29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
KOÇ BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
BOĞA BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
İKİZLER BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
YENGEÇ BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
ASLAN BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
BAŞAK BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
TERAZİ BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
YAY BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
OĞLAK BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
KOVA BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları
BALIK BURCU 29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları

 Haftalık Burç Yorumları

29 Ekim – 4 Kasım Haftalık Burç Yorumları ; 25 Ekim’de gerçekleşen Boğa Dolunay’ının hala etkisinde olacak. Merkür ve Jupiter buluşurken, 31 Ekim’de Aslan burcunda Son dördün gerçekleşecek. Merkür, Yay burcuna geçiş yapıyor..Venus ise 1 Kasım itibariyle Terazi burcunda geri hareketine devam ediyor..Kadınca Özel Astroloji 

KOÇ BURCU

15 – 21 Ekim 2018 22 – 28 Ekim 2018 – Haftalık Burç YorumlarıHaftalık Burç Yorumları.Koç Burcu Haftalık Yorumları
Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Koç Olanlar

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Koç Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Koç’lar, bazılarınız değişim enerjisi altında farklı felsefeler ve öğretiler konusunda derin araştırmalar yaparken, bazılarınız ise, borçlar, krediler, banka ve ya partnerinizle ve ortağınızla olan ortak gelirler alanında, işinizdeki mevcut büyümeyi korumak adına görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz.

Bazılarınız partneriyle görüşebilir, daha derin, daha tutkulu ve samimi sohbetler içine girebilir. Bugün yaşayacaklarınız, sizin geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmenizde yardımcı olabilir.  Harcamalar konusunda hırslarınız artabilir.

30 Ekim, para ve ortaklıklar alanında huzursuz geçen bir takım görüşmeler, toplantılar ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim’de gündem oldukça yoğun. Venus ve Uranus arasındaki açıyla, gelirler ve kazançlar alanında bazı beklenmedik sürprizlere gebe..Ani para kazancı ve kaybı görülebilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle çocuklar, aşk, kendinizi ispat etmek istediğiniz yetenekleriniz ve becerileriniz, ve ya spekülatif para yatırım araçları gibi konularda, girişimde bulunabilirsiniz. Ego ve güç savaşı bu süreçte etken olabilir.

Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle ise, 1 Aralık’a kadar zihniniz uzaklar, seyahatler ve farklı felsefeler ile dolu olabilir. Eğitimler gündeme gelebilir. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak..
1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, empati yapma becerinizi arttırarak, ,ilişkilerde daha huzur ve denge odaklı bir anlayışa sahip olacağınızı gösteriyor. Eski ilişkiler, ortaklar ile beklenmedik ortamlarda spontan karşılaşmalar mümkün. Yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz.

 BOĞA BURCU

Boğa burcu haftalık burç yorumları
.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Boğa Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Boğa Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Boğa’lar, bazılarınız ilişkilerinde flört aşamasından ciddiyete doğru hızla yol alırken, bazılarınız ise, spekülatif yatırım araçlarından kazandıklarını yeni ortaklıklara dönüştürmek adına görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir. İlişkiler konusunda hırslarınız artabilir.

30 Ekim, ilişkiler ve ortaklıklar, müşteriler alanında huzursuz geçen bir takım görüşmeler, toplantılar ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim’de gündem oldukça yoğun, Venus ve Uranus arasındaki açıyla, ilişkiler alanında bazı beklenmedik sürprizlere gebe..Ani karşılaşmalar, tanışmalar yaşayabilirsiniz. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle ev, aile, yuva gibi konularda, girişimde bulunabilirsiniz. Ego ve güç savaşı bu süreçte etken olabilir.
Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle, 1 Aralık’a kadar zihniniz borçlar, harcamalar, krediler, miraslar ile dolu olabilir. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak..

1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, çalışma ortamınızda empati yapma becerinizi arttırarak, ,ilişkilerde daha huzur ve denge odaklı bir anlayışa sahip olacağınızı gösteriyor.

Eski ilişkiler, ortaklar ile beklenmedik ortamlarda spontan karşılaşmalar mümkün. Yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz.

 İKİZLER BURCU

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu ikizler Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu İkizler Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen İkizler, işiniz, çalışma ortamınız, şartlarınız, sağlığınız, alışkanlıklarınız alanında mevcut durumu korumak ve ya tam tersi çok büyük bir değişime gitmek adına  işvereninizle ve ya ortaklarınızla önemli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz.

Evden işinizi yürütebilirsiniz. Bazılarınız ise, ev ve aile hayatıyla ilgili günlük rutin ve alışkanlıklarında belirli bir düzen kurma, sağlıklı yaşama hakkında bilgi toplayabilir. Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir. Çalışma ve iş konusunda hırslarınız artabilir.

30 Ekim, çalışma ortamındaki ilişkileri yönetmek adına zorunlu katılacağınız bir takım görüşmeler, toplantılar ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim’de gündem oldukça yoğun, Venus ve Uranus arasındaki açıyla, çalışma ortamında bazı beklenmedik sürprizlere gebe..Ani karşılaşmalar, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Ve ya ani gerilimler sizi yıpratabilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.
Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle maddi alanda kardeşler, yakın çevre ve kısa seyahatlere harcanan paralar, konusunda önemli girişimde bulunabilirsiniz. Ego ve güç savaşı bu süreçte etken olabilir. Çatışmalar sonucu, ipleri koparabilirsiniz.
Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle ise, 1 Aralık’a kadar zihniniz partneriniz, ortağınız ve ya birlikteliğiniz ile dolu olabilir. Ortaklarla görüşmeler gündeme gelebilir. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak..
1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, aşk hayatınızda empati yapma becerinizi arttırarak, ,ilişkilerde daha huzur ve denge odaklı bir anlayışa sahip olacağınızı gösteriyor.
Eski aşklar ile beklenmedik ortamlarda spontan karşılaşmalar mümkün. Yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz.

 YENGEÇ BURCU

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Yengeç Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Yengeç Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Yengeç’ler, analiz ve detaylar konusundaki becerinizi, çalışma ortamınızda  ortaya koyarak önemli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Bazılarınız ise, iletişim alanındaki endişelerini kolaylıkla dile getirebilecek. Bir takım seyahat planları yapmanız mümkün.. Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir.Aşk ve keyif konusunda hırslarınız artabilir.

30 Ekim, aşk ve aile hayatınızı yönetmek adına zorunlu katılacağınız bir takım görüşmeler, toplantılar ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim, gündem oldukça yoğun..Venus ve Uranus arasındaki açıyla, aşk hayatınızda bazı beklenmedik sürprizlere gebe..Geçmişinizden kişilerle ani karşılaşmalar, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Ve ya ani gerilimler sizi yıpratabilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle maddi alanda, gelirler ve kazançlar konusunda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Ego ve güç savaşı bu süreçte etken olabilir.

Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle ise, 1 Aralık’a kadar zihniniz iş, çalışma konuları, şartları, çalışma arkadaşlarınız ile dolu olabilir. Ofis içi konuşmalar gündeme gelebilir. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak..
1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak.
Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, aile içinde ve yuvanızda empati yapma becerinizi arttırarak, ilişkilerde daha huzur ve denge odaklı bir anlayışa sahip olacağınızı gösteriyor. Ailenizde bağınızı kopardığınız kişilerle bazı ortamlarda spontan karşılaşmalar yaşamanız mümkün. Yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz.

 ASLAN BURCU

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Aslan Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Aslan Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Aslan’lar için haftalık burç yorumları ev ve aile hayatınızda uzun zamandan beri kurmak ve ya bırakmak istemediğiniz düzeniniz hakkında fikirlerinizi ortaya koyarak önemli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Bazılarınız ise, aşk hayatını ve ya çocuklar ile olan iletişimini ev ve aile hayatında nasıl daha geliştirebileceğini, iyileştirebileceğini ortaya koyabilir.
Ailenize yeni kişilerin katılması ve ya evlat sahibi olma konusunda derinlemesine düşünebilir..Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir.. Ev, gayrimenkul konusunda hırslarınız artabilir.

30 Ekim, kardeşler, yakın çevre, akrabalarla birlikte zorunlu katılacağınız bir takım görüşmelere, toplantılara ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim’de gündem oldukça yoğun, Venus ve Uranus arasındaki açıyla, kariyer hayatınız bazı beklenmedik sürprizlere gebe..Eski yöneticileriniz ve ya mesleki hayatınızdaki kişilerle ani karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Ve ya ani gerilimler sizi yıpratabilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle duruşunuz, imajınız, görünümünüz ve de ikili ilişkiler, ortaklıklar alanındaki stratejiniz konusunda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Ego ve güç savaşı bu süreçte etken olabilir.

Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle ise, 1 Aralık’a kadar zihniniz aşk, çocuklar, tatil, eğlence, hobiler ile dolu olabilir. Çocuklarla iletişim önem kazanabilir. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak..

1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, yakın çevrenizde, kardeşlerinizle empati yapma becerinizi arttırarak, ilişkilerde daha huzur ve denge odaklı bir anlayışa sahip olacağınızı gösteriyor. Ailenizde ve yakın çevrenizde, akrabalarınızla bağınızı kopardığınız kişilerle bazı ortamlarda spontan karşılaşmalar yaşamanız mümkün. Yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Başak Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Koç Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Başak’lar, yakın çevre kardeşler, düşünceler alanında hayatınızda uzun zamandan beri kurmak ve ya bırakmak istemediğiniz düzeniniz ile ilgili fikirlerinizi ortaya koyarak önemli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Bazılarınız ise, yakın çevre seyahatleriyle ilgili bilgi toplayabilir ve ya kısa yolculuklara çıkabilir..Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir.. Kariyer konusunda hırslarınız artabilir.

30 Ekim, kardeşler, maddi konular ve ortaklıklar alanında zorunlu katılacağınız bir takım görüşmelere, toplantılara ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim’de gündem oldukça yoğun, Venus ve Uranus arasındaki açıyla, gittiğiniz deniz aşırı seyahatler, bazı beklenmedik sürprizlere gebe..Gittiğiniz yolculuklarda mesleki hayatınızdaki kişilerle ani karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Ve ya ani gerilimler sizi yıpratabilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde güç sadakat, kontrol ve güven konusunda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Ego ve güç savaşı bu süreçte etken olabilir.

Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle, 1 Aralık’a kadar zihniniz aile, yuva, aile içi iletişim ile dolu olabilir. Taşınmalar gündeme gelebilir. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak..

1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, maddi alanda, gelirler ve kazançlar konusunda ortağınız ve ya partnerinizle empati yapma becerinizi arttırarak, ilişkilerde daha huzur ve denge odaklı bir anlayışa sahip olacağınızı gösteriyor, bazı ortamlarda yabancı kökenli insanlarla spontan karşılaşmalar yaşamanız mümkün. Yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz.

 TERAZİ BURCU

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Terazi Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Boğa Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Terazi’leriçin haftalık burç yorumları; maddi konular, gelirler, kazançlar ve bu alanda hayatınızda uzun zamandan beri kurmak ve ya bırakmak istemediğiniz düzeniniz ile ilgili fikirlerinizi ortaya koyarak önemli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Bazılarınız ise, kardeşleriyle ve ya yakın çevresindeki kişilerden, akrabalardan fikir alabilir. Farklı felsefe ve öğretiler alandaki bilgi ve becerisini gelir kaynağına dönüştürerek sabit kazanca sahip olabilir.

Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir..Kazançlar, gelirler konusunda hırslarınız artabilir.

30 Ekim, maddi alanda, gelirler ve kazançlar alanında zorunlu katılacağınız bir takım görüşmelere, toplantılara ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim’de gündem oldukça yoğun, Venus ve Uranus arasındaki açı,  bazı beklenmedik harcamalara ve kazançlara gebe..Elde ettiğiniz bir ikramiye, prim, miras ve ya sürpriz bir kazancı keyfinize harcayabilirsiniz. Ya da beklenmedik masraflar ortaya çıkabilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle arkadaşlar, sosyal çevre, bulunduğunuz ortam ve de gelecek planlarınız ile ilgili önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizi çekemeyen egosu yüksek arkadaşlarınıza ve ya çevrenize veda edebilirsiniz.

Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle, 1 Aralık’a kadar zihniniz eğitimler, farklı felsefe ve öğretiler, yüksek öğrenim ve ya yabancı diller ile dolu olabilir. Eğitimler gündeme gelebilir. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak..

1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, giyim, kuşam, tarz, duruş, imaj gibi konulara eğilmenizi sağlarken, diğer taraftan ilişkilerde aradığınız huzur ve dengeyi sağlamak için geçmişteki stratejilerinize odaklanmanıza yardımcı olacak. Nerede yanlış yapıyorsunuz?

Ve ya beklentilerinizi ortaya koyarken partnerinize bunu nasıl bir duruş benimseyerek anlatmalısınız? Yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalmanız mümkün.

 AKREP BURCU

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Akrep Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Akrep Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Akrep’ler, maddi konular, gelirler, kazançlar ve bu alanda hayatınızda uzun zamandan beri kurmak ve ya bırakmak istemediğiniz düzeniniz ile ilgili fikirlerinizi ortaya koyarak önemli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Bazılarınız ise,  uzun vadeli planlarını gerçekleştirmek için maddi alanda bir takım düşüncelere odaklanırken, bazılarınız ise, elde ettiği yan gelirler, ikramiyeler, tazminatlar ve ya primler ile ilgili ne yapacağını düşünebilir.
Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir.. Kişisel alandaki hırslarınız artabilir.

30 Ekim, özel hayatınız, duruşunuz, tarzınız, güzellik ve estetik alanında zorunlu katılacağınız bir takım görüşmelere, toplantılara ve organizasyonlara sahne olabilir. Bu süreçte karşı tarafın dikkatini üzerinize çekmeniz son derece olası.

31 Ekim’de gündem oldukça yoğun, Venus ve Uranus arasındaki açı,  bazı beklenmedik sürprizlere, karşılaşmalara ve rastlaşmalara gebe..Eski bir aşk, sevgili ve ya partnerle, ortakla ve ya danışanla yolunuz kesişebilir. Ve ya partnerinizle 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle kariyer, profesyonel hayat, mesleki konular ile ilgili önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu süreçte ego savaşlarına girmeniz mümkün.

Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle, 1 Aralık’a kadar zihniniz gelirler, kazançlar, manevi değerler ile dolu olabilir. Anlaşmalar, ticaret konuları gündeme gelebilir. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak..

1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler alanında bilinçaltınızda yatan endişe ve korkulara eğilmenizi sağlarken, diğer taraftan gizli ilişkiler, platonik aşklar ve ya partnerinizle ilgili geçmiş kalp kırıklıkları alanında benimsediğiniz stratejilerinize odaklanmanıza yardımcı olacak. Bu alanda yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalmanız mümkün.

 YAY BURCU

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Yay Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Yay Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Yay’lar, uzun zamandan beri geliştirmeye ve büyütmeye çalıştığınız kimliğiniz, tarzınız, anlayışınız, özel hayatınızda ve ortaklıklarda benimsediğiniz strateji ve bu alanda kariyerinizle ilgili ve ya üst düzey otoritelerle olan iletişiminiz üzerine, yaratmaya çalıştığınız düzeniniz ile ilgili fikirlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız bu bağlamda içine kapanırken, kendi ile baş başa kalıp düşünmek isterken, bazılarınız ise, gizli planlar ve projelere odaklanabilir.

Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir..Gizli tutkular ve hırslar artabilir.

30 Ekim, eski bir sevgiliyle ve ya arkadaşla zorunlu katılacağınız bir takım görüşmelere, toplantılara ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim’de gündem oldukça yoğun, Venus ve Uranus arasındaki açı,  bazı beklenmedik sürprizlere, karşılaşmalara ve rastlaşmalara gebe..Eski bir aşk, sevgili ve ya dostla, yolunuz kesişebilir. Çalışma ortamınızda eskiden ilginizi çeken bir kişi ile beklenmedik durumlar, sizi şaşırtabilir. Ve ya bir arkadaşla ortaklaşa kurulacak bir partnerlik durumu ortaya çıkabilir. Bu durum gelecek planlarınızla ilgili bir hevese kapılmanıza neden olabilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle uzaklar, seyahatler, farklı felsefe ve öğretiler ile ilgili önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu süreçte ego savaşlarına girmeniz mümkün.

Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle ise, 1 Aralık’a kadar zihniniz uzaklar, seyahatler ve farklı felsefeler ile dolu olabilir. Eğitimler gündeme gelebilir. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak.
1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler alanında sosyal çevre, ortamlar ve arkadaş gruplarına eğilmenizi sağlarken, diğer taraftan arkadaşlarla ortaklıklar ve ya partnerlikler alanında eskiden beri gündemde olan bazı konulara ve bu alanda benimsediğiniz stratejilere odaklanmanıza yardımcı olacak. Bu alanda yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalmanız mümkün.

 OĞLAK BURCU

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Oğlak Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Oğlak Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Oğlak’lar, arkadaşlarınızla bir araya gelerek, uzaklardan , farklı felsefelerden ve öğretilerden, seyahatlerden bahsedebilirsiniz. Çok fazla sosyalleşmeniz, çok fazla sohbet etmeniz mümkün. Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir.. Gelecek planlarınızla ilgili daha da hırslanmanız mümkün.

30 Ekim, eski bir dost ve ya arkadaşla zorunlu katılacağınız bir takım görüşmelere, toplantılara ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim, Venus ve Uranus arasındaki açı,  bazı beklenmedik sürprizlere, karşılaşmalara ve rastlaşmalara gebe..Eski bir dost, sevgili, eski bir yönetici ile yolunuz kesişebilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle borçlar, harcamalar, kredi ve ya banka, miras gibi konular ile ilgili önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu süreçte ego savaşlarına girmeniz mümkün.

Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle ise, 1 Aralık’a kadar zihniniz bilinçaltı, mahremiyet, gizli konular, bastırdığınız endişeler ve korkular ile dolu olabilir. Rüyalarınız artabilir. Birtakım mesajlar almaya hazır olun.. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak.

1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler alanında kariyer ve mesleki alana eğilmenizi sağlarken, diğer taraftan üst düzey yöneticiler ile ilgili eskiden beri gündemde olan bazı konulara ve bu alanda benimsediğiniz stratejilere odaklanmanıza yardımcı olacak. Bu alanda yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalmanız mümkün.

KOVA BURCU

ükselen Burcu Veya Ay Burcu Kova Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Kova Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Kova’lar, iş ve profesyonel hayatla ilgili, üst düzey yöneticiler ve otoriteler ile oldukça fazla görüşme ve toplantı yapabilirsiniz. Zihniniz oldukça yoğun olacak. Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir.. Kariyeriniz ve sosyal statünüz ile ilgili çok fazla hırslanmanız mümkün.

30 Ekim, iş ve ya mesleki alanla ilgili ve ya yabancı kökenli , farklı bir kültüre ait kişilerle zorunlu katılacağınız bir takım görüşmelere, toplantılara ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim, Venus ve Uranus arasındaki açı,  bazı beklenmedik sürprizlere, karşılaşmalara ve rastlaşmalara gebe..Uzaklardan gelen eski bir sevgili ile yolunuz kesişebilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar ve birliktelikler alanında önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu süreçte ego savaşlarına girmeniz mümkün.

Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle ise, 1 Aralık’a kadar zihniniz arkadaşlar, sosyal çevre, gruplar ve ya uzun vadeli planlar ve gelecek beklentileri alanında olabilir.. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak.

1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler alanında uzaklar, seyahatler, farklı felsefeler alanına eğilmenizi sağlarken, diğer taraftan eski ilişkiler ile ilgili uzun zamandan beri gündemde olan bazı konulara ve benimsediğiniz stratejilere odaklanmanıza yardımcı olacak. Bu alanda yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalmanız mümkün.

YÜKSELEN BALIK

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Balık Olanlar.

29 Ekim – 4 Kasım 2018 – Haftalık Burç Yorumları.Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Balık Olanlar.

Hafta, 29 Ekim’de Merkür ve Jupiter ‘in birbirine kavuşmasıyla başlıyor. Yükselen Balık’lar, uzaklar, seyahatler, farklı felsefeler, farklı kültürler, bu kültürlerden olan kişiler ve ya bağlantılarınız ile oldukça fazla görüşme ve toplantı yapabilirsiniz. Zihniniz oldukça yoğun olacak. Uzaklarla olan bağlantılarınız yoğunlaşabilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Bir takım felsefeler ve öğretiler alanında derinlemesine araştırma yapıp, okuyabilirsiniz.Bugün duygusal açıdan geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı dile getirmek sizin için daha kolay olabilir..

Uzaklarla,seyahatlerle, farklı felsefeler ve öğretim ile ilgili alanlarda hırslanmanız mümkün.

30 Ekim, yabancı kökenli , farklı bir kültüre ait kişilerle zorunlu katılacağınız bir takım görüşmelere, toplantılara ve organizasyonlara sahne olabilir.

31 Ekim, Venus ve Uranus arasındaki açı,  bazı beklenmedik sürprizlere, karşılaşmalara ve rastlaşmalara gebe..Uzaklardan gelen eski bir dost ve ya arkadaşla yolunuz kesişebilir. 12 Eylül civarında yaşadıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Aslan burcundaki Son dördün ise, Dolunay’da hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kavramlar alanında aksiyona geçmenize yardımcı olabilir. Özellikle çalışma ortamınız, şartlarınız, günlük düzen ve rutininiz, alışkanlıklarınız alanında önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu süreçte ofis içinde ego savaşlarına girmeniz mümkün.
Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle ise, 1 Aralık’a kadar zihniniz kariyer, mesleki konular, profesyonel hayat , otoritelerle iletişim alanında olabilir.. Bu alanda alacağınız kararlara ve topladığınız bilgilere dikkat..15 Kasım’da Retro harekete geçecek olan Merkür, bu alanda geriye dönüp bakmanıza neden olacak.
1 Kasım itibariyle bu hafta başından itibaren yaşadıklarınız, geçmişteki yaralarınızı ve travmalarınızı şifalandırarak, içsel huzura kavuşmanızı sağlayacak. Venus’un de Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam etmesi, ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler alanında maddi konular, harcamalar, banka ve krediler alanına eğilmenizi sağlarken, diğer taraftan maddi manevi güvenlik arayışlarınız ile ilgili uzun zamandan beri gündemde olan bazı konulara ve benimsediğiniz stratejilere odaklanmanıza yardımcı olacak. Bu alanda yeni bir bakış açısı, yeni bir anlayış geliştirmek için çaba göstermek durumunda kalmanız mümkün.
ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK
Tel: 0 212 214 78 28 / 0 539 626 98 87
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap