11 – 17 Kasım 2019 – Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu hafta oldukça önemli bir süreçten geçeceğiz. 11 Kasım ‘da Merkür ve GÜNEŞ aynı derece de buluşacaklar. Retro da olan Merkür Akrep burcunun gereği bir çok gizi ve sırrı ortaya dökecek. Bu bilgilere ulaşmak için extra çaba sarf edeceğinizi bilmeniz gerek. Elde edeceğiniz bilgiler ile ne yapacağınıza karar vermek için acele etmeyin. Retro 20 Kasım tarihinde bitiyor. Yeniden değerlendirmek ve daha sağlıklı karar almak için biraz daha sabretmeniz gerekiyor. BOĞA burcundaki Dolunay ise gökyüzünde önemli oluşumlar ile gerçekleşecek. Maddi ve manevî alanda yeni sınırlar belirlemenize neden olacak.

İşte bu haftanın olayları:

11 Kasım Pazartesi – MERKÜR tutulması olarak da adlandırılan bu oluşum, GÜNEŞ ve Merkür ün aynı derecede buluşması ve her zaman gerçekleşmeyecek bir konumda günümüzü etkileyecek. Maddi ve manevi değerler, başkasına verdiğiniz değer, para ve maddi alandaki destekler, cinsellik, tabular ve ölüm ötesi gibi konulardaki anlayışınız ile ilgili önemli bilgiler elde etmeniz mümkün olacak.

Yeni hayatınızın yapı taşları olacak olan bu bilgileri ne şekilde kullanmanız gerektiği sizin seçim ve kararlarınıza bağlı.

12 Kasım Salı – Boğa burcunda Dolunay in gerçekleşmesi ile ilgili Pazartesinin getirileri ile herşey çok daha görünür hale gelecek. Giz ve sır perdeleri ortadan kalkacak. Sizi ağırlaştıran ve ya ağırlık yapan herşeyden kurtulmayı isteyeceksiniz. Mars’ın Jüpiter’e verdiği destekle yeni hayat felsefeniz oluşmaya ve büyümeye baslayacak. Hem şu anki retronun yöneticisi, hem de geçtiğimiz Yeni ay ‘ın yöneticisi olan Mars ilişkiler ve sözleşmeler konusunda size tam destek verecek ve büyümek/ gelişmek istediğiniz alanda harekete geçmenizi sağlayacak.

 

13 Kasım Çarşamba – Merkür aktif rolde olacak. Neptune destek vererek yaratıcılığı ve ilhamı aktif hale getirirken, Satürn ile olan açısı ile sağlam ve gelecek vaad eden uzun soluklu olabilecek görev ve sorumluluklar konusunda fikirlerinizi ve stratejilerinizi gözden geçirmenizi sağlayacak. Aynı gün Güneş in Pluto ile olan olumlu açısı gücü ve kontrolü elinizde hissetmenizi sağlayacak. Kendinize olan güveniniz artabilir. Ayrıca güçlü ve otorite olan kimselerden destek alabilirsiniz.

 

14 Kasım Perşembe – Venus ve Neptün arasındaki zorlu açı, seyahatler ve ya farklı ülkelerdeki kontaklarınızla ilgili hayal kırıklığı yaratacak haberler almanıza neden olabilir. Daha soğukkanlı yöneterek bu hayal kırıklığını yok edebilirsiniz.

 

15 Kasım Cuma – Ay öğle saatlerine kadar İkizler burcunda yer alacak. Sonrasında akşam saatlerine kadar boşluğa girecek. Bilgi , eğitim ve öğretim, kardeşler ve aile konusunda fevri hareketlerden uzak durun.

 

16 Kasım Cumartesi – Ay Yengeç burcunda seyrine devam edecek. Aile, ev , gayrimenkul gibi konular gündeme gelecek. Duygusal anlamda kendinizi ifade edebilecek, geçmişten gelen bir takım konuları çözümlemeye çalışacaksınız. Sorumluluk ve görevler alanında zorlanabilirsiniz.

 

17 Kasım Pazar – Duygusal anlamda biraz daha stresli ve yorgun hissedebilirsiniz. Ilişkilerde korumacı yaklaşım sonuç vermeyebilir. Önce kendinizi düşünmek zorundasınız.

 

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap