Ağustos ayında aşk hayatınız nasıl olacak?

Ağustos 2018 Aşk Hayatınızda Sizleri Neler Bekliyor ?

Ağustos ayında aşk hayatınız nasıl olacak? ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK SİZLER İÇİN YORUMLADI.

Ağustos 2018  KOÇ, BOĞA, İKİZLER, YENGEÇ, ASLAN,BAŞAK, TERAZİ, AKREP, YAY, OĞLAK, KOVA VE BALIK  burçlarını aşk hayattında neler bekliyor?

YÜKSELEN KOÇ’LAR

Mars uzun süreden beri sosyal ortamlar ve etkinlikler alanınızda geziniyor.. Ortamların aranan ismi olabilirsiniz. Kendinizi gruplar içinde daha fazla gösterebilir, motivasyonunuz sayesinde dikkat çekebilirsiniz. Son derece sosyal ve yoğun bir Ağustos ayı sizi beklemekte..Ay ortasından sonra kafanız iş konularına takılabilir.. Jupiter ise bu sene sizin tutkularınızı ve arzularınızı en üst noktaya taşımak için çalışacak..Eğer bir ilişkiniz varsa, . birlik, beraberlik duygularıyla hareket edebilir, ilişkiniz için elinizden geleni yapabilirsiniz. Son derece aşk ve romantizm dolu bir ay sizi bekliyor.. Eğer ilişkiniz yoksa günü birlik ilişkiler kurma konusunda kafanızda soru işaretleri olabilir. Bu ay, aşk, flört ve romantizm konusunda fikirlerinizi süzgeçten geçirebilirsiniz. Düşünceleriniz geçmişe dönmenize neden olabilir. Eski aşklar, flörtler kapınızı çalabilir.

 

YÜKSELEN BOĞA’LAR

Bu ay Yükselen Boğa’lar daha çok iş ve kariyer alanında zaman harcayacaksınız . Ama bu aşka engel olamayacak.. Bekar Yükselen Boğa’lar dikkatlerini ofis içine çevirebilirsiniz. Aşk kapınızı çalışma arkadaşlarınızdan birisi çalabilir..Bu durum ofiste daha fazla zaman geçirmek istemenize neden olabilir..Ay ortasında uzaklara iş nedeniyle seyahat edebilir, kariyerinize odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Evli olanlar ve ya ciddi bir ilişki içinde olanlar ise, ilişkinizi kuvvetlendirmek adına eşiniz, partneriniz ile birlikte yolculuklara çıkabilir, onu şımartabilirsiniz..Gelecek planları yaparak, ilişkinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

 

YÜKSELEN İKİZLER

Bu ay fikirlerinizde daha çok yakın çevre ilişkileriniz, yaşadığınız ortam ve kardeşleriniz olabilir. Sevdiğiniz kişiyle kısa seyahatler planlayabilir, yolculuklara çıkabilirsiniz.. Ağustos ayında, aşk ve flört hayatınız son derece hareketli ve romantik etkiler altında olacak. İçinizde şu ana kadar bastırdığınız güven, sevgi ve sadakate dayalı tüm duygularınızı partnerinize rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Birlikteliğiniz hakkında isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, bu ay aşk kapınızı çalabilir..Kadersel karşılaşmalar sizi bekliyor..

 

YÜKSELEN YENGEÇ

Bu ay, bol bol tatil, eğlence, aşk ve flörtün keyfine varabilirsiniz. İkili ilişkiler alanında yaşadığınız ciddi değişim ve dönüşüm, bu sene geçirdiğiniz sınavlar sizi oldukça yormuş olabilir. Partnerinize karşı daha soğuk, mesafeli ve ciddi bir tutum sergilediniz.. Bu ay, buna son vererek, birbirinize daha fazla özen gösterebilir, eğlenceli zamanlar geçirerek telafi edebilirsiniz. Bekar olan Yükselen Yengeçler ise, bu ay aşk oklarını üstünüze çekebilirsiniz. Fakat siz seçimlerinizde daha katı ve ya dikkatli olabilirsiniz.. Kendinizi bırakın..tatil ve eğlencenin keyfini çıkarın..

 

YÜKSELEN ASLAN

Tutulmanın etkisiyle ilişki alanında yaşadığınız farkındalıklar ve aydınlanmalar sizi sarsmış olabilir. Bir ilişkiyi bitirme kararı almış olabilir ve ya bitirmiş olabilirsiniz.. ve ya partnerinizle ilgili bir gerçeği öğrenmiş olabilirsiniz. Bu ay fiziksel anlamda daha çok dikkatleri üzerinize çekebilir, kendinizi sevdiğinize ve ya potansiyel gördüğünüz kişilere ispat edebilirsiniz. Eğer bekarsanız, yakın yerlere seyahatler, keyifle geçirilecek küçük kaçamaklar sizi bekliyor. Yakın çevrenizden ve ya yaşadığınız ortamdan birisi dikkatinizi çekebilir, hızlı bir şekilde bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Özellikle ay sonu son derece tutkulu ve arzulu geçebilir..

 

YÜKSELEN BAŞAK

Sene boyunca ikili ilişkilerdeki ideallerinizi ve hayallerinizi, ciddi ve disiplinli bir tutumla gerçekleştirmek için çabaladınız. Bu ay, çok fazla kısa süreli seyahatlere çıkarak sevdiğiniz kişi ile vakit geçirebilirsiniz. Geçmişi anabilir, eski anılarınızdan bahsedebilirsiniz. Bir takım yüzleşmeler yaşamanız olasıdır.. Her ne kadar bu ay kafanız iş ve maddi konulara yorulsa da, partneriniz ve eşiniz ile fikirlerinizi paylaşabilecek, onun desteğini yanınızda bulabileceksiniz. Bekarsanız, bu ay tatile ve eğlenceye çok fazla zaman ayıramayabilirsiniz. Çünkü günü birlik aşklar sizi tatmin etmeyecek.. Ciddi birliktelikler kurmak ihtiyacında olmanız bu ay önünüze engel olarak çıkabilir.

 

YÜKSELEN TERAZİ

Bu ay, güzelliğiniz, giyiminiz, duruşunuz dillere destan olabilir. Herkesin dikkatini kolaylıkla çekebilir, etrafınızdaki potansiyel aşklardan övgüler alabilirsiniz. Bu ay eski bir sevgili, eş ve ya dost kapınızı çalabilir, bu kişi sizinle tekrar görüşmek isteyebilir. Sıra dışı tipler, karakterler, farklı kültürden kişiler dikkatinizi çekebilir, hatta tatil ve ya eğlence için gittiğiniz bir yerde daha önceden tanıdığınız böyle bir kişiyle tekrar karşılaşabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Eğer ciddi bir ilişki içindeyseniz, birlikte olduğunuz kişiyle ilişkinizin boyutu ve statüsü hakkında konuşmak, tartışmak, değerlendirme yapmak isteyebilirsiniz. Aynı eve taşınmak , bir ev kurmak hakkında aksiyon alabilirsiniz. Ay ortasında, birlikte daha önce seyahat ettiğiniz bir yere tekrar gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilir, ilişkinizi bir üst boyuta taşıyabilirsiniz.

 

YÜKSELEN AKREP

Ağustos ayı size bir takım gizli ve platonik ilişkiler vaad ediyor olabilir. Aşkınızı gözlerden uzak yaşamak isteyebilirsiniz…Aşk dünyanızla ilgili idealler ve hayaller, fanteziler aklınızı başınızdan alabilir..Ay sonunda tutkular, arzular yükselişe geçebilir..Ciddi ilişki içinde olanlar ve ya evli Yükselen Akrep’ler, bu sene oldukça önemli iniş çıkışlar yaşamakta.. Kararsızlıklar, ani başlangıçlar ve ani bitişler kafanızı bulandırabilir.Bu ay özellikle partnerinizle yaşadığınız gerilim daha yüksek boyuta çıkabilir..Sadakat ve güven alanında bir takım soru işaretleri kafanızı kurcalayabilir, aldatıldığınızı ve ya aldandığınızı düşünebilirsiniz. Seyahate çıkmak size bu bağlamda iyi gelebilir, uzak yolculuklar ruhunuzu dinlendirebilir, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

 

YÜKSELEN YAY

Bu ay her ne kadar kafanız, kendinize bir özgürlük alanı yaratmak ile ilgili konularla meşgul olsa da, Güneş ve Merkür sizi uzak yolculuklara götürerek, orada eski aşklarınız, anılarınız, eski sevgilileriniz hakkında düşünmeye zorlayabilir. Eğer bekarsanız, girdiğiniz ortamlarda, etkinliklerde çok çekici birisiyle tanışabilirsiniz. Romantizm, aşk ve flört duyguları dorukta olabilir. Eğer evli ve ya bir ilişki içindeyseniz, bu ay partnerinizle çıkacağınız bir yolculukta sonuca ulaşmamış geçmişteki bir takım konulardan konuşarak, birlikte çözüm yaratmaya çalışabilirsiniz. Kendi hatalarınızı ve ya bakış açınızdaki yanlışları fark etmeniz mümkün…Ağustos’un son haftası, ilişkinizin sorumluluklarını daha rahat göğüsleyebilecek, manevi değerlerinizle ilgili daha sağlıklı bir değerlendirme yapabileceksiniz.

 

YÜKSELEN OĞLAK

Yükselen Oğlak’lar uzun zamandan beri iletişim alanında yaşadığınız kaos, karmaşa ve ya belirsizlikler yüzünden fikirlerinizi partnerinize anlatmakta zorlanmış olabilirsiniz. Bu ay aşk, flört anlamında daha tutkulu, daha arzulu ve daha istekli hissedebilirsiniz. Partnerinizle daha yakın ve daha samimi bir boyuta geçmek isteyebilirsiniz. Bu ay sizin için oldukça önemli olabilir. Tabularınız, en derin hırslarınız ile ilgili büyük bir aydınlanmayla birlikte partnerinizle geçmiş sorunları çözerek ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. Bekar Oğlak’lar ise, tatil ve ya eğlence yerlerinde tanışacağınız bir kişi ile ani bir ilişki kararı alabilir, hızlı hareket edebilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın.. Sonrasında pişman olabilirsiniz..

 

YÜKSELEN KOVA

Yükselen Kova’lar bu ay tüm dikkatinizi ciddi ilişkilerinize, yakın dostunuza, partnerinize ve de eşinize verebilirsiniz. Bu alanda bir takım eski konular tekrar gündeme gelebilir. Çözüm yaratmaya çalışabilirsiniz. Kadersel anlamda önem arz eden bir ay olması nedeniyle, yaşadığınuz Ay tutulması sizi çok derinden etkiledi.. Artık bir ilişkide tam olarak ne istediğinizi biliyor, neler yapmamanız gerektiğini daha net görebiliyorsunuz. İlişkilerinizde benimseyeceğiniz bu yeni tutumla artık, geçmiş sorunları çözümleyerek bu ay, uzaklara yapacağınız seyahatlerde daha sağlıklı ve size daha iyi gelebilecek ilişkilere adım atabilirsiniz. 11 Ağustos’daki Güneş tutulması, Yükselen Kova’lara uzun soluklu bir ilişki getirecek.. Ay sonunda yapacağınız bir yolculukta bu kişiyle karşılaşabilir, ayaklarınız yerden kesilebilir.. Çok etkileneceğiniz birisiyle tanışabilirsiniz. Bu tanışma sizin için büyük bir şans olabilir.. Fakat tutamayacağınız sözler vermeyin..Sonrasında zor durumda kalabilirsiniz.

 

YÜKSELEN BALIK

Yükselen Balık’lar uzun zamandan beri ikili ilişkiler alanında ne yapmak istediğinize karar vermekte zorlanmaktasınız. Ne istediğinizi ve ne istemediğinizi bilemiyorsunuz. İlişkiye devam etmek, etmemek, birlikte olduğunuz kişinin ideal eş olup olmayacağı ve ya kurduğunuz o büyük hayaller sizin kafanızı karıştırmakta.. Romantizm, aşk, sevgi duygularınızın ilişkinizde yükselişe geçmesiyle, ay ortasında partnerinizle ilgili daha büyük hayallere kapılabilirsiniz. Gerçeklerden uzaklaşmadan bir takım kararlar almayı tercih etmelisiniz..Ay sonuna doğru ilişkinizdeki tutku ev arzu daha da tırmanabilir. Birbirinize daha derinden bağlanabilirsiniz. Bekar Yükselen Balık’lar, bu ay ciddi bir beraberlik yaşayabileceğiniz kişiyle tanışmanız an meselesi..Çalışma ortamınız bu alanda sizin için elverişli olabilir. Ciddi bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap