16 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam edecek. Kuzey Ay düğümü ile birlikteliği, katılacağınız ortamlarda kılavuz niteliğinde kişilere dikkat etmeniz gerektiğini söylemekte. Akşam saatlerinde Merkür ile kuracağı olumlu açı sayesinde, duygularınızı daha kolay dile getirebileceksiniz. Aile, annelik, ev, yuva, anılar önem kazanacak. Geçmiş ile ilgili bazı sırları ortaya çıkarmaya çalışabilirsiniz.

Yükselen burç yorumları ve gökyüzü olayları

YÜKSELEN KOÇ: Aileniz ve yuvanız ön planda. Kalabalık ortamlarda veya önemli bir organizasyon sayesinde ailenizle bir araya gelebilirsiniz. Geçmişteki maddi konular, miras, atalar sohbet konusu olabilir.

YÜKSELEN BOĞA: Yakın çevreniz ve komşularınız, kardeşlerinizle vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Onlarla sosyalleşmek size çözüm yaratabilir. Partnerinizle akşam saatlerinde yarım kalan bir takım meseleleri çözümlemek isteyeceksiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Parasal konularla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Manevi değerleriniz ile ilgili farkındalığınız yüksek. Bugün evden iş yürütmek durumunda kalabilirsiniz. Yetiştiremediğiniz şeyler var.

YÜKSELEN YENGEÇ: Bugün kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda ‘Ben’ demek isteyeceğiniz bir gün. Çocuklarınıza verdiğiniz sözü tutmaya çalışabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bir takım eski meseleleri tekrar dile getirme cesareti bulacaksınız.

YÜKSELEN ASLAN: Bugün içinize kapanmak isteyebilirsiniz. Aileyle veya yuvayla ilgili konularda bir yol gösterici arıyorsunuz. Taşınma veya buna bağlı borç ve masraflarla ilgili partneriniz veya ailenizle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Geçmişi şifalandırma çalışmaları yapabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK: Bugün sosyalleşmek, arkadaşlarınızla beraber sosyal çevrelerde boy göstereceğiniz bir gün. İş ve ya taşınma konularıyla ilgili zihniniz daha fazla meşgul olabilir. Yarım kalmış işler söz konusu.

YÜKSELEN TERAZİ: Bugün aileniz ile sosyal çevrelerde boy göstereceksiniz. Önemli organizasyonlara katılabilir, kendinizden söz ettirebilirsiniz. Akşam saatleri gelirler ve kazançları arttırma konusunda yarım kalan işler zihninizi meşgul edebilir.

YÜKSELEN AKREP: Bugün uzaklara olan özleminiz artabilir, size yuva sıcaklığı yaşatan uzaklardaki akrabalarınız veya yakınlarınıza hasret duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızdan ilişkinizle ilgili tavsiye almak isteyeceksiniz.

YÜKSELEN YAY: Gündeminiz bugün borçlar, masraflar, harcamalar olacak. Ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu hesaplama ihtiyacınız doğabilir. Akşam saatlerinde içinize kapanmak isteyebilir, şifa çalışmaları yapabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Gündeminizde bugün partneriniz olacak. Duygusal açıdan ona daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde samimiyet ve tabularla ilgili kendinizi daha kolay ifade edebileceksiniz.

YÜKSELEN KOVA: Bugün günlük rutininiz, sporunuz, eviniz ve yuvanız ile daha yakından ilgileneceksiniz. Akşam saatlerinde, kariyeriniz, toplum önündeki statünüz ile ilgili geçmişte yaptığınız planları sorgulayabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK: Bugün çocuğunuzla veya hobilerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda duygusal hassasiyetiniz ve ihtiyacınız artıyor. Uzaklardaki akrabalarınız veya kontaklarınızla akşam saatlerinde bağlantıya geçebilirsiniz.

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap