10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzü biraz daha sakin..İleri harekete geçen Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor. Balık burcunda ise İlk dördün gerçekleşiyor.

Yüksel Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Borçlar, banka, kredi, harcamalar alanında yaptığınız görüşmeler, sahip olduğunuz fikirler, imzaladığınız anlaşmalar, beklenmedik bir şekilde sizin önünüzü tıkayabilir, özgürlük alanınız kısıtlanabilir. Fevri davranışlar gösterebilirsiniz, beklenmedik masraflarınız canınızı sıkabilir. 12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, uzaklar, farklı kültürler, ülkeler, insanlar, yüksek öğrenim, basın-yayın, yasal süreçler ile olan iletişiminiz artabilir. 31 Ekim – 1 Kasım günlerinde yaşadığınız bir takım konuların önü açılabilir, çözümler yaratabilir, hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’taki Yay burcundaki Yeni Ay’ı ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çekenden kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Fantezi dünyasında kaybolmayın!

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile uzun vadeli yatırımlar yapabilir, uzun soluklu, geleceği olan iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. El sıkışacağınız konu her neyse, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti, uçuk hayaller yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu süreçte iş yükünüz artsa, bunu kolay yönetebileceksiniz.

Yükselen Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. İkili ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklar ve ya sözleşmeler alanında yaptığınız görüşmeler, sahip olduğunuz fikirler, imzaladığınız anlaşmalar, beklenmedik bir şekilde sizin önünüzü tıkayabilir, kendinizi çok huzursuz hissedebilir, gizli bir isyan yaşayabilirsiniz.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, borçlar, harcamalar, banka, kredi, miras , ek gelirler alanında yoğun bir sürece girebilir, görüşmeleriniz artabilir. 31 Ekim – 1 Kasım günlerinde yaşadığınız bir takım konuların önü açılabilir, çözümler yaratabilir, hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Geleceğinizle ilgili hayallerin esiri olmayın, arkadaşlarınız sizi yanlış yönlendirebilir, onların sizin kafanızı bulandırmasına izin vermeyin, zararlı çıkabilirsiniz, dikkat!

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, uzun soluklu iş anlaşmalarına imza atabilir, eğer ilişki ve ya ortaklık içindeyseniz, birlikteliğinizde ciddi adımlar atabilir, uzaklara isminizi duyurabilirsiniz. El sıkışacağınız konu her neyse, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti, uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu süreçte uzaklarla ilgili stres ve baskı hissetmeniz mümkün, fakat gerekli yardım yolda.

Yükselen İkizler Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Çalışma şartları, yeri, ortamı, çalışma arkadaşları, iş konuları alanında yaptığınız görüşmeler, sahip olduğunuz fikirler, beklenmedik bir şekilde sizin ilerlemenize engel olabilir, özellikle arkadaşlarınızdan beklenmedik bir tepki alabilirsiniz. Geleceğiniz, uzun vadeli planlarınız konusunda huzursuzluk hissedebilirsiniz.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, ikili ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklar ve ya sözleşmeler alanında yoğun bir sürece girebilir, uzaklarla olan görüşmeleriniz artabilir. 31 Ekim – 1 Kasım günlerinde yaşadığınız bir takım konuların önü açılabilir, çözümler yaratabilir, hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Kariyer, sosyal statü ve profesyonel hayatınızla ilgili bir çözülme ve ya uyanış yaşayabilirsiniz. Kalp-Mantık çatışması yaşayabilirsiniz! Gerçeklerle yüzleşmeniz gerek..

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, iş hayatınızda sağlayacağınız istikrar ile borçlar alanında istediğiniz düzeni sağlayabilir, disiplini kurabilirsiniz. El sıkışacağınız konu her neyse, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti, uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu süreçte banka ve harcamalar ile ilgili stres ve baskıyı yönetebilmek için gerekli yardımı alabileceksiniz.

Yükselen Yengeç Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Aşk, flört, çocuklar, yaratıcılık, beceriler, rekabet alanında sahip olduğunuz fikirler, beklenmedik bir şekilde sizin ilerlemenize engel olabilir, özellikle kariyeriniz ile ilgili beklenmedik bir durum söz konusu olabilir ve siz ne yapacağınıza karar veremeyebilirsiniz.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, çalışma şartları, yeri, ortamı, çalışma arkadaşları, iş konuları alanında yoğun bir sürece girebilir, uzaklarla olan görüşmeleriniz artabilir. 31 Ekim – 1 Kasım günlerinde yaşadığınız bir takım konuların önü açılabilir, çözümler yaratabilir, hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Uzaklar, uzaklarla olan bağlantılar, farklı kültürler, ülkelerle olan ilişkilerle ilgili bir çözülme ve ya farkındalık yaşayabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşmeniz gerek..

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, iş hayatınızda ve ya birlikteliğinizde sağlayacağınız istikrar ile önemli ve uzun soluklu bir adım atabilirsiniz. Bu konu her neyse, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti, uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu süreçte yapacağınız sözleşmelerin, anlaşmaların ve ya karşı tarafın üzerinizde kuracağı stres ve baskı artabilir.

Yükselen Aslan Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Aile, aile içindeki iletişim, yuva, gayrimenkul, eviniz alanında sahip olduğunuz fikirler, taşınma düşüncesi, yer değişikliği ile ilgili gelişmeler, beklenmedik bir şekilde sizin ilerlemenize engel olabilir, özellikle uzaklar, seyahatler alanında beklenmedik bir durumla karşılaşabilirsiniz. Ve ya evinizle ilgili ani bir karar vermeniz gerekebilir..

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, aşk, flört, çocuklar, yaratıcılık, beceriler, rekabet alanında yoğun bir sürece girebilir, bu alandaki konularla ilgili görüşmeleriniz, konuşmalarınız artabilir. 31 Ekim – 1 Kasım günlerinde yaşadığınız bir takım konuların önü açılabilir, çözümler yaratabilir, hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Borçlar, harcamalar, banka, kredi, miras , ek gelirler alanında bir çözülme ve ya farkındalık yaşayabilirsiniz. Gerçekleri kabul ederek harekete geçmelisiniz.

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, iş hayatınızda ve ya birlikteliğinizde sağlayacağınız istikrar ile önemli ve uzun soluklu bir adım atabilirsiniz. Evden çalışma konusu gündeme gelebilir ve ya siz günlük akışınızda gereken disiplini sağlayabilirsiniz. Bu konu ile ilgili, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti ve uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir.

28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu süreçte iş ve çalışma alanındaki sorumluluklar, eviniz ve ya günlük rutin ile ilgili stres, üzerinizdeki baskıyı arttırabilir.

Yükselen Başak Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Kariyer ile ilgili fikirleriniz, yakın çevre ve kardeşlerle olan iletişiminiz , yaşadığınız ortamdaki trafik, beklenmedik bir şekilde borçlar ve harcamalar alanında ilerlemenize engel olabilir, bir takım beklenmedik masraflar sizi huzursuz edebilir. İletişimi bir süreliğine kesmek isteyebilirsiniz.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, aile, aile içindeki iletişim, yuva, gayrimenkul, eviniz alanında yoğun bir sürece girebilir, bu alandaki konularla ilgili görüşmeleriniz, konuşmalarınız artabilir. Taşınmak, yer değiştirmek tekrar gündeme gelebilir. 31 Ekim – 1 Kasım günlerinde yaşadığınız bir takım konuların önü açılabilir, çözümler yaratabilir, hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! İkili ilişkiler, ortaklıklar, sözleşmeler ve ya anlaşamalar alanında bir çözülme ve ya farkındalık yaşayabilirsiniz. Gerçekleri kabul edip şartları zorlamaktan vazgeçmelisiniz.

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, size gelir veya kazanç sağlayacak, eğitim ve ya kişisel gelişim yoluyla sağlayacağınız bir işe uzun soluklu bir adım atabilirsiniz. Bir ilgi alanı hakkında kendinize yatırım yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti ve uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu süreçte rekabet ve yetenekler alanında üzerinizde stres ve baskı hissedebilirsiniz.

Yükselen Terazi Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Gelirler, kazançlar, sahip olduğunuz ticari ilişkilerde ikili ilişkiler ve ya ortaklıklar, sözleşmeler sizin önünüze engel olarak çıkabilir. Birliktelikleriniz ve ya ortaklıklarınızda kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, eğitim, öğretim, gelir sağlamak ve ya yatırım yapmak istediğiniz konularda trafiği yoğun bir sürece girebilir, bu alandaki görüşmeleriniz artabilir. 31 Ekim – 1 Kasım günlerinde yaşadığınız bir takım durumların önü açılabilir, çözümler yaratabilir, hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Çalışma ortamınız, günlük rutininiz, alışkanlıklarınız ve ya sağlığınız alanında bir çözülme ve ya farkındalık yaşayabilirsiniz. İşe yatırım yapma konusunda gerçekçi hedefler belirlemelisiniz.

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, sabit gelir elde etmek, kazançlarınızda avantajlı bir durum yaratmak konusunda uzun soluklu bir adım atabilirsiniz. Bu konu ile ilgili, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti ve uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu süreçte aile ve yuva/kariyer dengesini sağlamak daha kolay olabilir.

Yükselen Akrep Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Borçlar ve ya harcamalar konusundaki düşünceleriniz ve ya tavrınız, sağlığınız, ortaklıklar alanındaki duruşunuz, çalışma ve iş alanında sizin önünüze engel olarak çıkabilir..İş yerinde beklenmedik tepkilerle karşılaşabilirsiniz.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, gelirler, kazançlar, sahip olduğunuz manevi değerler alanında trafiği yoğun bir sürece girebilir, ticaretiniz artabilir, bu alanda iletişiminiz yoğunlaşabilir. 31 Ekim – 1 Kasım günlerinde yaşadığınız bir takım konuların önü açılabilir, çözümler yaratabilir, hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Aşk, flört, çocuklar, yaratıcılık, beceriler, rekabet alanında bir çözülme ve ya farkındalık yaşayabilirsiniz. Becerileriniz, yetenekleriniz konusunda kendinizi ispat etmek isterken fazla iddialı ve ya gerçeklerden uzak bir yaklaşım belirlemeniz mümkün. Dikkat!

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve ya birliktelikler konusunda önemli ve ciddi bir girişimde bulunabilir, bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Bu konu ile ilgili, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti ve uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu süreçte işinizle ilgili sorumluluklar üzerinizde baskı yaratabilir. Zihnen yorulmanız mümkün.

Yükselen Yay Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. İkili ilişkiler ve ya ortaklıklar konusundaki gizli düşünceleriniz ve ya planlarınız, çocuklar, aşk ve kendinizi ispat etmek istediğiniz alanla ilgili bir takım engeller yaratabilir. Ya da bu alandaki engeller, beklenmedik durumlar, fikirleriniz ve planlarınız konusunda huzursuz olmanıza neden olabilir.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, ortaklıklar alanındaki görüşleriniz, fkirleriniz konusunda artık açık davranabilir, herkesle konuşarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sözleşmeler ve anlaşmalar konusunda, 31 Ekim – 1 Kasım günlerinde yaşadığınız bir takım durumların önü açılabilir, çözümler yaratabilir, hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Ev, aile, yuva ve ya gayrimenkul alanında bir çözülme ve ya farkındalık yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul alanında yatırım yapmak konusunda bir adım atabilirsiniz.

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, para konusunda gelecekle ilgili uzun vadeli bir yatırıma imza atabilirsiniz. Geliriniz azalsa da, en azından hesabınızı bileceksiniz. Bu konu ile ilgili, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti ve uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu süreçte kazançlarınız konusundaki baskıları yönetmek için gerekli alan açılmış olacak.

Yükselen Oğlak Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Aile ve ya eviniz, yuvanız ile ilgili yaşayacağınız, sizin kontrolünüz dışında gelişecek beklenmedik bir durum, uzaklar ve iş bağlantılı konularla ilgili fikirlerinize engel olabilir, çatışabilir, sizi yıpratabilir. Huzursuzluk hissetmeniz mümkün.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, fikirlerinizi, düşüncelerinizi kendinize saklayacağınız, kimseyle paylaşmayacağınız bir döneme girebilirsiniz. Bu süreçte dedikodulara ve gizli düşmanlara dikkat. Farklı öğretler ve ya felsefelere olan ilginiz artabilir, bilinçaltınıza bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Ortaklıklar ve ya birliktelikler ve ya bu alanla ilgili bir takım hayaller konusunda bir çözülme ve ya farkındalık yaşayabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiş olabilir, adımlarınızı dikkatli atın!

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, gruplar ve ya arkadaşlıklar adına önemli bir karar alabilirsiniz. Yeni bir dost edinebilir, uzun sürecek bir arkadaşlığa adım atabilirsiniz. Bu konu ile ilgili, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti ve uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, bu kişinin hayatınızdaki etkisini daha yakından hissedebileceksiniz.

Yükselen Kova Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Yakın çevre, kardeşler ve ya iletişim alanında yaşayacağınız, sizin kontrolünüz dışında gelişecek beklenmedik bir durum, sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde bazı sıkıntılara neden olabilir. Tepkilerinize ve ya söylediklerinize dikkat, kırıcı olabilirsiniz.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla olan iletişimin artacağı bir döneme girebilirsiniz. Bu süreçte uzaklarda bulunan kişilerle daha fazla görüşebilirsiniz.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Maddi konular, gelirler, kazançlar konusunda bir çözülme ve ya farkındalık yaşayabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiş olabilir, adımlarınızı dikkatli atın!

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, kariyer ve profesyonel hayatınızla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. İşinizdeki konumunuzu kalıcılaştırabilirsiniz. Uzaklarla bağlantılı bir konuda el sıkışmanız mümkün. Bu konu ile ilgili, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti ve uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabileceksiniz, kariyer alanında attığınız adımlar, kurduğunuz ilişkiler, içsel dönüşümünüzde etken olabilir.

Yükselen Balık Burcu  Haftalık Burç Yorumları

10 - 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
10 – 16 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Uranus ile olan yıpratıcı ilişkisi ile başlıyor. 29 derecedeki bu oluşum sizde bazı kırılımlara neden olabilir. Maddi konular, gelirler, kazançlar, alanında gelişecek beklenmedik bir durum, partnerinizle aranızın açılmasına neden olabilir. Tepkilerinize ve ya söylediklerinize dikkat, kırıcı olabilirsiniz. Bir borç ve ya ortak harcama bu gerilime neden olabilir.

12 Aralık’ta Merkür’ün Yay burcunda ilerlemesiyle, kariyeriniz, profesyonel hayatınız, üst düzey yöneticiler ve otoriteler ile olan iletişimin artacağı bir döneme girebilirsiniz. Bu süreçte anlaşmalar, kontratlar, müşteriler, ortaklıklar, partneriniz gündem konusu olabilir.

15 Aralık’ta gerçekleşecek olan Balık burcundaki İlk Dördün, 7 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Yeni Ay ile yapmak istedikleriniz konusunda aksiyona geçmeniz için sizi dürtebilir. Duygusal anlamda yanılgılara düşmemek için, gerçekçi yaklaşımda bulunmayı unutmamalısınız. Bırakmak , terk etmek, sizi aşağıya çeken durumdan kurtulmak tek yapmanız gereken şey! Çocuğunuz ve ya annelik ile ilgili bir konuda, çözülme ve ya farkındalık yaşayabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiş olabilir, adımlarınızı dikkatli atın! İş, aile, günlük hayat, rutininiz ile ilgili aksiyona geçebilirsiniz.

16 Aralık ilişkiler ve para konuları için oldukça önemli bir gün olacak. Venus ve Saturn arasındaki açı ile, gelecek planlarınız ve uzun vadeli projeleriniz ile ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Uzaklarla bağlantılı bir konuda uzun vadeli bir yatırım yapmanız mümkün. Bu konu ile ilgili, 21 Aralık tarihine dikkat! Şimdiden not edin, fazla beklenti ve uçuk hayaller, yanılgılara, hayal kırıklıklarına sebep olabilir. 28 Aralık’ta gerekli değişimi, dönüşümü sağlayabilecek, gelecek projeleriniz ile ilgili attığınız adımda üzerinizdeki yükü ve sorumlulukları daha kolay yönetebileceksiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap