12 -18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzünde aksiyon tam hız devam ediyor. Venus ileri giderken, Merkür bu sefer Retro harekete girmek için durağanlaşıyor ve geri gitmeye başlıyor.. Mars Balık burcuna geçiyor..Kadinca Özel Astroloji

YÜKSELEN BURCU YADA AY BURCU KOÇ OLANLAR

Yükselen Burcu Veya Ay Burcu Koç Olanlar. Haftalık burç yorumları

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı şeklinde gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz finansal konular, borçlar, harcamalar, yakın ilişkiler, samimiyetler gibi alanlarda, ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi gruplar içerisinde harekete geçirmesine neden olacaktır, beklenmedik bir olay karşısında uzun vadeli planlarınızla ilgili eyleme geçmeniz mümkün..Biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..

Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin. Bu tarih itibariyle ortaklıklar, birliktelikler, ciddi ilişkiler hayatınızda önemli bir biçimde şekil değiştirmeye başlayacak..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, saldırmak için yeterli motivasyonda değildir..Siz Yükselen Koç’lar, yeni yıla kadar olan süreçte, aksiyonlarınızı perde arkasından yürütmeyi tercih edebilir, daha pasif davranmayı tercih edebilirsiniz.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..

Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir. Yükselen Koç’lar bu süreçte, uzaklarla olan iletişimlerde, yurt dışı seyahatlerinde ve de yüksek öğrenim, sosyal medya gibi alanlarda dikkatli olmalısınız..Seyahatlerde sorunlar, yanlış anlaşılmalar, gecikmeler yaşayabilir, eğitim alanında çok daha fazla tekrarlar yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Çalışma konuları, şartları konusunda geçmişte yarım kalmış konular, konuşmalar tekrar gündeme gelebilir. Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELENİ YADA AY BURÇU BOĞA OLANLAR

Boğa burcu haftalık burç yorumları
Haftalık burç yorumları. Boğa Burcu

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı şeklinde gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz ikili ilişkiler, ortaklıklar, ciddi beraberlikler ile ilgili alanda, ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ünün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi kariyer alanında eyleme geçirecektir, bugün içerisinde içsel özgürlük arayışı, ani öfke patlamaları beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilir ve sizin mesleki alanda özellikle üst yönetime karşı fevri bir tepki vermenize neden olabilir..

Biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha fazla ve yoğun hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..Yaşadıklarınızdan bir çok ders çıkarmış olmalısınız..

Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin. Bu tarih itibariyle çalışma ortamı içindeki ilişkileriniz, hak, hukuk , adalet arayışınız, günlük düzeniniz ve rutininiz ile ilgili bir denge bulma ihtiyacınız önem kazanacak, ilişkilerinizde daha farklı bir yaklaşım içine girebileceksiniz..Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..

Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar..Siz Yükselen Boğa’lar, yeni yıla kadar olan süreçte, gelecek planlarınız ile ilgili daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz. Özellikle sanatla, maneviyatla, ruhaniyet ile ilgili gruplar içinde kaybolabilirsiniz.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..ve 17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..

Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir. Yükselen Boğa’lar bu süreçte, bankalar, krediler, borçlar, harcamalar ve bu alanda imzalayacağınız evraklar gibi alanlarda çok dikkatli olmalısınız..Bürokratik konularda hata yapabilir, finansal konularda yanlış anlaşılmalar yüzünden zarar edebilirsiniz.

Borçları elde ettiğiniz gelirlerle yönetmeye çalışmak konusunda daha önceki fikirleriniz ve ya yarım kalan projeler bu süreçte tekrar gündeme gelebilir. Bazı işlemleri, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

İkizler burcu . Haftalık burç yorumları

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı şeklinde gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz sağlığınız, çalışma ortamınız, işiniz, şartlarınız, günlük düzeniniz ile ilgili alanda, ilk aksiyonu almanız mümkün..

Hem ilk dördün’ünün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi uzaklar, deniz aşırı yerler, seyahatler, ve buradaki kişilerle olan iletişiminiz alanında eyleme geçirecektir, bugün içerisinde gelecek planlarınızla ilgili ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durum ve ya bulunduğunuz sosyal çevrede yaşayacağınız beklenmedik bir olay , özellikle uzaklardaki bağlantılarınız ve bu alanda yapmak istediğiniz , hedeflediğiniz şeylerle ilgili eyleme geçmenize neden olabilir..

Biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin.

Bu tarih itibariyle aşk hayatınız, çocuklarınız ile olan ilişkiniz, yetenek ve becerileriniz ile ilgili kendinizi ortaya koyma ihtiyacınız önem kazanacak, aşk ve çocuklarla olan ilişkilerinizde daha farklı bir yaklaşım içine girebileceksiniz..Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, istediği güçte savaşamaz..

Siz Yükselen İkizler, yeni yıla kadar olan süreçte, kariyeriniz ile ilgili daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest ve idealist bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz. Özellikle çalışma tarzınız ve hırsınızla başarılı bir profil çizebilir, üst yönetimin gözünde parlayabilirsiniz.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..ve 17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..

Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir. Yükselen İkizler, bu süreçte, uzun vadeli ilişkiler, ciddi birliktelikler, ortaklıklar, anlaşmalar ve sözleşmeler ve bu alanda imzalayacağınız evraklar gibi alanlarda çok dikkatli olmalısınız..

Bürokratik konularda hata yapabilir, partnerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. Partnerinizle, ortağınızla aranızda geçmişte ucu açık kalmış konular tekrar gündeme gelebilir. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz.Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU YENGEÇ OLANLAR

Yengeç burcu.Haftalık burç yorumları

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı ile birlikte gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz aşk hayatınız, çocuklar, yetenekler, beceriler, hobiler ve tatil-eğlence alanında, ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ünün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi borçlar, harcamalar, finansal konular, krediler ve ya banka vb yerlerdeki kişilerle olan iletişiminiz alanında eyleme geçirecektir. Bugün içerisinde kariyeriniz, mesleki alanınız ve sosyal statünüz ile ilgili alanda ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durum ve ya üst yönetim cephesinde yaşayacağınız beklenmedik bir olay, özellikle finansal konularla ilgili eyleme geçmenize neden olabilir..

Biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..

Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin. Bu tarih itibariyle aile, yuva ve ev içindeki ilişkilerinizde denge kurma ihtiyacınız önem kazanacak, evinizle ilgili bazı dekorasyon vb işlerle meşgul olabileceksiniz. Aile içi ilişkilerinizde daha farklı bir yaklaşım içine girebileceksiniz..Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez.

Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, gerektiği gibi savaşamaz..Siz Yükselen Yengeç’ler yeni yıla kadar olan süreçte, uzaklar, seyahatler, farklı öğretiler ve kültürler, yüksek öğrenim ile ilgili daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..

Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir. Yükselen Yengeç’ler, bu süreçte, çalışma ortamı, şartları, çalışma arkadaşları ile olan iletişiminiz ve bu alanda imzalayacağınız evraklar gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..

Bürokratik konularda hata yapabilir, çalışma arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz.İşle ilgili fikirleriniz, düzen ve çalışma şartları hakkındaki düşünme tarzınız ve bunların uygulanma ve aktarılma biçimi konusunda daha önce yarım kalmış konular gündeme tekrar taşınabilir. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz.Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

Haftalık burç yorumları. Aslan burcu

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı şeklinde gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz ev, gayrimenkul, aile ve aile içi ilişkiler, bilinçaltı ve geçmişe ait bir takım sırlar alanında, ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler alanında eyleme geçirecektir. Bugün içerisinde uzakla, seyahatler, farklı felsefeler ve ya öğretiler ile ilgili alanlarda ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durum ve ya buradaki bağlantılarınız nedeniyle yaşadığınız beklenmedik bir olay , özellikle ikili ilişkilerle ilgili eyleme geçmenize neden olabilir..

Biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..

Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin. Bu tarih itibariyle kardeşler, yakın çevre, eğitim, öğretim, fikirler, düşünceler, kısa seyahatler nedeniyle ilişkilerinizde denge kurma ihtiyacınız önem kazanacak, daha çok kardeşlerinizle ve ya yakın akrabalarınızla meşgul olabileceksiniz.Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..

Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, gerektiği gibi savaşamaz..Siz Yükselen Aslan’lar yeni yıla kadar olan süreçte, borçlar, harcamalar ve bankalar, krediler ile ilgili daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz. Harcamalara dikkat..

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir.

Yükselen Aslan’lar, bu süreçte, aşk hayatınız, çocuklar, hobiler, eğlenceler, kendinizi ortaya koyma tarzınız, kendinizi ispatlamak istediğiniz alanlar gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..Özellikle spekülatif yatırım araçları borsa, döviz, altın gibi konularda yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. Eski bir sevgili, eski bir aşk, eski bir dost ile yarım kalmış ilişkiler tekrar gündeme gelebilir. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Atılacak imzalara dikkat.Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

Haftalık burç yorumları. Başak Burcu

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı ile birlikte gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz kardeşler, yakın çevre, eğitim, öğretim, kısa seyahatler gibi konularda, ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ünün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi çalışma ortamı, şartları, iş, günlük düzen, rutin, sağlık ve alışkanlıklar alanında eyleme geçirecektir. Bugün içerisinde borçlar, harcamalar, miras, kredi, banka vb alanlarda ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durumlar neticesinde özellikle iş ve çalışma konularıyla ilgili eyleme geçmenize neden olabilir..

Biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..

Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin. Bu tarih itibariyle gelirler, kazançlar, para konuları, manevi değerler ve hatta kendinize verdiğiniz değer ile ilgili denge kurma ihtiyacınız önem kazanacak, daha çok ortaklarınızla, ortaklaşa gelir elde ettiğiniz kişilerle meşgul olabileceksiniz.

Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, gerektiği gibi savaşamaz..Siz Yükselen Başak’lar yeni yıla kadar olan süreçte, partneriniz ve ortağınız ile ilgili daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..

Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir. Yükselen Başak’lar, bu süreçte, ev, aile, aile içi iletişim, taşınma, gayrimenkul al – sat gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..

Özellikle daha önceden aldığınız kararlar dışında yeni kararlar almamaya özen gösterin. Aksi takdirde aile içi ve ya gayrimenkul/taşınma gibi konularda yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. İşiniz, kariyeriniz hakkında yarım kalmış projeler tekrar gündeme gelebilir. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Atılacak imzalara dikkat. Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

Haftalık burç yorumları. Terazi Burcu

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı ile birlikte gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz gelirler, kazançlar, manevi değerleriniz, kendinize verdiğiniz değer gibi konularda ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ünün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi aşk, çocuklar, hobiler, eğlenceler, ilgi alanlarınız, tatil ve kendinizi başkalarına ispat etmek istediğiniz yetenekler ve beceriler alanında eyleme geçirecektir.

Bugün içerisinde ikili ilişkiler, ortaklıklar, müşteriler, sözleşmeler ve anlaşmalar alanında ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durumlar neticesinde özellikle yetenekleriniz, çocuklarınız ev ya aşk gibi konularda eyleme geçmeniz mümkün.Biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..

Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin. Bu tarih itibariyle tarzınız, duruşunuz, imajınız, görünümünüz, ikili ilişkilerde benimsediğiniz strateji ve felsefe ile ilgili denge kurma ihtiyacınız önem kazanacak, daha çok kendiniz, görünümünüz, özel hayatınız ile meşgul olabileceksiniz.

Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, gerektiği gibi savaşamaz..Siz Yükselen Terazi’ler yeni yıla kadar olan süreçte, günlük düzeninizi, çalışma şartlarınızı, ortamınızı yönetmek ile ilgili daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir.

Yükselen Terazi’ler, bu süreçte, kardeşler, yakın çevreniz, kısa seyahatler, eğitim ve öğretim, trafik gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..Özellikle daha önceden aldığınız kararlar dışında yeni kararlar almamaya özen gösterin. Aksi takdirde eğitim, fikirler, iletişim, kardeşler ve yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz.

Uzaklar, seyahatler, farklı felsefeler, öğretiler alanında daha önceden aldığınız kararlarda eğer yarım kalanlar bir takım projeler varsa bunların üzerine eğilebilirsiniz. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Atılacak imzalara dikkat. Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

Haftalık burç yorumları.Akrep Burcu

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı şekilnde gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz görünüm, tarz, imaj, kimlik, özel hayatınız gibi konularda, ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ünün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi ev, aile, aile içi ilişkiler, gayrimenkul gibi konularda eyleme geçirecektir. Bugün içerisinde çalışma şartları, iş, çalışanlarınız, sağlığınız, günlük rutininiz alanında ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durumlar neticesinde özellikle ev ve ya aile içi konularda eyleme geçmeniz mümkün.

Biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..

Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin. Bu tarih itibariyle gizli ilişkiler, bilinçaltı, mahremiyetiniz, sevdiğiniz insanı kaybetme korkusu ve endişeleri gibi konularda içsel anlamda denge kurma ihtiyacınız önem kazanacak, daha çok korkularınız, endişeleriniz ve bir takım yüzleşmelerle meşgul olmak zorunda kalacaksınız.

Kendinizi dinleyebilir, bir karar alabilirsiniz. Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri şimdi uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, gerektiği gibi savaşamaz..Siz Yükselen Akrep’ler yeni yıla kadar olan süreçte, aşk hayatınız, çocuklarınız ve hobileriniz , keyifleriniz ile ilgili daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..

Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir. Yükselen Akrep’ler, bu süreçte, gelirler, kazançlar, manevi değerleriniz, kendinize verdiğiniz değer gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..

Özellikle daha önceden aldığınız kararlar dışında yeni kararlar almamaya özen gösterin. Aksi takdirde kazançlarınız, gelirleriniz konusunda bir takım problemler , özellikle de yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz sizi yanlış yönlendiriyor olabilir. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Atılacak imzalara dikkat. Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU YADA AY BURCU YAY OLANLAR

Haftalık burç yorumları. Yay Burcu

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı şeklinde gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz herkesten gizlediğiniz bir takım planlar, projeler, girişimler, ortak yatırımlar gibi konularda ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ünün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi kardeşler, yakın çevre, kısa seyahatler, fikirler, düşünceler ve de eğitim , öğretim gibi konularda eyleme geçirecektir. Bugün içerisinde çocuklar, aşk hayatı, kendinizi ispat etmek istediğiniz ilgi alanları, spekülatif yatırım araçları gibi konularda ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durumlar neticesinde özellikle iletişim tarzınızda, çıktığınız yolculuklarda biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz.

Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat! 16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin.

Bu tarih itibariyle sosyal çevre, arkadaşlar, uzun vadeli planlar ve bir takım ortaklık projeleri gibi konularda denge kurma ihtiyacınız önem kazanacak, bu alandaki ilişkilerinizde nasıl yol almak istediğinize odaklanabileceksiniz. Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri şimdi uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, gerektiği gibi savaşamaz..

Siz Yükselen Yay’lar yeni yıla kadar olan süreçte, eviniz, aileniz, yuvanızla ilgili daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz. Taşınmak isteyebilir ve ya birtakım değişikliklere gidebilirsiniz.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..

Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir. Yükselen Yay’lar, bu süreçte, iş konularıyla ilgili fikirlerinizin hayatınıza vereceği yön ve kimliksel duruş gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..

Özellikle daha önceden aldığınız kararlar dışında yeni kararlar almamaya özen gösterin. Aksi takdirde partneriniz ve ya ortağınız ile olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Atılacak imzalara dikkat. Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU YADA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı şeklinde gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz sosyal çevre, arkadaşlar, ortamlar, gelecek planları ve uzun vadeli projeler gibi konularda ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi gelirler, kazançlar, manevi değerler gibi konularda eyleme geçirecektir. Bugün içerisinde aile, ev, yuva, aile içi ilişkiler, gayrimenkul gibi konularda ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durumlar neticesinde özellikle gelir ve kazanç elde etmek konusunda biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz.

Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..

Her şey kafanızda şimdi daha net ve belirgin. Bu tarih itibariyle kariyer, mesleki alan, sosyal statü gibi konularda denge kurma ihtiyacınız önem kazanacak, bu alandaki üst yönetimle ve otoritelerle olan ilişkilerinizde nasıl yol almak istediğinize odaklanabileceksiniz.

Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri şimdi uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, gerektiği gibi savaşamaz..

Siz Yükselen Oğlak’lar yeni yıla kadar olan süreçte, kardeşleriniz, yakın çevreniz, kısa seyahatler, iletişim beceriniz, eğitim ve öğretim gibi konularda daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz. Konsantrasyon güçlüğü çekmeniz olası.Çevrenizdekilerle iletişim kurarken daha fazla sezgilerinize ve hislerinize kulak vermeniz size fayda sağlayabilir.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..

Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir. Yükselen Oğlak’lar, bu süreçte, içsel anlamda, bir takım projeler ve ya planlar yapabilirsiniz. Kendi içinize dönmek, farklı felsefe ve tekniklerle bilinçaltınızı yoklamak isteyebilir, gerçek korku ve endişelerinizle yüzleşebilirsiniz.Atılacak imzalara dikkat. Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

Haftalık burç yorumları.Kova burcu

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı şeklinde gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz kariyer, sosyal statü ve mesleki alan gibi konularda ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi tarz, duruş, kimlik, imaj, görünüm ve ikili ilişkiler, ortaklıklardaki tavrınız ve stratejiniz gibi konularda eyleme geçirecektir. Bugün içerisinde yakın çevre, kardeş, akrabalar, kısa yolculuklar, eğitim, öğretim gibi konularda ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durumlar neticesinde özellikle kendi özel hayatınız ve duruşunuz ile ilgili biraz daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..

Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..Herşey kafanızda şimdi daha net ve belirgin. Bu tarih itibariyle uzaklar, deniz aşırı yerler, buralardaki bağlantılarınız, farklı felsefeler ve öğretiler gibi konularda denge ve ilişki, ortaklık kurma ihtiyacınız önem kazanacak, buradaki ilişkilerinizde nasıl yol almak istediğinize odaklanabileceksiniz.

Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri şimdi uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, gerektiği gibi savaşamaz..

Siz Yükselen Kova’lar yeni yıla kadar olan süreçte, gelirler, kazançlar ile ilgili daha fazla motive olabilir, biraz daha hayalperest bir yaklaşımla aksiyona geçmek isteyebilirsiniz. Gelirler alanında bir takım hayallere kapılmanız olası. Kendinizi kandırmamaya çalışın..

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..

Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir. Yükselen Kova’lar, bu süreçte, eski dostlarınız, arkadaşlarınız, eski sevgililerinizle daha sık görüşebilir, daha çok paylaşım içine girebilirsiniz.

Eski ucu açık konular tekrar gündeme gelebilir, tekrar masaya yatırılabilir, yarım kalan projelerde düzeltilmesi gereken noktalar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Arkadaşlar arasında yanlış anlaşılmalara dikkat. Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

YÜKSELEN BURCU VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

Haftalık burç yorumları.Balık Burcu

Gökyüzünde ilk oluşum 15 Kasım Perşembe günü, Kova burcunda yaşanacak olan ilk dördün ve Mars – Uranus arasındaki uyumlu açı şeklinde gerçekleşecek. 7 Kasım’da Yeni Ay ile ilk tohumunu attığınız ve derin bir dönüşüm hedeflediğiniz uzaklar, seyahatler, farklı kültür ve felsefeler, yüksek öğrenim, yasal süreçler gibi konularda ilk adımı atmanız mümkün..

Hem ilk dördün’ün, hem de Mars – Uranus arasındaki etkileşimin Kova burcunda olması sizi içsel anlamda özgürlük arayışına sokabilir. Uzaklarda yaşayan bazı gizli düşmanlarınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte, gelirler, kazançlar ve parasal konularda ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan durumlar neticesinde bir takım maddi kayıplar ve korkular nedeniyle daha agresif, daha sabırsız ve de isyankar olabilirsiniz. Mars ve Uranus’un bulunduğu burçların son derecelerinde konumlanması sizin üzerinizde etkisini daha yoğun ve fazla hissettirebilir. Dikkat!

16 Kasım’da Venus Durağan pozisyona geçerek, ileri harekete geçmek için güç toplayacak ve 17 Kasım’da Terazi burcunda ileri harekete geçecek. Bu da demektir ki, 6 Ekim – 17 Kasım arasındaki süreçte ilişkiler ve para konularında aldığınız kararları uygulamak için vakit geldi..Yaşadıklarınızdan birçok ders çıkarmış olmalısınız..Herşey kafanızda şimdi daha net ve belirgin.

Bu tarih itibariyle partnerinizle olan ortak gelirler, borçlar, harcamalar, kredi gibi konularda kendi aranızda denge, ilişki, ortaklık kurma ihtiyacınız önem kazanacak, buradaki denge konusunda nasıl yol almak istediğinize odaklanabileceksiniz. Aldığınız dersleri ve belirlediğiniz stratejileri şimdi uygulama zamanı..Aynı gün Mars Balık burcuna geçecek..

Mars Balık burcunda istediği performansı maalesef gösteremez. Kolay dağılır, gerçekçi yaklaşamaz, suistimale uğrar, gerektiği gibi savaşamaz..Siz Yükselen Balık’lar yeni yıla kadar olan süreçte, sezgileriniz, daha da artabilir, hayatınıza farklı felsefe ve öğretileri adapte edebilirsiniz. Kendinize yatırım yapmak, imaj ve ya görünüm konusunda para harcamak isteyebilirsiniz.

Venus’un ileri gitmesi muhteşem bir haber olsa da, aynı gün Merkür geri harekete hazırlanıyor olacak..17 Kasım’da Merkür Yay burcunda geri gidecek..İletişim, eğitim, öğretim, kısa yolculuklar, yazışmalar, bürokrasi gerektiren durumlar alanında oldukça fazla yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelemeler, engellerle karşılaşmanız mümkün..Telekomünikasyon alanında kullandığınız araçlar hata verebilir, aracınız arızalanabilir, size problem çıkarabilir.

Yükselen Balık’lar, bu süreçte, üst yönetim, otorite, kariyer, mesleki alanla ilgili birtakım yarım kalan konuşmalar, konular gündeme gelebilir.. Eski ucu açık konular tekrar açılabilir, tekrar masaya yatırılabilir, kariyerle ilgili yarım kalan projelerde düzeltilmesi gereken noktalar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Üst yönetim ile aranızda oluşabilecek muhtemel yanlış anlaşılmalara dikkat. Merkür 6 Aralık’a kadar Retro hareketini sürdürecek..

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap