Haftalık Burç Yorumları: 6 – 12 Ağustos 2018- Burç Yorumları

6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları Bu hafta gökyüzünün gündemi oldukça yoğun görünüyor.. Aşk ve para gezegeni Venus Terazi burcuna geçiyor..Uranus önce Boğa sonra Koç burcunda geri harekete başlıyor.. Hafta sonunda ise  Aslan burcunda Güneş Tutulması bizleri bekliyor. Astrolog Zeynep Özyörük sizler için yorumladı.

6 – 12 Ağustos 2018  tarihleri arasında  KOÇ, BOĞA, İKİZLER, YENGEÇ, ASLAN,BAŞAK, TERAZİ, AKREP, YAY, OĞLAK, KOVA VE BALIK  burçlarını bu hafta neler bekliyor ?

6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları
6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN KOÇ

6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları
6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açıyla başlıyor..Maddi konular, harcamalar ve borçlar alanında riskli hareketler yaparak, kendinizi ispat etmek istemeniz sonrasında pişman olmanıza neden olabilir.

7 Ağustos’da Venus’un, yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve birliktelikler alanında sizi güzel gelişmeler beklemekte..Aşk, sevgi, huzur ilişkinizi kuvvetlendirebilir. Sevdiğinizle tutku dolu geceler geçirebilirsiniz..

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus, Retro gezegenler arasına katılıyor.. 8 Ocak 2019’a kadar devam edecek olan Retro süresince, maddi ve manevi değerleriniz, özel hayatınızdaki hedefler ve hayatınızın kontrolü ile ilgili alanda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, eski aşklarınızla tekrar yolunuzu kesiştirebilir.. Eski dostlarla spontan buluşmalar size oldukça keyif verebilir. 11 Temmuz civarında aldığınız haberler bu buluşmaların gündemini oluşturabilir.. Aşk, flört, rekabet alanında bazı yüzleşmeler yaşamanız mümkün. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve kariyer alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Bu alandaki kaybetme ve ya reddedilme ile ilgili korkularınızı yok etmelisiniz. İlişkilerinizde sebepsiz gerilime izin vermeyin..

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ise aşk, çocuklar, tatil, eğlence ve ya kendinizi ispat etmek istediğiniz yetenekleriniz ve ya becerileriniz, hobileriniz alanında sizi bir girişime ve ya başlangıca götürebilir. Spekülatif yatırım araçlarıyla ilgili bir karar alabilirsiniz. Bu alanlardaki çabalarınız, çalışmalarınız Şubat ortasında çoktan meyvelerini vermiş olacak..

YÜKSELEN BOĞA

6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları
6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açıyla başlıyor..İkili ilişkiler, ortaklıklar alanında riskli hareketler yaparak, aile içinde kendinizi ispat etmek istemeniz sonrasında pişman olmanıza neden olabilir. Alçakgönüllü davranmaya çalışmalısınız.

7 Ağustos’da Venus’un, yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, çalışma ortamında ve ya günlük hayatınızda sizi güzel gelişmeler beklemekte..Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz size çok daha fazla keyif verebilir. Birlikte sosyalleşebilir, özel hayatta da ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, özel hayatınız, ilişkilerdeki duruşunuz, güvenlik alanlarınız ve içsel anlamda özgür kalma isteğiniz ile ilgili alanda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, ev, aile, aile içi ilişkiler ile ilgili geçmiş bazı konuları gündeme getirebilir..Bu alanda ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz..11 Temmuz civarında yaptığınız konuşmalar gündeminizi oluşturabilir.. Aile içi ilişkilerde bazı yüzleşmeler yaşamanız mümkün. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, işiniz, sorumluluklarınız, uzaklar ve ya yabancı ülkeler ile ilgili yaptığınız işler alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Bu alandaki kaybetme ve ya reddedilme ile ilgili korkularınızı yok etmelisiniz. İlişkilerinizde sebepsiz gerilime izin vermeyin..

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması aile, yuva ve gayrimenkul alanında sizi bir girişime ve ya başlangıca götürebilir. Şubat ortasında yeni bir yuva kurabilir, taşınabilir, yeni bir hayata başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu
ikizler burcu

Hafta Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açıyla başlıyor..Çalışma ortamı, şartlar, ilişkiler alanında riskli hareketler yaparak, sözlerinizle kendinizi ispat etmek istemeniz sonrasında pişman olmanıza neden olabilir. Kendinize fazla güvenmeyin..

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, aşk, flört, çocuklar ve tatil, eğlence alanında sizi güzel gelişmeler beklemekte..Sevdiğiniz kişi ile birlikte ilişkinizi güçlendirmek için önemli kararlar alabilir, tatile çıkabilir, romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, maddi alandaki korkular, endişeler, gelecek ile ilgili hedefleriniz, gruplar içindeki lider ruhunuz ve yönetme kabiliyetiniz ile ilgili alanda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, kardeşler, yakın çevreniz, yaşadığınız ortam ile ilgili geçmiş bazı konuları gündeme getirebilir..Bu alanda ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz..11 Temmuz civarında aldığınız haberler, yaptığınız konuşmalar gündeminizi oluşturabilir.. Kardeşleriniz, yakın çevreniz ile bazı yüzleşmeler yaşamanız mümkün. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, harcamalar, spekülatif kazançlar, maddi konular alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Bu alandaki kaybetme ve ya sahip olamama ile ilgili korkularınızı yok etmelisiniz. Bu durum aşk ve çocuklar ile ilgili konuları da olumsuz etkileyebilir.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ise kardeşleriniz, yakın çevreniz , yaşadığınız ortam alanında sizi bir girişime ve ya başlangıca götürebilir. Şubat ortasında yeni bir ortam ve ya komşulara sahip olabilirsiniz. Kendi yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz ama size maddi anlamda kazanç sağlayacak bazı girişimlerin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu
yengeç burcu

Hafta Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açıyla başlıyor..Maddi alanda, spekülatif bir takım para araçlarıyla riskli hareketler yapmanız, sonrasında pişman olmanıza neden olabilir. Kendinize bu alanda fazla güvenmeyin.. Merkür Retro süresince bu alanda bir karar almayın.

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, aile, ev ve yuva alanında sizi güzel gelişmeler beklemekte..Aileniz ile birlikte evinizde güzel vakit geçirebilir, aile bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz..Evinizi güzelleştirebilir, dekorasyonuyla ilgilenebilirsiniz.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, gelecek beklentileriniz, kariyer alanındaki lider gücünüz ve hedefleriniz ile ilgili alanda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, maddi ve manevi değerleriniz, gelirleriniz ve ya kazançlarınız ile ilgili geçmiş bazı konuları gündeme getirebilir..Bu alanda ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz..11 Temmuz civarında aldığınız haberler, yaptığınız konuşmalar gündeminizi oluşturabilir.. Kendinize verdiğiniz değeri sorgulayabilirsiniz. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, ikili ilişkiler, aileniz, birlikteliğiniz alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Bu alandaki kaybetme ve ya sahip olamama ile ilgili korkularınızı yok etmelisiniz.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ise maddi konular, gelirler ve kazançlar alanında sizi bir girişime ve ya başlangıça götürebilir. Şubat ortasında yeni bir gelir kapısına sahip olabilir, ek gelirler elde edebilir, yetenekleriniz doğrultusunda kazancınızı arttırabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN

 6 – 12 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları 
6 – 12 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Hafta Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açıyla başlıyor..Ev, aile ve yuva kurma ile ilgili hayatınızın yönünü değiştirecek riskli hareketler yapmanız, sonrasında pişman olmanıza neden olabilir. Kendinize bu alanda fazla güvenmeyin.. Merkür Retro süresince bu alanda bir karar almayın.

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, kısa seyahatler, yolculuklar, kardeşlerinizle olan iletişiminiz, yaşadığınız ortam konularında sizi güzel gelişmeler beklemekte..Sevdiklerinizle kısa seyahatler yapabilir, kardeşleriniz ve ya yakın çevrenizle olan iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz.
Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, kariyer ve sosyal statünüz, uzaklarla olan bağlantılarınız ve işleriniz, ve buradaki kontrol gücünüz ile ilgili alanlarda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, gelecekteki maddi konularla ilgili beklentileriniz alanında geçmiş bazı konuşmaları gündeme getirebilir..Bu alanda ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz..11 Temmuz civarında aldığınız haberler, yaptığınız konuşmalar gündeminizi oluşturabilir..Geleceğin size getireceklerini ve ikili ilişkilerinizdeki konumunuzu nasıl etkileyeceğini sorgulayabilirsiniz. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, iş ve çalışma alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Bu alandaki kaybetme ve ya sahip olamama ile ilgili korkularınızı yok etmelisiniz.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ise genel anlamda sağlığınız, ilişkilerdeki duruşunuz, imajınız, görünümünüz alanında sizi bir girişime ve ya başlangıça götürebilir. Şubat ortasında yeni bir görünüme, yeni bir ilişki stratejisine, yeni bir bakış açısına sahip olabilir, hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu
başak burcu

Hafta başında Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açı, abartılı konuşmalar yapmanıza ve ya tutamayacağınız sözler vermenize neden olabilir. Sonrasında pişman olmanıza neden olabilir.

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, maddi konular, kazançlar, gelirler alanında sizi güzel gelişmeler beklemekte..Ortaklı işlerden gelir elde edebilirsiniz. Uzaklardan ve ihracat-ithalat gibi iş yatırımları size kazanç sağlayabilir.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, uzaklar , farklı felsefeler, öğretiler , hayata bakış açınız, harcamalar ve borçlar ile ilgili alanlarda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, mesleki alanda herkesten gizlediğiniz bir takım fikirlerinizi gündeme getirebilir..Bu alanda ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz..11 Temmuz civarında aldığınız haberler, yaptığınız konuşmalar gündeminizi oluşturabilir.. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, yetenekleriniz ve ya yaratıcılığınız alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Maddi alanda sahip olduklarınızı ve ya yeteneklerinizin size sağlayacağı kazançları kaybetme ile ilgili korkularınızı, endişelerinizi yok etmelisiniz.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ise genel anlamda herkesten gizlediğiniz bir iş projesinin ilk tohumlarını atmanıza neden olabilir. Şubat ortasında aynı anda bir çok alanda iş potansiyeli yaratabilir, faaliyet gösterebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

burcu haftalık burç yorumları
terazi burcu

Hafta başında Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açı, maddi alanda kendinize olan öz güveniniz, gelecek planlarınızı değiştirebilir. Dikkatli düşünmelisiniz. Riskli projelerden kaçının.. Sonrasında pişman olabilirsiniz.

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, görünümünüz, duruşunuz, ilişkilerdeki tavrınız, genel anlamda hayatınız ile ilgili sizi güzel gelişmeler beklemekte..Kendinize, giyiminize, güzelliğine daha fazla özen gösterebilir, tüm dikkatleri üstünüze çekebilir, aşk mıknatısı olabilirsiniz.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, harcamalar, borçlar, ikili ilişkiler, ortaklıklar ile ilgili alanlarda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, sosyal ortamlarda eski aşklarınız, flörtleriniz ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bu alanda ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz..11 Temmuz civarında aldığınız haberler, yaptığınız konuşmalar özellikle de gelecek planlarınız ile ilgili fikirleriniz gündeminizi oluşturabilir.. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, aile, yuva kurma ve bu alanda sorumluluk alma alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. İkili ilişkilerdeki duruşunuz ve bu alanda kaybetme korkunuz, bu kaygıları tetikleyebilir.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ise geleceğiniz ile ilgili yeni bir proje ve ya plana sizi götürebilir. Yeni bir ortama girebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Şubat ortasında yeni bir sosyal çevreye sahip olabilir, geleceğiniz ile ilgili planınızı devreye sokabilirsiniz. Bu plan sizin yaratıcılığınız, yetenekleriniz ve de aşk flört, çocuk alanında yapmak istediklerinizle ilgili olabilir.

YÜKSELEN AKREP

burcu haftalık burç yorumları
akrep burcu

Hafta başında Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açı, kariyeriniz, sosyal statünüz ile ilgili öz güveninizi arttırarak, egonuzun şişmesine neden olabilir, ikili ilişkilerde bu bağlamda sorunlar yaşayabilirsiniz. Alçak gönüllü hareket etmeye özen gösterin.

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, platonik aşklar, gizli ilişkiler, bastırdığınız arzular , kurmak istediğiniz ortaklıklar, yapmak istediğiniz sözleşmeler, anlaşmalar alanında sizi güzel gelişmeler beklemekte..Aşk hayatınızı gizli yaşamaya karar verebilirsiniz. Herkesten gizli bir sözleşmeye imza atabilirsiniz.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, ikili ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklar ile ilgili alanlarda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, kariyeriniz, sosyal statünüz ve işiniz ile ilgili alanda ucu açık kalmış konuların üstünden geçmenize neden olabilir.11 Temmuz civarında aldığınız kararlar, yaptığınız konuşmalar özellikle de kariyer ve çalışma alanındaki hedefleriniz ile ilgili fikirleriniz gündeminizi oluşturabilir.. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, ikili ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklar alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Kariyerinizi kaybetme korkusunu tetikleyebilir.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ise kariyeriniz, mesleğiniz ve de sosyal statünüz alanında sizi yeni bir başlangıca ve ya girişime götürebilir. Şubat ortasında artık yeni bir işe , yeni bir kariyere ve de yeni bir statüye sahip olabilirsiniz. Büyük başarılara imza atarak, herkesin dikkatini üstünüze çekebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

burcu haftalık burç yorumları
yay burcu

Hafta başında Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açı, uzaklar, seyahatler, farklı felsefeler alanında atılımlar yapmanıza neden olabilir, kendinize olan güveninizin artması , korkularınıza, endişelerinize ilaç olabilir, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, arkadaşlar, sosyal ortamlar, organizasyonlar alanında sizi güzel gelişmeler beklemekte.. Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Katılacağınız bir etkinlikte birisiyle tanışabilir, yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, çalışma ortamınız, şartlarınız, yaptığınız iş, sağlığınız ve günlük rutininiz ile ilgili alanlarda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, uzaklardaki birisiyle tekrar karşılaşmanıza neden olabilir. Eski bir sevgili ve ya dost olan bu kişiyle ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz. 11 Temmuz civarında aldığınız kararlar, yaptığınız konuşmalar özellikle de kariyer alanındaki hedefleriniz ile ilgili fikirleriniz gündeminizi oluşturabilir.. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, kariyeriniz sayesinde elde ettiğiniz gelirler alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Kazanç kaybı yaşamaktan korkabilirsiniz.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ise uzaklar, seyahatler, farklı ülkeler, kültürler ve bu yerlerde yaşamak , çalışmak alanında sizi yeni bir başlangıca ve ya girişime götürebilir. Şubat ortasında artık yeni bir işe , yeni bir hayata sahip olabilir ve farklı kökenlerdeki insanların olduğu yeni bir ortamda olabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu haftalık burç yorumları
6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

Hafta başında Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açı, harcamalar ve borçlar, banka, kredi gibi maddi alanda riskli atılımlar yapmanıza neden olabilir, sonrasında pişman olabilirsiniz. Merkür Retro da iken büyük kararlar almaktan kaçının.

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, kariyer, meslek ve sosyal statünüz alanında sizi güzel gelişmeler beklemekte.. İşinizde ve mesleğinizde , dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Üst yönetim ve ya otoritelerce takdir görebilir, işinizde ön plana çıkabilirsiniz.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, aşk, flört, çocuklar, yaratıcılık ve ya hobileriniz ile ilgili alanlarda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, eski bir borç, harcama, kredi gibi konularla uğraşmanıza neden olabilir. Eşiniz ve ya ortağınız ile ortak gelirler konusunda ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz. 11 Temmuz civarında aldığınız kararlar, yaptığınız konuşmalar özellikle de uzaklar, seyahatler ve bu alandaki fikirleriniz gündeminizi oluşturabilir.. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, genel anlamda hayatınız ve kurduğunuz düzen, kariyerinizdeki başarı alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Otorite ve ya statü kaybı yaşamaktan korkabilirsiniz.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yeni bir borca girebilir, yeni bir kredi alabilir ve ya maddi alanda ortaklaşa bir yatırıma girebilirsiniz. Şubat ayında harcamalarınız, borçlarınız, kazançlarınız ve gelirleriniz arasında bir denge kurabilir ve ya yaptığınız yatırımlardan gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları
kova burcu

Hafta başında Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açı, kariyer ve ya mesleki alanda riskli atılımlar yapmanıza neden olabilir, sonrasında pişman olabilirsiniz. Merkür Retro da iken büyük kararlar almaktan kaçının.

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, uzaklar, seyahatler, farklı felsefeler ve öğretiler alanında sizi güzel gelişmeler beklemekte.. Uzak yerlere tatile gidebilir, yaptığınız yolculuklar sırasında büyük bir aşkla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve dostlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, aile, yuva ve ev , ayrıca kardeşler ve yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz gibi alanlarda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, eski bir sevgili, eski bir aşk ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bu kişiyle ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz. 11 Temmuz civarında aldığınız kararlar, yaptığınız konuşmalar özellikle de aşk, flört ve romantizm ve bu alandaki fikirleriniz gündeminizi oluşturabilir.. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, genel anlamda uzaklardaki ilişkileriniz, yapmak istediğiniz ve ya kurmak istediğiniz işler, sahip olmak istediğiniz statü alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Otorite ve ya statü kaybı yaşamaktan korkabilirsiniz.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yeni bir ilişkiye adım atabilir, ve ya eski bir ilişkiyi tekrardan başlatabilirsiniz. Şubat ayında bu birliktelik, ilişki ve ya ortaklık alanında önemli gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir..İlişkiniz boyut atlayabilir.

YÜKSELEN BALIK

Balık burcu haftalık burç yorumları
Balık burcu

Hafta başında Güneş ve Jupiter arasındaki zorlu açı, işiniz bağlantılı uzaklar ve ya seyahatler alanında risk almanıza neden olabilir, sonrasında pişman olabilirsiniz. Merkür Retro da iken büyük kararlar almaktan kaçının.

7 Ağustos’da Venus’un kendi yönettiği Terazi burcuna geçmesiyle 10 Eylül’e kadar, maddi anlamda keyfe, eğlenceye, ilişkinize para harcamanıza neden olabilir. Diğer taraftan birlikte olduğunuz kişiyle , partnerinizle daha samimi, daha tutku dolu zamanlar geçirebilir, ilişkinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

Aynı gün, Boğa burcundaki Uranus’un, Retro gezegenler arasına katılmasıyla 8 Ocak 2019’a kadar, kardeşler ve yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz, maddi alanda gelirleriniz ve kazançlarınız ve bu alandaki hedefleriniz, yönetme gücünüz gibi alanlarda bazı sorgulamalar yapmanız mümkün. Bu süreçte bu konularla ilgili sizin kontrolünüz dışında gelişen durumları nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili büyük dersler çıkartabilirsiniz.

9 Ağustos’da Güneş’in , Aslan burcunda geri giden Merkür ile buluşması, eski bir çalışma arkadaşı ve ya geçmişte çok zaman geçirdiğiniz bir dostunuzla karşılaşmanıza neden olabilir, ya da ondan bir haber alabilirsiniz. Bu kişiyle ucu açık kalmış konuların üstünden geçebilirsiniz. 11 Temmuz civarında aldığınız kararlar, yaptığınız konuşmalar özellikle de ev, gayrimenkul ve ya yuva kurma, taşınma alanındaki fikirleriniz gündeminizi oluşturabilir.. Aynı gece Venus – Saturn arasındaki zorlu açı ise, genel gelecekle ilgili kariyer planlarınız ve maddi anlamda eşiniz, ortağınız ile olan ortak gelirler alanında sizi gereksiz endişelere ve kaygılara götürebilir.. Para kaybı endişesi içine girebilirsiniz.

11 Ağustos’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yeni bir çalışma ortamına, yeni bir düzene, yeni bir rutine ve ya sağlığınızla ilgili yeni birtakım alışkanlıklara başlangıç yapabilirsiniz. Şubat ayında bu başlangıçlar size ilk meyvelerini verecek, girdiğiniz yeni düzen ve ya çalışma ortamında kendinizi ve yeteneklerinizi ispat etmiş olacaksınız.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

Detaylı bilgi için

astroloji @ kadincaozel.com

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap