4 – 10 Haziran 2018 Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU 13 HAZİRAN BURÇ YORUMU

4 – 10 Haziran 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

4-10 Haziran haftası, Yükselen Koç’ları neler bekliyor?

Koç burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, fikirleriniz, düşünceleriniz,  evraklar, yazışmalar, görüşmeler, iletişim araçları ve kısa seyahat planlarında ve ya kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde olabilir.

Aile ilişkileri, diğer taraftan iş baskısı sizi yorabilir ve yıpratabilir. Manipulasyon ve güç savaşlarına maruz kalabilirsiniz. Bu süreçte çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atmanız mümkün.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. Kendinizi kandırmaya ve avutmaya meyilli olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Özellikle de bilinçaltınızda yatan bir takım yanlış inanç ve yargılar sizi yanlış yönlendirebilir. Hayallere ve fantezilere kapılmayın. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Pazartesi size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Eski yaralarınızı , geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olayla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir, bazılarınız ise hayal kırıklığı yaşayabilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir ve bu doğrultuda iletişiminizi ve fikirlerinizi netleştirebilirsiniz. Kariyer alanındaki baskıya karşı gelmeli, aile iç ilişkilerinizdeki sorunlarla yüzleşerek, çözüm yaratmaya çalışmalısınız. Duygularınızdan kaçmak size bir fayda sağlamayacaktır.

10 Haziran’da ise, maddi alanda ani kararlar alabilir, gereksiz alışverişler yapabilirsiniz. İş ve mesleki alandaki görev ve sorumluluk duygusu ağır basabilir. Gelecek beklentileri ve uzun vadeli planlarla ilgili sabırsızlığınız, kendinizi maddi ve manevi garantiye almak isteyişinizle çatışabilir.

 

Boğa burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen Boğa’ları neler bekliyor?

burcu haftalık burç yorumları
Boğa burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, fikirleriniz, düşünceleriniz;  gelirler, kazançlar, sahip olduğunuz mülkler ve manevi değer yargılarınızda olabilir.  Ticaret, mülk alım – satım konuları önem kazanabilir.

Yakın çevre ve akrabalarla ve ya kardeşler, komşular ile olan ilişkiler, diğer taraftan uzaklardaki bağlantılarınız ve buradaki kişilerin size olan baskısı sizi yorabilir ve yıpratabilir. Manipulasyon ve güç savaşlarına maruz kalabilirsiniz. Bu süreçte çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişki gündeme gelebilir. Dikkatli adım atmakta fayda var.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. Kendinizi maddi konular ve sahip olduğunuz kazanç ve mülkler alanında kandırmaya ve avutmaya meyilli olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun özellikle de gelecek ile ilgili aşırı idealist beklentileriniz ve ya hayalleriniz yüzünden başınız ağrıyabilir. Pazartesi size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Özellikle de aile bireylerinin, babanızın ve ya gayrimenkul ile ilgili konuların sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bu alan sizin için hayal kırıklığıyla sonuçlanabilir. Eski yaralarınızı, geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olayla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir, bazılarınız ise hayal kırıklığı yaşayabilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, biraz daha duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir ve içsel anlamda bastırdığınız özgürlük duygusunu maddi alandaki fikirlerinizle tatmin etmeye çalışabilirsiniz. Diğer taraftan uzaklardaki bağlantılarınızın baskısına karşı gelmeli, kardeş ve yakın çevrenizle olan  ilişkilerinizdeki sorunlarla yüzleşerek, çözüm yaratmaya çalışmalısınız. Duygularınızdan kaçmak size bir fayda sağlamayacaktır.

10 Haziran’da ise, maddi bağımsızlıklar alanında fevri kararlar almanızla konfor alanınızın değişmesi endişesini taşıyabilirsiniz. Uzaklarda başlatmak istediğiniz iş ve statü bağlantılı konularla ilgili görev ve sorumluluk duygusu ağır basabilir. Kariyeriniz ve mesleki alanda elinize almak istediğiniz özgürlük konusunda hissettiğiniz sabırsızlığınız artabilir. Huzursuz olabilirsiniz.

İkizler burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen İkizler’i neler bekliyor?

ikizler burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, fikirleriniz, düşünceleriniz,  özel hayatınız, görünümünüz, imajınız, ilişkilerdeki tutumunuz ile ilgili olabilir.

Gelirler, kazançlar, sahip olduğunuz alanında aileniz nedeniyle aldığınız bazı kararlar, yaptığınız harcamalar, diğer taraftan borçlar, bankalar, krediler ve bu alanın sizin üzerinizde yarattığı baskı nedeniyle yorulabilir ve yıpranabilirsiniz. Manipulasyon ve güç savaşlarına maruz kalabilirsiniz. Bu süreçte ailenizin sizi maddi alanda istismar etmesi, size bağımlı olmaları hareket alanınızı daraltabilir.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. Kendinizi kandırmaya ve avutmaya meyilli olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun özellikle de kariyer beklentileriniz ve ya mesleki hayalleriniz yüzünden başınız ağrıyabilir. Pazartesi size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun..

Özellikle de kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin sizi kandırmasına izin vermeyin. Bu alan sizin için hayal kırıklığıyla sonuçlanabilir. Eski yaralarınızı , geçmiş travmalarınızı tetikleyecek olaylarla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir, bazılarınız ise hayal kırıklığı yaşayabilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir ve gelecek beklentileriniz ile ilgili girişimlerinizdeki özgürlük duygusunu özel hayatınız, ilişkiniz, benimsediğiniz duruş ve imaj konusundaki fikirlerinizle desteklemeye çalışabilirsiniz. Diğer taraftan harcamalar ve banka, kredi alanındaki baskıya karşı gelerek, kardeş ve maddi alanda aileniz nedeniyle almış olduğunuz kararlarınızla yüzleşmeli , çözüm yaratmaya çalışmalısınız. Duygularınızdan kaçmak size bir fayda sağlamayacaktır.

10 Haziran’da ise, maddi manevi güvence alanındaki endişeleriniz yüzünden içsel patlamalar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı ve borçlarınızı kısıtlama alanında sorumluluk duygunuz ağır basabilir. Seyahatler alanındaki girişimleriniz, maddi alandaki endişelerinizi arttırabilir. Huzursuz olabilirsiniz.

Yengeç burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen Yengeç’leri neler bekliyor?

Yengeç burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, kapalı kapılar ardında, herkesten gizli yaptığınız bir takım analizler, iç gözlemler üzerinde olabilir.

Yüksek merhametiniz, sevgi ve şefkat dolu yaklaşımınız , iyi niyetiniz, partnerinizin ve ya işvereninizin suistimaline maruz kalabilir. Manipulasyon ve güç savaşlarıyla burun buruna gelebilirsiniz. Bu süreçte çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atmanız mümkün. Ve ya bir ilişkiniz varsa, bu yönde ilerleyebilir.

6 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. İnançlarınız doğrultusunda ve ya başkalarının düşüncelerinin etkisinde, kendinizi kandırmaya ve avutmaya meyilli olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Özellikle de uzaklar, seyahatler, farklı felsefeler , basın – yayın, tıp gibi alanlarda doğru olmayan kılavuzlar yüzünden başınız ağrıyabilir. Pazartesi size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Bu alanla bağlantılı olarak bir takım maddi kayıplar söz konusu olabilir. Bir gelir kapınız kapanabilir. Ve ya nedenini tam da anlayamadığınız bir şekilde, maddi alandaki girişimleriniz sonuçsuz kalabilir. Bu durum sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Eski yaralarınızı, geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olayla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir, bazılarınız ise hayal kırıklığı yaşayabilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir, kariyer ve mesleki alandaki eksiklik duygusunu gidermek için, bir takım perde arkasından girişimlerde bulunabilirsiniz.  Diğer taraftan aileniz ve ailenizin size duyduğunuz ihtiyaç, kariyeriniz arayışınızda sabırsız olmanıza neden olabilir. İş ilişkilerinizdeki ve partnerinizdeki değişim ve üzerinizde uyguladıkları baskı, duygusal anlamda sizi zorlayabilir.

10 Haziran’da ise, maddi manevi güvence içeren gelecek planlarınızın yerle bir olmasıyla,  işvereniniz ve ya birlikte olduğunuz kişi , sorumluluk duygusu ile size yaklaşabilir. Harcamalar alanında özgürlüğünüz kısıtlanabilir ve ya borçlarınız istemediğiniz şekilde artabilir. Huzursuz olabilirsiniz.

Aslan burcu haftalık burç yorumları 

4-10 Haziran haftası, Yükselen Aslan’ları neler bekliyor?

Aslan burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, düşünceniz , fikriniz, arkadaşlar, sosyal ortamlar, etkinlikler ve ya uzun vadeli planlarınız alanında olabilir.

İşiniz ve ya kariyerinizle ilgili, çalışma ortamındaki herhangi bir değişim, dönüşüm ve baskı nedeniyle fikirlerinizi , düşüncelerinizi kendinize saklamak durumunda kalabilirsiniz. Manipulasyon ve güç savaşlarıyla burun buruna gelebilirsiniz. Bu süreçte çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atmanız mümkün.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Özellikle de maddi konularda , harcamalarınız, banka, kredi ve ya miras gibi ek gelirler alanında, sizi yanlış yönlendirebilecek kılavuzlar yüzünden başınız ağrıyabilir. Pazartesi günü, size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Bir takım maddi kayıplar söz konusu olabilir. Aşırı sosyalleşmek, sizi maddi açıdan sarsabilir. Bu durum sizin için bir hayal kırıklığıyla sonuçlanabilir. Eski yaralarınızı , geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olayla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir, bazılarınız ise hayal kırıklığı yaşayabilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir, uzaklar, yurtdışı bağlantıları ve ya seyahatler alanındaki eksiklik duygusunu gidermek için, sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz, ve ya siz, arkadaşlarınıza destek olabilirsiniz.  Diğer taraftan kardeşinizin ve ya yakın çevrenizin size duyduğunuz ihtiyaç, seyahatler ve  uzaklarda yaşayan bağlantılarınızla ilgili girişimlerinizde sabırsızlanmanıza neden olabilir. Çalışma ortamınızdaki sorumluluk değişimi ve ya şartlarda yapılan değişiklikler, bir kişinin sizin üzerinizde baskı uygulaması,  duygusal anlamda sizi zorlayabilir.

10 Haziran’da ise, kariyerinizle ilgili ve ya mesleki alanda kontrolünüz dışında gerçekleşen ve üst yönetimle de bağlantılı olabilecek beklenmedik olaylar,  iş yerinde sizin üzerinizdeki sorumlulukları arttırabilir.  Bu durum, ikili ilişkilerinizde tartışmalara ve de işvereninizle çatışmanıza neden olabilir. Huzursuz olabilirsiniz.

Başak burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen Başak’ları neler bekliyor?

Başak burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, düşünceniz , fikriniz, kariyeriniz, sosyal statünüz, toplum önündeki duruşunuz, mesleğiniz ve profesyonel hayatınız üzerinde olabilir.

Arkadaş ilişkileriniz, sosyal ortamlarda ilişkilerinizi yönetme biçiminiz, diğer taraftan kendinizi ispat etmek için üzerinizde uyguladığınız baskı ve hırs sizi yorabilir, yıpratabilir. Manipulasyon ve güç savaşlarıyla burun buruna gelebilirsiniz. Bu süreçte arkadaş ortamında çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atmanız mümkün.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. Kariyeriniz ve mesleğiniz alanında alacağınız haberler sonucunda aldanmalara ve ya kandırılmalara açık olabilirsiniz,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Özellikle de üst yönetim ve otorite kabul ettiğiniz kişiler alanında, sizi yanlış yönlendirebilecek kılavuzlar yüzünden başınız ağrıyabilir. Pazartesi günü, size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Özellikle de çok samimi dostluklar ve ikili ilişkiler alanında ve ya işvereniniz nedeniyle hayal kırıklıkları yaşamanız mümkün. Eski yaralarınızı , geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olayla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir, banka, kredi desteği ve ya partnerinizle olan ortak gelirler alanında eksiklik duygusuna çözüm bulmak için, mesleki alanda otorite kişilerden yardım talep edebilirsiniz.  Diğer taraftan sosyal ortamlarda çok fazla boy gösterebilir, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu durum maddi anlamda sizi daha da zorlayabilir.

10 Haziran’da ise, beklenmedik bir tatil planı, uzaklar ve yabancı bağlantılar alanında kontrol dışı gerçekleşen bazı olaylar,  keyfinizi kaçırabilir.  Bu durum, ikili ilişkilerinizde tartışmalara ve de işvereninizle çatışmanıza neden olabilir. İş yerinde ve çalışma ortamında huzursuzluk yaratabilir. İpleri koparmak için sabırsızlanabilirsiniz.

Terazi burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen Terazi’leri neler bekliyor?

burcu haftalık burç yorumları
Terazi burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, düşünceniz , fikriniz, uzaklar, seyahatler, farklı felsefe ve öğretiler, yabancı ülkeler ve buradaki bağlantılarınız üzerinde olacaktır.

Toplum önündeki duruşunuz, kariyer ve mesleki alandaki başarılarınız, herkes tarafından takdir ve teşekkür toplarken, önemli otoritelerin dikkatini çekebilirsiniz. Diğer taraftan ev, aile ve yuvanız alanında yaşadığınız büyük değişim ve dönüşüm sizi yorabilir, yıpratabilir. Finansal anlamda, banka, kredi, partnerinizle olan ortak mal varlığınız ve harcamalarınız nedeniyle bir takım manipulasyonlar ve güç savaşlarıyla burun buruna gelebilirsiniz. Bu süreçte kendinizden yaşça büyük biri ile çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atmanız mümkün.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacaktır. Uzaklardan alacağınız bir haber ve ya partneriniz , ortağınız, işvereniniz ile yaptığınız görüşmeler sonucunda çalışma ve günlük hayatınız aldanmalara ve ya kandırılmalara açık olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Özellikle de benimsediğiniz felsefeler ve öğretiler alanında, sizi yanlış yönlendirebilecek kılavuzlar yüzünden başınız ağrıyabilir. Pazartesi günü, size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Eski yaralarınızı, geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olaylarla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle,  duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir, partneriniz, ortağınız,  işvereniniz ve ya müşterilerinizle olan ilişkiniz alanında hissettiğiniz eksiklik duygusuna çözüm bulmak için, uzaklarda bulunan bağlantılarınızdan ve ya eski bir arkadaşınızdan yardım talep edebilirsiniz. Bu süreçte kariyer ve mesleki alanınızdaki ilişkileri yönetmekte zorlanabilir, ev, yuva, aile ve gayrimenkul alanında yaşadığınız baskı sizi yorabilir, yüzleşerek savaşmayı tercih etmelisiniz. Duygularınızdan kaçmak size bir fayda sağlamayacaktır.

10 Haziran’da ise, beklenmedik bir harcama ve ya beklenmedik bir yan gelir sizi şaşırtabilir.  Bu durum, ev, aile, çocuk alanındaki  sorumluluk duygunuzu arttırabilir. Çocuk, tatil, eğlence, zevkler alanındaki özgürlükleriniz ile ilgili, partneriniz ve ya işvereniniz ile bir takım anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Huzurunuz kaçabilir.

Akrep burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen Akrep’leri neler bekliyor?

burcu haftalık burç yorumları
Akrep burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, düşünceniz , fikriniz; borçlar, bankalar, krediler, derin korkular, tutkular ve arzularınız üzerinde olacaktır. İçsel öngörüler, araştırmalar yapmak için doğru bir zamanlama olabilir.

Uzaklar ve seyahatler, farklı kültürler ve öğretiler size keyif verebilir, mutlu edebilir. Diğer taraftan kardeşler, yakın çevre seyahatleri, eğitim ve öğretim ve ya bir takım evraklar ve bürokrasi alanında yaşadığınız baskı ve değişim süreci sizi yıpratabilir. Yakın çevre, akraba ve ya kardeşiniz ile olan ilişkiniz alanında bir takım manipulasyonlar ve güç savaşlarıyla burun buruna gelebilirsiniz. Bu süreçte uzaklarda yaşayan ve ya farklı kültürden olan biri ile çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atmanız mümkün.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacakt. Finansal alanda, banka, kredi, miras konularında yaptığınız görüşmeler sonucunda özellikle de spekülatif yatırım araçları alanında aldanmalara ve ya kandırılmalara açık olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Özellikle de partneriniz ile olan ortak gelirler, banka, kredi alanında sizi yanlış yönlendirebilecek kılavuzlar yüzünden başınız ağrıyabilir. Pazartesi günü, size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Eski yaralarınızı, geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olaylarla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir, çalışma ortamı ve şartları alanında hissettiğiniz eksiklik duygusuna çözüm bulmak için, banka , kredi gibi alanlarda maddi destek arayışına girebilirsiniz. Uzaktaki bağlantılarınızdan borç isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda hissettiğiniz baskı keyfinizi kaçırabilir, sorunlarla yüzleşmek ve savaşmak durumunda kalabilirsiniz. Duygularınızdan kaçmak size bir fayda sağlamayacaktır.

10 Haziran’da ise, partneriniz, iş ortağınız ve ya işvereniniz ile olan ilişkinizde beklenmedik bir olay, heyecan ve ya sürpriz yaşayabilirsiniz. Bu durum, sizi karamsar düşüncelere sürükleyebilir, iletişiminizi tamamen kesmek isteyebilirsiniz. Kardeş ve ya yakın çevre ile ilgili sorumluluk duygusu bu süreçte ağır basabilir. Aile içi tartışmalara neden olabilir.

Yay burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen Yay’ları neler bekliyor?

burcu haftalık burç yorumları
Yay burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, düşünceniz , fikriniz; partneriniz, evliliğiniz, ortağınız ve ya işvereniniz ile  ilişkiniz üzerinde olacaktır.

Maddi alanda partnerinizle olan ortak gelirler, banka, kredi, miras gibi yan gelirler alanında bir takım olumlu gelişmeler size keyif verebilir, mutlu edebilir. Diğer taraftan gelirleriniz, yapmak istediğiniz bir takım al-sat işleri alanında hissettiğiniz baskı ve değişim süreci sizi yıpratabilir. Gelirler, kazançlar alanında bir takım manipulasyonla ve güç savaşlarıyla burun buruna gelebilirsiniz. Bu süreçte eski sevgiliniz kapınızı çalabilir ve siz cinsel anlamda çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atabilirsiniz.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. Partneriniz, işvereniniz ve ya ortağınız ile yaptığınız görüşmeler sonucunda özellikle de ev, aile, yuva, gayrimenkul alanı sizin için aldanmalara ve ya kandırılmalara açık olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Özellikle de yabancı kültürden ve ya uzaklarda bulunan iş ve özel bağlantılarınız sizi yanlış yönlendirebilir. Pazartesi günü, size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Eski yaralarınızı, geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olaylarla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, biraz daha duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir, aşk, flört, çocuk alanında hissettiğiniz eksiklik duygusuna çözüm bulmak için, bir ilişki arayışına girebilirsiniz. Uzaktaki bağlantılarınız sizi umutlandırabilir. Derin bağlar kurmak isteyebilirsiniz. Fakat maddi alandaki sorumluluklarınızın  sizde baskı yaratması keyfinizi kaçırabilir, bunlarla yüzleşmek ve savaşmak durumunda kalabilirsiniz. Duygularınızdan kaçmak size bir fayda sağlamayacaktır.

10 Haziran’da ise, çalışma ortamınız, şartlarınız , günlük akışınız ve ya sağlığınız alanında yaşayacağınız beklenmedik bir olay,  maddi alanda sizi daha da kısıtlayabilir , bu alandaki sorumluluk duygunuzu arttırabilir. İletişiminizde daha kavgacı, daha agresif olmanıza neden olabilir. Huzurunuz kaçabilir.

 

Oğlak burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen Oğlak’ları neler bekliyor?

Oğlak burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, düşünceniz , fikriniz; çalışma ortamınız, işiniz, iş arkadaşlarınız, sağlığınız ve günlük düzeniniz alanında olacaktır.

İkili ilişkilerde , partnerinizle olan birlikteliğinizde bir takım olumlu gelişmeler size keyif verebilir, mutlu edebilir. Fakat aynı zamanda bir takım manipulasyonlar ve güç savaşlarıyla da burun buruna gelebilirsiniz. Bu süreçte ilişkiniz yoksa, çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atmanız mümkün.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. Çalışma ortamınızda, arkadaşlarınızla yaptığınız görüşmeler, konuşmalar sonucunda kafanız daha da karışabilir, aldanmalara ve ya kandırılmalara açık olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Yabancı kültürden ve ya uzaklarda bulunan iş ve özel bağlantılarınız sizi yanlış yönlendirebilir. Pazartesi günü, size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Eski yaralarınızı, geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olaylarla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilir, ev, aile ve gayrimenkul alanında hissettiğiniz eksiklik duygusuna çözüm bulmak için, maddi anlamda daha fazla kazandıracak bir iş arayışına girebilir ve ya iş ortamındaki bir kişiden yardım isteyebilirsiniz.  Yuva kurmak, aile olmak gibi arzularınız  manipülasyon, güç, tutku, bağımlılık barındıran bir aşk ilişkisi içinde olmanız nedeniyle sizi ikileme götürebilir.

10 Haziran’da ise, aşk ve flört hayatınız, çocuklar, tatil ve eğlence alanında yaşayacağınız beklenmedik bir olay,  sizin uzun zamandan beri hayatınızla ilgili uygulamaya çalıştığınız sadeleşme ve yeni bir hayat düzeni alanındaki sorumluluk duygunuzu arttırabilir. Maddi alanda daha özgür olmak isteyebilirsiniz. Bu durum daha da hırslanmanıza, finansal bir takım radikal kararlar almanıza neden olabilir.

 

Kova burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen Kova’ları neler bekliyor?

burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, düşünceniz , fikriniz; çocuklar, aşk, flört, tatil , eğlence ve hobiler, zevkler alanında olacaktır.

Çalışma ortamında, şartlarında, sağlığınızda bir takım olumlu gelişmeler size keyif verebilir, mutlu edebilir. Fakat içsel anlamda geçirdiğiniz değişim ve dönüşüm, özellikle de kariyer alanında yapmak istediğiniz bir takım radikal değişiklikler ve yeni bir düzen kurma arzunuz sizde baskı yaratabilir. Bir takım manipulasyonlar ve güç savaşlarıyla da burun buruna gelebilirsiniz. Bu süreçte ilişkiniz yoksa, çalışma ortamında çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atmanız mümkün.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. Aşk, flört, tatil ve eğlence alanında yaptığınız konuşmalar sonucunda kafanız daha da karışabilir, aldanmalara ve ya kandırılmalara açık olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Partneriniz, eşiniz, işvereniniz, iş ortağınız sizi yanlış yönlendirebilir. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Pazartesi günü, size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Eski yaralarınızı, geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olaylarla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilirsiniz. Özellikle çalışma ortamında, şartlarında hissettiğiniz eksiklik duygusuna çözüm bulmak için, biraz kendinizi dinlemek,  tatile gitmek, eğlenmek arzusu içinde olabilirsiniz. İş ilişkilerinizde bağımlılıklar ve ya güç savaşları sizi duygusal anlamda gerebilir.

10 Haziran’da ise, aile, yuva ve ev alanında yaşayacağınız beklenmedik bir olay,  duygusal olarak gerilime neden olabilir. Kariyeriniz ve sosyal statünüzle ilgili kimseyle paylaşmadığınız bir takım planlar ve hedeflere odaklanmanıza neden olabilir.  Hayatınızla ve de özellikle kariyerinizi ilgilendiren meseleler alanında almak istediğiniz radikal kararlar özgür olma arzunuzu arttırabilir, sabırsızlanabilirsiniz.

Balık burcu haftalık burç yorumları

4-10 Haziran haftası, Yükselen Balık’ları neler bekliyor?

Balık burcu haftalık burç yorumları
Balık burcu haftalık burç yorumları

Hafta 5 Haziran’da , Güneş ve Merkür ‘ün İkizler burcunda buluşmasıyla başlıyor. Tüm dikkatiniz, düşünceniz , fikriniz, aile, yuva, ev ve gayrimenkul alanında olacaktır.

Çocuklar, aşk, flört, tatil ve eğlence alanında olumlu gelişmeler size keyif verebilir, mutlu edebilir. Fakat uzun vadeli planlar ve gelecek beklentileri alanında geçirdiğiniz değişim ve dönüşüm, özellikle de farklı felsefeler ve öğretiler, uzaklar, seyahatler, yüksek öğrenim alanında yapmak istediğiniz bir takım radikal değişiklikler, uzaklarda yeni bir düzen kurma arzunuz sizde baskı yaratabilir. Bir takım manipulasyonlar ve güç savaşlarıyla da burun buruna gelebilirsiniz. Bu süreçte ilişkiniz yoksa, arkadaş ortamında ve ya bir etkinlikte çekimi yüksek ama temeli kıskançlık, şiddet ve sahiplenmeye dayalı bir aşk ilişkisine adım atmanız mümkün.

6 ve 7 Haziran’da, Merkür ve Güneş’in Neptun ile olan sert açısı nedeniyle, gökyüzünde, kandırılma ve aldatılma enerjisi yüksek olacak. Aile içinde, eviniz, yuvanız, gayrimenkul konularında yaptığınız konuşmalar sonucunda kafanız daha da karışabilir, aldanmalara ve ya kandırılmalara açık olabilir,  gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yalanlar ve illüzyonlara karşı dikkatli olun. Partneriniz, eşiniz, işvereniniz, çalışma arkadaşlarınız sizi yanlış yönlendirebilir. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Pazartesi günü, size ulaşan bilgilerin ve haberlerin doğruluğundan emin olun. Eski yaralarınızı, geçmiş travmalarınızı tetikleyecek bu olaylarla birlikte gerçeklerle yüzleşmek size zor gelebilir. Bazılarınız kurban psikolojisine girebilir. Kendinize olan güveniniz zedelenebilir, kafanız karışabilir. Beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutar ve sorgulayıcı yaklaşırsanız önünüzdeki şaşırtmacaları daha kolay fark edebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi korumak için ayaklarınızın üzerinde durmalı ve sizi aldatanlara karşı gelmelisiniz.

9 Haziran’da, Ay’ın etkisiyle, duygusal ve mantıksal dengeyi yakalayabilirsiniz. Özellikle maddi ve manevi alanda hissettiğiniz eksiklik duygusunu evinizde , aileniz ile birlikte geçirerek tatmin edebilirsiniz. Bir yandan çocuklar, tatil ve eğlence konuları ağır basarken, diğer taraftan uzun vadeli planlarınızla ilgili sorumluluklar alanında hissettiğiniz baskı, sizi maddi açıdan biraz daha gerilime ve içsel gerilime sürükleyebilir. Daha fazla paraya ihtiyaç duyabilirsiniz.

10 Haziran’da ise, kardeşler, yakın çevre, kısa seyahatler alanında yaşayacağınız beklenmedik bir olay,  strese neden olabilir. Heyecanlanabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınızla ilgili kurmak istediğiniz düzen alanında sorumluluk duygunuz ağır basabilir. Uzaklar, seyahatler, yüksek öğrenim alanında yapmak istediğiniz fakat herkesten gizlediğiniz bir takım girişimler alanında sabırsızlanabilirsiniz. Öfke patlamaları yaşayabilir, huzurunuz kaçabilir. Soğukkanlılığınızı koruyarak hareket etmeyi tercih etmelisiniz

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap