Astroloji: 16 – 22 TEMMUZ 2018 Haftalık burç yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Astroloji: 16 – 22 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

                 16 – 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç yorumları

16 – 22 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları ile Astrolog Zeynep Özyörük sizler için yayınladı.

Koç, Boğa, Ikizler, Yengeç, Aslan,Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bu hafta neler bekliyor?

16 – 22 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları
16 – 22 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

Koç Burcu : 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

Koç burcu haftalık burç yorumları
16 – 22 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

16-22 Temmuz 2018 Haftalık Burç yorumları. Yükseleni ve ay burcu koç burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor.. Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Koç’lar, kariyer, profesyonel hayat ve sosyal ortamlar, arkadaşlar ile ilgili alanda bir takım gerginlikler yaşamanız mümkün. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koymak istemeniz diğer yandan ise üst yönetim tarafından üzerinizde uygulanan baskı huzursuzlanmanıza neden olabilir. Karşınızdakini ikna etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz.

Aynı zamanda ofis içi ilişkilerinizde takım çalışmasına devam ederken, diğer taraftan bireyselliğinizi ve özgünlüğünüzü ortaya koyma çabalarınız sizi ikilemde bırakabilir. Kullanıldığınızı düşünebilirsiniz. Duygusal anlamda tatminsizlik ve kararsızlık yaşamanız son derece mümkün.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen tutulma ile   başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı ikili ilişkiler, ortaklıklar ve beraberlikler alanında atmanızı sağlayacaktır.20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz, sosyal ortamda ve ya arkadaşlar arasında bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, maddi alanda size bir takım ödüller, fırsatlar getirebilir. Harcamalarınızda artış olabilir.

 BOĞA BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

Boğa burcu haftalık burç yorumları 16 – 22  Temmuz 2018
16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları. Yükselen ve ay burcu boğa

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları. Yükseleni ve ay burcu boğa burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Boğa’lar, uzaklar, uzaktaki bağlantılar, iş seyahatleri,  kariyer ve mesleki alanda bir takım gerginlikler yaşamanız mümkün.

[the_ad_placement id=”paragraph”]

Bir yandan aile ile ilgili maddi konularda kafa yormak, bir yandan seyahatler ve uzaklar ile ilgili üzerinizdeki baskı huzursuzlanmanıza neden olabilir. Karşınızdakini ikna etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda ofis içi ilişkilerinizdeki performansınızı başkalarına ispat ederken, diğer taraftan kariyer alanındaki bireysel hedeflerinizi gerçekleştirmeye çalışmak sizi zorlayabilir. Kullanıldığınızı, zamanınızı ve emeğinizi boşa harcadığınızı düşünebilirsiniz. Duygusal anlamda tatminsizlik ve kararsızlık yaşamanız son derece mümkün.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen tutulma ile   başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı çalışma alanınız, ortamınız, günlük rutin ve düzeniniz, alışkanlıklarınız ve sağlığınız alanında atmanızı sağlayacaktır.

[the_ad id=”6082″]

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz, kariyer ve mesleki alanda üst düzey bir kişi ve otorite ile bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, çocuklar ve hobiler, tatil ve ikili ilişkiler alanında size bir takım ödüller, fırsatlar getirebilir. Keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 İKİZLER BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu ikizler burcu olanlar;
16 – 22 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları. Yükselen burcu veya ay burcu ikizler burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..

Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen İkizler, harcamalar, borçlar,  banka ve krediler, uzaklar ve seyahatler alanında bir takım gerginlikler yaşamanız mümkün. Bir yandan kardeşler ve yakın akrabalar alanında kafa yormak, egonuzu dile getirmek, bir yandan borçlar ve harcamalar, banka ve krediler ile ilgili üzerinizde uygulanan baskı huzursuzlanmanıza neden olabilir.

[the_ad id=”6082″]

Karşınızdakini ikna etmekte, derdinizi anlatmakta zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda evinizle ilgili bir takım düzen ve tertip kurmak isterken, evden uzaklaşmak zorunda kalmanız  ve ya özgür kalmayı arzulamanız sizi içsel anlamda bir çelişkiye götürebilir. Neyi yapmanız gerektiği konusunda bocalayabilir, duygusal anlamda tatminsizlik ve kararsızlık yaşayabilirsiniz.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen tutulma ile   başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı aşk, flört, çocuklar, tatil, eğlence ve hobiler alanında atmanızı sağlayacaktır.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz, uzaklar, seyahatler ve oradaki bağlantılarınız ve işleriniz ile ilgili bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

[the_ad id=”6082″]

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, eviniz, aileniz ve günlük rutininiz, sağlığınız ile ilgili alanda size bir takım ödüller, fırsatlar getirebilir. Güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

Yengeç burcu haftalık burç yorumları
16 – 22 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu Yengeç burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Yengeç’ler, ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler, banka, kredi, harcamalar ve borçlar alanında bir takım gerginlikler yaşamanız mümkün.

Bir yandan maddi konular hakkında konuşmak, al-sat işlemleriyle uğraşmak, bir yandan ortaklıklar ve birliktelikler ve ya işvereniniz tarafından üzerinizde uygulanan baskı huzursuzlanmanıza neden olabilir.

[the_ad id=”6082″]

Karşınızdakini ikna etmekte, derdinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda, kısa yolculuklar, kardeşlerle ve yakın çevreniz ile olan ilişkiler size keyif verirken, maddi alanda borçlar ve ya harcamalar alanında almak istediğiniz aksiyonlar sizin moralinizi bozabilir. Neyi yapmanız gerektiği konusunda bocalayabilirsiniz. Duygusal anlamda tatminsizlik ve kararsızlık yaşamanız son derece mümkün.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen tutulma ile   başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı aile ve aile içi ilişkiler, eviniz , yuvanız ve de  gayrimenkul  alanında atmanızı sağlayacaktır.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz, bankalar, borçlar, krediler, harcamalar ile ilgili bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

[the_ad id=”6082″]

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, iletişiminizi ve ilişkilerinizi kullanarak kendinizi geliştirmek, yeteneklerinizi ortaya koyabilmek adına size bir takım ödüller, fırsatlar getirebilir. Kendinize olan güveniniz artabilir, yaratıcılığınız doruk noktasına çıkabilir. Sevdiğinizle kısa bir yere seyahate gidebilirsiniz.

 

ASLAN BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

Aslan burcu haftalık burç yorumları
16 – 22 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu Aslan burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Aslan’lar, ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler, çalışma ortamınız, şartlarınız, üzerinizdeki sorumluluklar ve ofis içi ilişkiler ve değişimler alanında bir takım gerginlikler yaşamanız mümkün.

Bir yandan kendi hayatınızla ilgili yapmak istedikleriniz, düşünceleriniz konusunda aldığınız kararlar, bir yandan iş yerindeki şartlar ve çalışma alanları ve sorumlulukların değişmesiyle işveren tarafından üzerinizde uygulanan baskı huzursuzlanmanıza neden olabilir. Karşınızdakini ikna etmekte, derdinizi anlatmakta zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda, elde ettiğiniz kazançlar, maddi başarılar diğer taraftan ikili ilişkiler, birlikteliğiniz, ortaklığınız ve ya işvereniniz ile ilgili kafanızdaki hedefler ve almak istediğiniz aksiyonlar arasında gel-gitler yaşayabilirsiniz. Neyi yapmanız gerektiği konusunda bocalayabilirsiniz.

[the_ad id=”6082″]

Emeğiniz ve zamanınızın suistimal edildiğini düşünebilirsiniz. Duygusal anlamda tatminsizlik ve kararsızlık yaşamanız son derece mümkün.
19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen Yengeç burcundaki tutulma ile  başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı ortaklıklar ve ya evlilik ile ilgili düşünceler, kardeşler, yakın çevre, özellikle bayan akrabalar ile olan ilişkiniz alanında atmanızı sağlayacaktır.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz, partneriniz , ikili ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklar ve ya işvereniniz ile ilgili bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.
22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, maddi gelirler, ev, aile ve gayrimenkul alanında size bir takım ödüller, fırsatlar getirebilir.

Ailenizle daha büyük ve ya daha iyi şartları olan bir eve taşınmayı düşünebilir, ailenizi büyütmeyi düşünebilir ve ya evinizin konforunu arttırmak için bir takım iyileştirmeler yapabilirsiniz .

[the_ad id=”6082″]

 BAŞAK BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

Başak burcu haftalık burç yorumları
16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu Başak burcu olanlar;Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Başak’lar, çalışma ortamınız, şartlarınız, üzerinizdeki sorumluluklar ve ofis içi ilişkiler , iş ve kariyer alanında göstermek istediğiniz yetenekleriniz ve becerileriniz alanında, çocuklar, aşk, tatil gibi konularda bir takım gerginlikler yaşamanız mümkün.

[the_ad id=”6082″]

Bir yandan kendinizle ilgili şüpheleriniz, başarısızlık endişeleriniz, diğer yandan iş  ve sorumluluklar alanında almak istediğiniz risk, huzursuzlanmanıza neden olabilir. Kendinizi sakinleştirmekte ve ikna etmekte zorlanabilirsiniz.

Aynı zamanda, iş alanında , çalışma ortamında ve ya günlük hayatınızda kendinize açmak istediğiniz özgürlük alanı, diğer taraftan, maddi anlamda hayatınızla ilgili almak istediğiniz kararlar ve yaratmaya çalıştığınız bolluk arasında gel-gitler yaşayabilirsiniz. Neyi yapmanız gerektiği konusunda bocalayabilirsiniz. Duygusal anlamda tatminsizlik ve kararsızlık yaşamanız son derece mümkün.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen Yengeç burcundaki tutulma ile  başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı maddi konular, gelirler ve kazançlar alanında atmanızı sağlayacaktır.

[the_ad id=”6082″]

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz çalışma ortamınız, şartlarınız, üzerinizdeki sorumluluklar ve ofis içi ilişkiler ile ilgili bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki ggüzel ilişki, kendi hayatınız, ikili ilişkilerdeki duruşunuz,  görünümünüz ve de yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde size bir takım ödüller, fırsatlar getirebilir. Kısa bir seyahat size iyi gelebilir.

 TERAZİ BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

burcu haftalık burç yorumları
16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu Terazi burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Terazi’ler, ev, aile ve aile içi ilişkiler , aynı zamanda kendinizi ispatlamak istediğiniz alanlar, hobiler, bu alandaki hedefler, hırslar, tatil ve eğlence konusunda aradığınız özgürlükler alanında bir takım gerginlikler yaşamanız mümkün.

[the_ad id=”6082″]8

Bir yandan gruplar içerisindeki aktif iletişiminiz, yaratıcılığınızla ilgili fikir alışverişleri, diğer yandan aile ve ev, yuva, bu alandaki sorumluluklarınızla ilgili baskılar huzursuzluk yaşamanıza neden olabilir. Karşınızdakini ikna etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda duygusal alanda ilişkilerdeki duruşunuzla ilgili kendinize yönelttiğiniz eleştiriler, yaptığınız bir takım analizler, sorgulamalar,  diğer taraftan aşk hayatınızda risk almayı istemeniz sizi ikilemde bırakabilir. Duygusal anlamda tatminsizlik ve kararsızlık yaşamanız son derece mümkün.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen Yengeç burcundaki tutulma ile başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı görünümünüz, duruşunuz, tavrınız, ikili ilişkilerdeki duruşunuz konusunda atmanızı sağlayacaktır.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz tatil, eğlence, çocuklar ve ya aşk hayatınız alanında bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, maddi konularla ilgili size bir takım ödüller, fırsatlar getirebilir. İçsel anlamda daha huzurlu ve sakin hissedebilirsiniz. Korkularınızı ve endişelerinizi gelecek bolluk ve bereketle yok edebilirsiniz.

 

AKREP BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

burcu haftalık burç yorumları
16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu Akrep burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Akrep’ler, kariyer ve işinizle ilgili derin düşünceler, sahip olduğunuz mentalite ve bakış açınızın değişmesi ve bunun üzerinizde yarattığı baskı, aynı zamanda  aile içinde ve evinizde yaşanan münakaşalar, tartışmalar sizi gerilime sürükleyebilir.

Bir yandan kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi beyan etmek, üst yönetim ve ya otoritelerle daha fazla iletişim halinde olmak, bakış açınıza istinaden onları ikna etmeye çalışmak sizi yorabilir. Aynı zamanda işiniz nedeniyle tanıdığınız çevre, sosyal ortam ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmek istemeniz, diğer taraftan ev ve aileniz ile ilgili yaratmak istediğiniz özgürlük alanı ve yaşadığınız olumsuz süreç sizi ikileme sokabilir. Duygusal anlamda tatminsizlik, huzursuzluk hissedebilirsiniz.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen Yengeç burcundaki tutulma ile başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı kontratlar, sözleşmeler, anlaşmalar konusunda atmanızı sağlayacaktır.  Bu konudan kimseye söz etmek istemeyebilir,  ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili gizli bir aksiyon alabilirsiniz.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz aile, yuva, eviniz ve aile içi ilişkiler alanında bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, geleceğe dair maddi konularla ilgili size bir takım ödüller, fırsatlar getirebilir. Daha fazla sosyalleşebilir, maddi manevi huzur içinde hissedebilirsiniz.

YAY BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu YAY burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzünde daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Yay’lar, kafanızda susmayan fikirleriniz, fikirlerinizi özgürleştirmek için abartılı iletişim kurma ihtiyacı, aynı zamanda maddi konularla ilgili uzun zamandan beri sizi baskılayan, gelirler ve kazançlar alanında değişime sürükleyen bir takım sorumluluklar sizi huzursuz edebilir.

Bir yandan uzaklar, seyahatler ve bu alanda kendinizi ispat etmek adına sahip olduğunuz düşünceler, diğer taraftan maddi konulardaki baskılar, sizi yıpratabilir. Başkalarını ikna etmekte zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda kariyerinizdeki başarılar ve yükselişte olmanız sizi tatmin ederken, diğer taraftan daha radikal ve sıra dışı kararlar almak ve farklı şeyler yapmak istemek duygusal anlamda tatminsizlik, huzursuzluk yaşamanıza neden olabilir.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen Yengeç burcundaki tutulma ile başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı kariyer çevreniz, arkadaşlarınız ve sosyal ortamlar, ayrıca uzun vadeli gelecek planları ile ilgili alanda atmanızı sağlayacaktır.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz fikirleriniz, düşünceleriniz, isyankar iletişim tarzınız alanında bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, kariyer alanında elde edeceğiniz başarılar, takdirler içsel anlamda huzuru yakalamanızı sağlayabilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 OĞLAK BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

Oğlak burcu haftalık burç yorumları
16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu OĞLAK burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Oğlak’lar, uzun zamandan beri hayatınızda kendinizle ilgili yaşadığınız büyük değişim, geçirdiğiniz zorluklar, stres ve baskı, aynı zamanda maddi alanda kazançlarınız ve gelirleriniz ile ilgili hedefler, yaratmak istediğiniz özgürlük ve içinizdeki isyan duygusu, sizi huzursuz edebilir.

Bir yandan bankalar, krediler, borçlar ile ilgili fikirler, düşünceler, diğer taraftan ise üzerinizdeki sorumlulukların baskısı sizi yıpratabilir. Başkalarını ikna etmekte zorlanabilirsiniz. Uzaklara gitmek, seyahat etmek, eğlenmek ve dinlenmek , maddi anlamda ulaşmak istediğiniz hedefler sizi ikilemde bırakabilir. Duygusal anlamda tatminsizlik, huzursuzluk yaşamanıza neden olabilir.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen Yengeç burcundaki tutulma ile başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı kariyeriniz, mesleğiniz, ortaklıklarınız alanında atmanızı sağlayacaktır.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz gelirler ve kazançlar, maddi konular alanında bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, uzaklara seyahat etmenizi, aynı zamanda arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirmenizi sağlayabilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 KOVA BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

kova burcu haftalık burç yorumları
Kova burcu. 16 22 Temmuz 2018

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu Kova burcu olanlar; Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Kova’lar, uzun zamandan beri içsel anlamda ve bilinçaltınızdaki endişeler ve korkular alanında yaşadığınız büyük değişim, geçirdiğiniz zorluklar, stres ve baskı, aynı zamanda hayatınızla , görünümünüzle ve tarzınızla ilgili ulaşmak istediğiniz hedefler sizi  huzursuz edebilir.

İkili ilişkiler ve ortaklıklar, eşiniz, birlikte olduğunuz partneriniz ve ya ciddi duygular beslediğiniz kişi  ile yapacağınız konuşmalar, sizin bilinçaltınızda önemli sorgulamalar yapmanıza neden olabilir. Diğer yandan ise harcamalarınız, krediler, borçlar ile ilgili konular, fikirler, kafanızda özgürleşme adına dair hedeflerinize engel oluşturabilir, sizi ikileme sürükleyebilir, hangi yöne gideceğinizi bilemeyebilirsiniz.

Duygusal anlamda tatminsizlik, huzursuzluk yaşamanız mümkün.
19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen Yengeç burcundaki tutulma ile başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı uzaklar, uzak yerlere seyahatler, uzaklarda ilişkide bulunduğunuz kişiler alanında atmanızı sağlayacaktır.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşamış olduğunuz duruşunuz, imajınız, görünümünüz, ikili ilişkilerdeki duruşunuz ve belirlediğiniz strateji alanında bir yüzleşme ve ya tartışmayı tekrar gündeminize getirebilir. Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.

22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, kariyeriniz, işiniz alanında uzaklarla bağlantılı yakaladığınız maddi bir fırsatı size getirebilir, yüzünüzü güldürebilir.

 BALIK BURCU: 16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları

Balık burcu haftalık burç yorumları
16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu Balık burcu olanlar;

16 – 22  Temmuz 2018 haftalık burç yorumları.Yükselen burcu veya ay burcu Balık burcu olanlar;Önümüzdeki hafta, gökyüzü daha sakin ve dingin olacağa benziyor..
Sadece 16 Temmuz’da, gökyüzünde iki huzursuz etki hakim olacak, biri Merkür ve Pluto , diğeri ise, Venus ve Mars arasında.. Yükselen Balık’lar, uzun zamandan beri gelecek planlarınız, bulunduğunuz çevre ve ortam alanında yaşadığınız değişim ve dönüşüm ayrıca, son zamanlarda bilinçaltınızdan kaynaklı hissettiğiniz gerginlik ve maddi alanda başarmak istediğiniz ama engellendiğinizi düşündüğünüz hedefleriniz sizin için huzursuzluk kaynağı olabilir.

İkili ilişkiler ve ortaklıklar, eşiniz, birlikte olduğunuz partneriniz ile ilişkiniz iyi olmasına rağmen, bilinçaltınız kaynaklı hissettiğiniz tedirginlik sizi sorgulamalara sürükleyebilir. Diğer yandan ise çocuklar, aşk, tatil ve eğlence alanındaki fikirleriniz, iletişiminiz, uzun vadeli planlarınızın üstünüzde yarattığı baskı nedeniyle sizi zor durumda bırakabilir. Duygusal anlamda tatminsizlik, huzursuzluk yaşamanız mümkün.

19 Temmuz’da Terazi burcundaki ilk Dördün, 13 Temmuz’da gerçekleşen Yengeç burcundaki tutulma ile başlatmak istediğiniz girişim konusunda sizi motive edecek,  bu yolda yapmanız gerekenlerle ilgili ilk adımı partnerinizle olan ortak gelirler, borçlar, harcamalar, kredi ve banka konuları alanında atmanızı sağlayacaktır.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Mars  – Güney Ay Düğümü kavuşumu, benzerini 8 Haziran’da yaşadığınız, bilinçaltınızda yaratmak istediğiniz özgürlük, endişeler ve korkulardan kurtulma alanında bir yüzleşme ve ya konuşmayı tekrar gündeminize getirebilir.

Kendinizi savunmak, derdinizi anlatmak çabasında olabilirsiniz.
22 Temmuz ise morallerin biraz daha düzeldiği bir gün olacak. Venus ve Jupiter arasındaki güzel ilişki, uzaklara sevdiğinizle birlikte bir tatil planını gündeme getirebilir. Birlikte keyifli ve huzurlu zaman geçirebilirsiniz.

16 – 22 Temmuz 2018 haftalık burç yorumları –  KADİNCA ÖZEL

ZEYNEP ÖZYÖRÜK / ASTROLOG

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap