25 – 30 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

25 - 30 Haziran 2019 - Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venüs –  Neptün olumsuz açısıyla başlıyor. Koç burcundaki son dördün olayları hızlandıracak. Merkür ise bu hafta Aslan burcuna geçiş yapıyor.

YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkinizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya avunmalar yaşamanız olası. Bazılarınız ise partneriyle olan ilişkide fazla hayalperest düşüncelere kapılabilir ve ya karşı tarafın suistimaline uğrayabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle özel hayatınız, imajınız ve görünümünüz ile alakalı vazgeçmek ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için harekete geçmenize neden olacak. Aileniz ve ya yuvanız alanında yaşadıklarınız sizi motive edebilir.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar çocuklar, aşk hayatınız, tatil ve eğlence alanında zihniniz meşgul olacak. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ A kadar tamamlamaya çalışın yoksa 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle uğraşmanız mümkün olabilir. Maddi anlamda beklenmedik durumlar ve sürprizler sizi heyecanlandırırken, aile ve yuva kanalında yaşananlar, bir takım eski travmaları gündeme getirebilir.

YÜKSELEN BOĞA

Haftalık burç yorumları
24 – 30 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle finansal alanda gelirler ve kazançlar, masraflar ve harcamalar sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsran yaratabilir. Bazılarınız ise alışverişin dozunu kaçırabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle gizli bir takım girişimler ile ilgili sizi harekete geçirecek. Yaşadığınız ortam, komşular ve ya kardeşler, yakın akrabalarla olan ilişkiniz ile ilgili vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için harekete geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar ev, aile ve yuva alanında zihniniz meşgul olacak. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve arızalarla uğraşmanız mümkün. Aile kanalında yapmak istediğiniz değişikler sizin özgürlük ve konfor alanınız dışına çıkmanız için adeta dürtebilir, açıkçası bu değişimi yaratmak için gereken fırsatı yakalayabilirsiniz. Taşınma ve ya yaşadığınız ortamı değiştirme ile ilgili arzularınız ve bu konuda yapacağınız konuşmalar ve görüşmeler, bir takım eski travmaları gündeme getirebilir.

YÜKSELEN İKİZLER

İkizler BUrcu
24 – 30 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle kardeşler ve ya yaşadığınız çevre ile ilgili fikirleriniz, düşünceleriniz sizde kariyer alanında bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Giyiminize ve ya görünümünüze düşkünlüğünüz maddi açıdan endişelerinizi tekrar ortaya çıkarabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle sosyal çevreniz ve ya arkadaş ortamınız ile ilgili sizi harekete geçirecek. Yakın çevrenizdeki dostlarınız ile olan ilişkinizde vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için harekete geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar yakın çevre, kardeşler ve yaşadığınız ortam alanında zihniniz meşgul olacak. İletişiminizde yoğunluk olabilir. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Finansal özgürlük ve konfor alanınız dışına çıkmanız için bir takım fırsatlar yakalayabilirsiniz, aileden ve ya ev, yuva alanından bir destek alabillirsiniz. Bu durum, gelecek planlarınız ve sosyal çevrenizdeki ilişkileriniz de bir eski travmaları su yüzüne çıkarabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

 

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle yaşadığınız bir aşk ilişkisi ve ya platonik duygular sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun. Her şeyin bir sebebi vardır.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle kariyer alanında sizi harekete geçirecek. Kariyeriniz ve profesyonel hayatınız, sahip olduğunuz statünüz ile ilgili vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için harekete geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar maddi konular, gelirler, kazançlar alanında zihniniz meşgul olacak. Maddiyatla ilgili iletişiminizde yoğunluk olabilir. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Sosyal çevrenizde özgürlük ve konfor alanınız dışına çıkmanız için bir takım alanlar yakalayabilirsiniz, farklı ve sıra dışı tipler dikkatinizi çekebilir. Size bir destek ve ya yardımda bulunabilirler. Bu durum, kariyer alanındaki bir takım travmalarla mücadele etmenize yardımcı olabilir.

YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle sosyal çevreniz ve ya arkadaş ortamınızdan bir bayan arkadaşınız sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Beklentileriniz boşa çıkabilir.Kurban psikolojisinden uzak durun. Her şeyin bir sebebi vardır.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle uzaklar, seyahatler, uzaklarla ilgili girişimleriniz alanında sizi harekete geçirecek. Bu alandaki hedefleriniz ve arzularınız ile ilgili vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için harekete geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar özel hayatınız, parasal konular, kendinize yaptığınız yatırımlar alanında zihniniz meşgul olacak. Maddiyatla ilgili iletişiminizde yoğunluk olabilir. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Kariyer alanında büyük bir sürpriz sizi bekliyor. Üst düzey yöneticilerinizle ilgili beklenmedik bir gelişme size bir şans yaratabilir. Bu durum, ev ve ya yuvanızla ilgili perde arkasından yönettiğiniz bir takım girişimlerinizde fayda sağlayabilir..Uzaklarla olan bağlantılarınız ve bu alanda geçmişte yaşanan bazı konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle kariyer ortamındaki başarılarınız partner ya ortak alanında sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun. Başarılarınızın karşılığını alamamaktan ve ya takdir görmemekten şikayetçi olabilirsiniz. Beklentileriniz boşa çıkabilir.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle borçlar, harcamalar, banka, kredi ile ilgili girişimleriniz alanında sizi harekete geçirecek. Bu alandaki hedefleriniz ve arzularınız ile ilgili vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için eyleme geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar kariyer konusunda perde arkası işlerle zihniniz meşgul olacak. Çok fazla görüşme yapabilir ve ya fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Uzaklar ile ilişkileriniz ve ya bağlantılarınız, seyahatler, yüksek öğrenim ve ya yasal süreçlerle ilgili büyük bir sürpriz sizi bekliyor. Bu alandaki beklenmedik bir gelişme size bir şans yaratabilir. Kariyer gelirleriniz ve çevremiz açısından fayda elde edebilirsiniz..Borçlar ve harcamalar , ortak sermaye gibi konularda geçmişte yaşanan bazı konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle uzaklar, farklı felsefeler, seyahatler, yüksek öğrenim alanında yaşadıklarınız çalışma ortamında beklentilerinizi karşılamayabilir, sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun. Başarılarınızın karşılığını alamamaktan şikayetçi olabilirsiniz. Beklentileriniz boşa çıkabilir.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle partner, ortak, birliktelik, sözleşmeler, kontratlar ve açık düşmanlarınız ile ilgili girişimleriniz alanında sizi harekete geçirecek. Bu alandaki hedefleriniz ve arzularınız ile ilgili vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için eyleme geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gelecek planlarınız ile ilgili zihniniz meşgul olacak. Çok fazla görüşme yapabilir ve ya fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Borçlar, harcamalar, yan maddi destekler ile ilgili büyük bir sürpriz sizi bekliyor. Bu alandaki beklenmedik bir gelişme size bir şans yaratabilir. Kariyer açısından fayda elde edebilirsiniz. Fırsatları değerlendirin. Partnerlik ve birliktelik gibi konularda geçmişte yaşanan bazı konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle borçlar, harcamalar, banka, kredi miras ve ya yan maddi gelirler alanındaki fazla harcamalarınız çocuklar ve ya tatil, eğlence açısından beklentilerinizi karşılamayabilir, sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun. Beklediğinizden fazla masraf çıkabilir.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle çalışma arkadaşlarınız, ortamınız, şartlarınız ve ya sağlığınız ile ilgili girişimleriniz alanında sizi harekete geçirecek. Bu alandaki bir takım alışkanlıklardan ve ya hedeflerinizden vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için eyleme geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar kariyeriniz, profesyonel hayatınız, üst düzey yöneticiler ile olan ilişkiniz gibi konularda zihniniz meşgul olacak. Çok fazla görüşme yapabilir ve ya fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Partneriniz ve ya ortağınız, yasal süreçler ile ilgili büyük bir sürpriz sizi bekliyor. Bu alandaki beklenmedik bir gelişme size bir şans yaratabilir. Özellikle size uzaklar ve ya seyahatler açısından fayda sağlayabilirsiniz. Fırsatları değerlendirin. Çalışma alanında ve ya sağlığınız gibi konularda geçmişte yaşanan bazı konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle Partneriniz ve ya ortağınız, yasal süreçler, sözleşmeler, kontratlar alanındaki fazla beklentileriniz, ev, aile ve yuva açısından beklentilerinizi karşılamayabilir, sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun. Partneriniz ile ilgili olan ilişkinizde bir takım hayal kırıklıkları mümkün..Uykudan uyanabilirsiniz.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle aşk, çocuklar, tatil, eğlence, hobiler, zevkler ve kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlarda sizi harekete geçirecek. Bu alandaki bir takım isteklerinizden ve ya hedeflerinizden vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için eyleme geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar uzaklar, uzaklardaki ilişkileriniz, seyahatler ve ya farklı kültürler alanında lider pozisyonda olduğunuz alanlar gibi konularda zihniniz meşgul olacak. Yurt dışıyla olan iletişiminiz artabilir. Çok fazla görüşme yapabilir ve ya fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Çalışma ortamınız, şartlarınız, arkadaşlarınız ve ya sağlığınız ile ilgili büyük bir sürpriz sizi bekliyor. Bu alandaki beklenmedik bir gelişme size bir şans yaratabilir. Özellikle size borçlarınızı ve ya harcamalarınızı yönetme konusunda fayda sağlayabilir. Fırsatları değerlendirin. Aşk hayatınızda geçmişte yaşanan bazı konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle çalışma ortamınız, şartlarınız, arkadaşlarınız ve ya sağlığınız alanındaki fazla beklentileriniz, kafanızdaki hayaller ve ya idealler açısından beklentilerinizi karşılamayabilir, sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun. Çalışma arkadaşlarınız ile olan ilişkinizde bir takım hayal kırıklıkları mümkün..Eğer iş ortamından birisi ile birlikteyseniz bu kişi sizi hüsrana uğratabilir.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle aile, yuva ve ya eviniz, gayrimenkuller gibi alanlarda sizi harekete geçirecek. Bu alandaki bir takım isteklerinizden ve ya hedeflerinizden vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için eyleme geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar borçlar, harcamalar, banka, kredi, miras, ortak sermayeler alanında zihniniz meşgul olacak. Finansal evraklar ve ya bürokrasiyle olan iletişiminiz artabilir. Çok fazla görüşme yapabilir ve ya fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Aşk hayatınız ile ilgili büyük bir sürpriz sizi bekliyor. Bu alandaki beklenmedik bir gelişme size bir şans yaratabilir. Belki aşık olabilirsiniz . Bazılarınız spekülatif yatırım araçlarında kazanç sağlayabilir. Fırsatları değerlendirin. Aile hayatınızda geçmişte yaşanan bazı konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle aşk hayatınız ve ya çocuklarla olan ilişkinizde beklentileriniz, tatil, eğlence ve hobileriniz, maddi anlamda size yüklü bir masraf çıkarabilir, bu durum, sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun. Hesabınızı iyi yapın.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle yakın çevreniz, kardeşler, eğitim, öğretim, iletişim gibi alanlarda sizi harekete geçirecek. Bu alandaki bir takım isteklerinizden ve ya hedeflerinizden vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için eyleme geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar partneriniz, ortağınız, eşiniz ve ya sözleşmeler ve ya kontratlar alanında zihniniz meşgul olacak. Birlikte olduğunuz kişiyle olan iletişiminiz artabilir. Çok fazla görüşme yapabilir ve ya fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Aileniz ile ilgili büyük bir sürpriz sizi bekliyor. Bu alandaki beklenmedik bir gelişme size bir şans yaratabilir. Çalışma alanında size bir takım faydalar sağlayabilir . Fırsatları değerlendirin. Kardeşinizle ola ilişkinizde geçmişte yaşanan bazı konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Balık burcu haftalık burç yorumları
24 – 30 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Venus ve Neptün arasındaki zorlu açıyla başlıyor. Özellikle aileniz, yuvanız, eviniz, gayrimenkul alanındaki beklentileriniz, kişisel beklentiler ve ideallerinizi karşılamayabilir. Ev ile ilgili dekorasyon çalışmaları yapıyorsanız sonuçta çok fazla memnun kalmayabilirsiniz. Bu durum, sizde bir takım hayal kırıklıkları , aldanmalar ve ya hüsrana sebep olabilir. Kurban psikolojisinden uzak durun.

25 Haziran ‘da Koç burcundaki Son dördün, özellikle gelirler, kazançlar, maddi konular gibi alanlarda sizi harekete geçirecek. Bu alandaki bir takım isteklerinizden ve ya hedeflerinizden vazgeçmek, bırakmak ve ya kurtulmak istediğiniz şeyler için eyleme geçmenize neden olacak.

27 Haziran’ da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Temmuz ayında Retro harekete geçeceğinden 18 – 19 Temmuz’a kadar çalışma alanı, ortamı, arkadaşları ile ilgili zihniniz son derece meşgul olacak. Çalışma arkadaşlarınız ile olan iletişiminiz artabilir. Çok fazla görüşme yapabilir ve ya fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.. Bu alanda planlamalarınızı 6 Temmuz’ a kadar tamamlamaya çalışmalısınız, aksi takdirde 12 Ağustos’tan sonra bir takım problemlerle ve eksikliklerle uğraşmanız mümkün. Kardeşiniz ve ya yakın çevreniz, akrabalarınız ile ilgili büyük bir sürpriz sizi bekliyor. Bu alandaki beklenmedik bir gelişme size bir şans yaratabilir. Çocuklar ve ya aşk hayatınız, tatil, eğlence gibi konularda size bir takım faydalar sağlayabilir. Fırsatları değerlendirin. Maddi alanda geçmişte yaşanan bazı konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜKKLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap