Haftalık Burç Yorumları : 2-8 TEMMUZ 2018 – Burç Yorumları

10 – 16 Haziran 2019 – Haftalık Burç Yorumları

2 – 8 Temmuz 2018  Haftalık Burç Yorumları

2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları ile Astrolog Zeynep Özyörük Sizlerle.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bu hafta neler bekliyor? 

2-8 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları
2 8 Temmuz haftalık burç yorumları
2-8 Temmuz 2018 Burç haftalık yorumları

Yükselen burcu yada Ay burcu Koç olanlar : 2-8 Temmuz 2018 Haftası Koç burclarını neler bekliyor? 2018 Temmuz ayı Koç burcu yorumları

8 temmuz 2018 haftalık burç yorumları
Koç burcu

YÜKSELEN KOÇ

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları.Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim. Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi aile, ev, yuva ve gayrimenkul alanındaki konulara çekmekte..

Diğer taraftan, yöneticiniz Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, arkadaşlıklarınızı, sosyal çevrenizi, bulunduğunuz ortamları sorgulayabilir, bazı insanlarla olan ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Size garip gelen durumları fark edebilirsiniz. Bu süreçte gelecek planlarınız, beklentileriniz ve umutlarınız ile ilgili de gözlem yapma fırsatı bulabileceksiniz.

3 Temmuz’da, aşk, eğlence, çocuklar, tatil, eğlence ve ya hobiler alanında iletişim trafiğiniz artabilir, buluşmalar, görüşmeler vasıtasıyla sosyalleşebilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Kendinizi ispat etmek istediğiniz sosyal ortamlarda agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, ortak gelirler, kazançlar, borçlar, banka ve ya kredi gibi alanlarda bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.
6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, hayatınızla ilgili ve ya görünümünüz ile ilgili bir harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle aile ve yuva içinde duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz. #2 8 Temmuz haftalık burç yorumları

BOĞA  BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu Boğa olanlar :

Boğa burcu haftalık burç yorumları
Boğa burcu

YÜKSELEN BOĞA 2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları; Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim. Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi kardeşler, yakın çevre, komşular ile olan ilişkiler, iletişim, yazışmalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, kısa seyahatler alanındaki konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, kariyerinizi, sosyal statünüzü ve mesleki alandaki konumunuzu sorgulayabilir, kariyer hedeflerinizi ve motivasyonlarınızı gözden geçirebilirsiniz.3 Temmuz’da, ev, aile, yuva, gayrimenkul alanında iletişim trafiğiniz artabilir, evinizde misafir ağırlayabilir, evinizde sevdiklerinizle sosyalleşebilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Ev, aile, kariyer alanındaki konularla ilgili, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, evlilik, ortaklıklar, partnerlikler, işveren ve ya bir takım kontrat ve sözleşmeler gibi alanlarda bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, herkesten gizlediğiniz bir hedefiniz ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle yakın çevre, kardeşler ile olan ilişkiler, ve de iletişim ve düşünme tarzınızla ilgili alanda  duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

İKİZLER  BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu İkizler olanlar :

ikizler burcu

2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları  Yükselen ikizler

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları; Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim. Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi maddi alana gelirler ve kazançlar , sahip olduğunuz mülkler ve de maddi manevi değer yargılarınız , kendinize verdiğiniz değer alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, uzaklara olan seyahatlerinizi, bu alandaki arzularınız, motivasyonunuz ve hedeflerinizi, farklı kültürler ve ya öğretilerle olan ilişkilerinizi sorgulayabilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

3 Temmuz’da, kardeşler, yakın çevre ve ya kısa seyahatler alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Uzaklar ve uzaklardaki bağlantılarınız, ilişkileriniz, bu alanda almak istediğiniz aksiyonlarla ilgili, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, çalışma ortamınızda sahip olduğunuz sorumluluklar, şartlar ve ya ilişkileriniz ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.
6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, sosyal ortam, arkadaşlar ve etkinlikler ve ya gelecek planlarınız ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.
8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle maddi manevi değer yargılarınız , kendinize verdiğiniz değer ve ya ailenizle olan maddi bağlantılarınız ile ilgili duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

YENGEÇ  BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu Yengeç olanlar :

Yengeç burcu haftalık burç yorumları
Yengeç burcu

2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları  Yükselen Yengeç

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları ; Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi imajınız, görünümünüz, tavırlarınız , ilişkideki duruşunuz alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, harcamalar, borçlar, banka, kredi, miras ve partnerinizle ortak olan gelir ve kazanç alanlarınızı sorgulayabilir, partnerinizle maddiyat konusundaki ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz.

3 Temmuz’da, gelirler, kazançlar, finansal konular, mülkler alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Borçlar, harcamalar,banka ve kredi , miras gibi konularda almak istediğiniz aksiyonlar ilgili, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, çocuklar, aşk, hobiler, eğlence ve ya tatil ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.
6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, kariyer, sosyal statü ve profesyonel hayatınız ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle imajınız, görünümünüz, tavırlarınız , ilişkideki duruşunuz konusunda duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

ASLAN  BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu Koç olanlar :

Aslan burcu haftalık burç yorumları
Aslan burcu

Yükselen Aslan 2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi bilinçaltınız, mahremiyetiniz, gizli düşmanlarınız, korkularınız ve endişeleriniz alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, ikili ilişkiler, evliliğiniz, birlikteliğiniz ve işvereniniz ile ilişkinizi  sorgulayabilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonlarınızı gözden geçirebilirsiniz..

3 Temmuz’da, ikili ilişkiler,ortaklıklar, duruşunuz, hayatınız ile ilgili yapmak istediğiniz fikirler alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar , partnerlik, iş vereniniz ile ilgili alanda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, ev, aile içi ilişkiler ve ya gayrimenkul ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, uzaklar, seyahatler, farklı felsefe ve öğretiler alanındaki hedefleriniz ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle bilinçaltınız, mahremiyetiniz, korkularınız ve endişeleriniz konusunda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

BAŞAK BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu Başak olanlar :

Başak burcu haftalık burç yorumları
Başak burcu

Yükselen Başak 2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları.Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi sosyal çevre, arkadaşlar, etkinlikler, gelecek planlarınız ve beklentileriniz alanındaki tüm konulara çekmekte..
Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, çalışma şartlarınızı, işinizi, işinizdeki özgürlük alanlarınızı sorgulayabilir, motivasyon ve hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz.

3 Temmuz’da, kariyeriniz ve statünüz ile ilgili kimseyle paylaşmadığınız fikirler alanında bir takım aydınlanmalar ve ya farkındalıklar yaşayarak doğru kararı vermenize neden olabilir. Gizli bir görüşme ve ya karşılaşma yaşayabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Ofis içinde, çalışma ortamında , şartlar ve ya çalışanlarla ilgili alanda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, daha iyimser ve daha ılımlı bir bakış açısı geliştirmeniz, yakın çevreniz ve ya kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizde bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, harcamalar, borçlar, banka ve kredi gibi alanlarda harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.
8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle gelecek planlarınız ve bulunduğunuz çevre , ortam ve ikili ilişkileriniz konusunda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

TERAZİ  BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu Terazi olanlar :

burcu haftalık burç yorumları
Terazi burcu

Yükselen Terazi 2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları. Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi kariyeriniz, sosyal statünüz, profesyonel hayatınız alanındaki tüm konulara çekmekte.. Işığınızı parlatabilir, herkesin dikkatini çekebilirsiniz.

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..

Tüm yaz boyunca, çocuklar, aşk, flört, cinsellik, yaratıcılık, zevk, eğlence ve tatil alanlarınızı sorgulayabilir, motivasyon ve hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Rekabet alanındaki motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.
3 Temmuz’da, arkadaşlar, sosyal çevre, eski sevgililer alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Çocuklar, hobiler, zevkler, kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlarda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, maddi alanda, gelirler ve kazançlar ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.
6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, ikili ilişkiler, ortaklıklar, beraberlikler ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle kariyeriniz, sosyal statünüz, profesyonel hayatınız, toplum önündeki konumunuz konusunda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

AKREP  BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu Akrep olanlar :

burcu haftalık burç yorumları
Akrep burcu

YÜKSELEN AKREP 2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları; Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi uzaklar, buralardaki bağlantılarınız , seyahatler, farklı felsefeler ve öğretiler alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, ev, aile, gayrimenkul alanlarınızı sorgulayabilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.

3 Temmuz’da, kariyer, mesleki alanda üst yönetim ve otorite figürleriyle olan alanda iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.
5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Aile, yuva ve gayrimenkul ile ilgili alanlarda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, kişisel gelişiminiz, görünümünüz ve ya ikili ilişkilerdeki, ortaklıklardaki duruşunuz ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, çalışma ortamı, şartları ve konumunuz ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle uzaklar, buralardaki bağlantılarınız , seyahatler, farklı felsefeler ve öğretiler konusunda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

YAY  BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu Yay olanlar :

burcu haftalık burç yorumları
Yay burcu

2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları  Yükselen Yay

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları ; Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi partnerinizle olan ortak gelirler, kazançlar, borçlar, harcamalar, banka ve kredi ile ilgili alandaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, iletişim tarzınızı, düşüncelerinizi, özellikle çocuklarınız ve ya yetenekleriniz alanında nasıl bir iletişim yolu izlediğinizi, interaktif ortamlardaki aktivitelerinizi, sorgulayabilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.

3 Temmuz’da, uzaklar ve buradaki bağlantılarınız ile ilgili alanda iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Sözleşmeler, anlaşmalar ve ya iletişim ile ilgili alanda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, içsel anlamda bilinçaltınızda bir takım şifalanmalar yaratmanız için bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Farklı bir öğreti ve ya teknik ile ilgili donanımınız, buna müsaade ederken, sinirlerinizi yatıştırmanız sizin elinizde.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, çocuklar, tatil, eğlence, ve ya kendi yetenek ve becerileriniz ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle partnerinizle olan yakın ilişkiniz, en derin tutkularınız, geçmiş yaralar ve travmalar, tabularınız alanında farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

OĞLAK  BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu Oğlak olanlar :

Oğlak burcu haftalık burç yorumları
Oğlak burcu

Yükselen Oğlak 2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları : Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi ikili ilişkiler, evliliğiniz, birlikteliğiniz ve işvereniniz alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, maddi konular, gelirler, kazançlar, manevi anlamda kendinize verdiğiniz değer ile ilgili konuları sorgulayabilir, motivasyon ve hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz.
3 Temmuz’da, ortak gelirler, kazançlar, borçlar, banka ve ya kredi alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Gelirler , kazançlar, harcamalar ve borçlar alanında, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, gelecek planlarınız ve ya bir takım arkadaşlarınız ve ya çevreniz yardımıyla bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, aile, aile içi ilişkiler, eviniz , yuvanız ve ya gayrimenkul ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.
8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle ikili ilişkileriniz, birliktelikleriniz ve ya işvereniniz ile ilgili alanda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz. 2 8 Temmuz haftalık burç yorumları

KOVA  BURCU 2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları 

Yükselen burcu yada Ay burcu Kova olanlar :

kova burcu haftalık burç yorumları
kova burcu

Yükselen Kova 2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları; Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi çalışma ortamınız, şartlarınız, günlük düzeniniz, sağlığınız ile ilgili tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, imajınız, görünümünüz, tavırlarınız , ilişkideki duruşunuz ile ilgili sorgulamalar içine girebilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.

3 Temmuz’da, ikili ilişkiler, partnerlik ve ortaklık alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Hayatınız ile ilgili hedefler, kariyer ve statü elde etme alanındaki benimsediğiniz duruş alanında, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, kariyer ve sosyal statü alanında bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, yakın çevre seyahatleri, kardeşler ve ya iletişim yolları ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle alışkanlıklarınız, sağlığınız ve günlük rutininiz ile ilgili alanda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz. 2 8 Temmuz haftalık burç yorumları. 

Yükselen burcu yada Ay burcu Balık olanlar :

Balık burcu haftalık burç yorumları
Balık burcu

Yükselen Kova 2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

2-8 Temmuz haftalık burç yorumları ; Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi aşk, eğlence, çocuklar, tatil, eğlence ve ya hobiler, yetenekler ve yaratıcılık ile ilgili tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, içinizdeki özgür ruhu sakinleştirmekte zorlanabilir , bu alanda ne yapmanız gerektiği ile ilgili sorgulamalar içine girebilir, motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.
3 Temmuz’da, çalışma ortamında, günlük rutininizde iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. İçsel anlamda sahip olmak istediğiniz özgür hissi nedeniyle son derece agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, uzaklar, seyahatler ve farklı öğretiler ve bakış açıları alanında bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, maddi alanda gelirler ve kazançlarınız ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız. ( 2 8 Temmuz haftalık burç yorumları )

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle kendi potansiyeliniz, yetenekleriniz aynı zamanda çocuklar alanında farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

2-8 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları 

Sevgiyle,

Zeynep Özyörük

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap