ile Boğa burcunun doğum haritanızda etkilediği hayat alanında yeni bir başlangıç yapmanız mümkün.

Yeni Ay’ın haritasına baktığımızda yükselen Koç. Hızlı alınan bir takım kararların ve hedeflerin bu Yeni ay’ı tetiklediğini göstermekte. Haritanın yöneticisi Mars Kova burcunda. Fevriyiz, kitlesel yani kolektif enerjinin etkisiyle hareket ediyor olabiliriz. Yeni Ay’ın yöneticisi ise Venus İkizler burcunda.

Güvenlik alanlarımızla ilgili yaratmak istediğimiz yeni oluşumlar, birden, sürpriz, ani bir şekilde konfor alanımızı sarsan beklenmedik durumlar karşısında şekillenmiş olabilir. Fakat beynimiz o kadar hızlı çalışıyor ki, iletişimsel becerilerimiz, yaptığımız fikir alışverişleri, insanlarla kurduğumuz bağlar bizi kollektif anlamda başkalarına daha kolay bağlıyor ve aynı enerjiyle hızlı bir şekilde harekete geçebiliyoruz. Akıllı olanlar kazanacak.14 derece İkizler burcunda bulunan ve Venus’u destekleyen sağlık, hijyen, tıpla ilgili asteroid olan Hygeia burada ciddi etken gibi görünüyor. Karantina ve salgın sayesinde, başka insanlarla daha kolay iletişim ve bağ kurulabilir.

Kova burcundaki Saturn, atacağımız yeni tohumun büyümesinde asıl engel olabilir. Yeni Ay ve Saturn arasındaki bu zorlu açı maalesef hayra alâmet değil.  Bu şu anda yaşadığımız kısıtlama, sosyal mesafe ve karantina sürecinin zorlu koşullarının artan etkisi demek.

Fakat bu ilk dokunuş aslında bize ufak bir uyarı niteliğinde.  Saturn ve Uranus’un 2021’de birbirlerine yapacağı olumsuz açı daha şiddetli olacak. Maddi kaynakları elde etmek için savaşmak zorunda kalacağız , finansal piyasalarda büyük kaygan zeminler üzerinde düşmeden ayakta kalmak için mücadele edeceğiz. Önleminizi bugünden almanız için bu uyarıyı dikkate almalısınız!

Yeni Ay’ın yöneticisi Venus’un 15 derecede olması aslında bir ikilemde kalınacağına ve ya bir krizi çözmek adına çevremizdekilerle iletişime geçeceğimizi göstermekte. Bu sürpriz oluşumun hepimiz için kadersel bir dönüm noktası olması, Ay düğümlerinin Yeni Ay’a sağladığı destekten gelmekte.

Bu attığımız tohumun yeşermesi için, normalde Dolunay süreci yani 15 gün yeterli olabilecek iken, yönetici Venus’un önümüzdeki günlerde Retro harekete geçecek olmasıyla, bu süreç daha da uzun bir süreye yayılabilir. Özellikle 1 Haziran’da tekrar bu tohuma geri dönüp su vermek zorunda kalabiliriz. Eksik yaptığımız şeyleri tamamlayabiliriz. Bu süreç kolay olmayabilir, konsantre olmakta zorlanırken oldukça fazla mücadele edeceğimiz bir dönem bizi bekliyor. Eksik şeyleri tamamlamak ise oldukça uzun zaman alabilir. 19 Temmuz’dan sonra ancak istediğimiz güven alanını, hayat standartlarını elde edebileceğiz.

Bu Yeni Ay, hem beklenmeyeni beklememizi, hem de maddi ve manevi açıdan yeniye adapte olmak doğrultusunda risk almadan bir takım girişimlerde bulunacağımızı gösteriyor. Sadece pandemi depil, asıl pandeminin getirdikleriyle mücadele etmek durumunda kalabiliriz . Kendimizi geliştirerek, kitaplar okuyarak, eğitimler alarak, gruplarla iletişime geçerek, bilgi hazinemizi geliştirerek. yeni bir hayat standardı yaratmaya başlayabiliriz.

Gelir kaynaklarını arttırmak, yönetmek, korumak için yeni tohumlar atabiliriz. Asıl amacımız bu olmalı..

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap