6 – 12 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

6 - 12 Nisan 2020 - haftalık burç yorumları

6 – 12 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları : Önümüzdeki hafta gündem biraz daha sakin. Mars – Uranüs  zorlu açısı,hafta başında maddi ve manevi açıdan gerilim yaratsa da, Terazi burcundaki Dolunay ve Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle olaylar hem hız kazanacak, hem de enerjimiz daha da artacak. Yeni fikirler ve oluşumlar içinde olmak, bunlara kafa yormak, zamanın daha hızlı geçmesine yardımcı olacak.

YÜKSELEN KOÇ

Kariyer gelirleri ile ilgili atmak istediğiniz adımlar, beklenmedik ekonomik krizlerden olumsuz etkilenebilir. Bu sizin canınızı sıkarken,  Terazi burcundaki Dolunay bir takım ortaklık ve partnerlik alanında önemli bitişleri hayatınıza getirecek gibi gözüküyor. Bazı iş anlaşmaları feshedilebilir. Bir ilişkinize nokta koyabilirsiniz. Diğer taraftan perde arkasından yapacağınız bir takım görüşmeler ile üst yönetimi çalışma şartlarınız ile ilgili ikna etmek isteyebilirsiniz.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile birlikte ortağınız ve partneriniz ile olan ilişkinizde daha agresif ve sabırsız bir tutum izlemeniz mümkün. Nisan ayı sonuna kadar bu enerji içinde olabilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki takım arkadaşlarınız gelecek ile ilgili uzun vadeli kararlarınızda size yardımcı olabilir.

6 - 12 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
6 – 12 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN BOĞA

Kariyeriniz  alanında üst yönetimin almak istediği kararlar, yapmak istediği eylemler, konfor alanlarınızda beklenmedik değişimler yaratabilir. Bu sizin özel hayatınızda bir takım krizlere neden olurken, partneriniz ve ortağınız ile olan ilişkiniz bundan zarar görebilir. Terazi burcundaki Dolunay çalışma şartlarınız ile ilgili bir dönemin sonunu getirebilir, eski düzene veda ederek yeni bir başlangıç bu alanda önümüzdeki 15 günü meşgul edebilir. Bunun yanı sıra maddi anlamda destek elde etmeniz mümkün. Bu konuyla ilgili uzaklardaki bağlantılarınızı ikna etmek için oldukça fazla dil dökebilirsiniz.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile birlikte, tüm görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı perde arkasından yönetebilirsiniz. Özellikle de maddi konularla ilgili bu alanda alacağınız kararlar kariyerinizdeki yeni süreç ile birlikte daha istikrarlı hareket etmenize yardımcı olacak. Tüm Nisan ayı boyunca bu enerji içinde olabilirsiniz.

6 - 12 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
6 – 12 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN İKİZLER

Çalışma şartlarınız ile bağlantılı olarak uzaklarla ilgili aktivitelerinizin ve eylemlerinizin bir takım krizlere neden olması, maddi kaygılarınızı gün yüzüne çıkartabilir.Terazi burcundaki Dolunay ile birlikte aşk hayatınız veya çocuklarla olan ilişkinizde bir dönem bitebilir ve yenisi başlayabilir. Estetik veya yaratıcılık gerektiren ve üzerinde çalıştığınız bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Üst düzey  otoriteler ile masraflarınız ve harcamalarınız konusunda ikna edici bir takım konuşmalar yapabilirsiniz.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevrenizle olan iletişiminiz daha fazla artabilir. Fikir alışverişleri, gelecek ile ilgili bir takım girişimleri tetikleyebilir, tüm Nisan ayı boyunca bu enerji içinde olabilirsiniz. Bu durum uzaklarla ve ya sosyal medya, basın yayın ile ilgili yaratmak istediğiniz disipline yardımcı olacak.

 

6 - 12 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
6 – 12 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN YENGEÇ

Çocuklarla, hobilerinizle ilgili harcamalar ve masraflar ve bu alanda yapmak istedikleriniz, işinizle ilgili bazı krizlerden olumsuz etkilenebilir. Üst düzey otoriteler ile ilgili beklenmedik durumlar buna asıl sebep olacak gibi. Terazi burcundaki Dolunay, aileniz ve yuvanız konusunda birtakım tamamlanmalar veya bitişleri getirebilir. Evden işinizi yürütmek durumunda kalabilirsiniz. Uzaklardaki bağlantılarınız ise iş konusunda, anlaşmalar ve sözleşmeler alanında sizi ikna etmek isteyebilir.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile birlikte tüm Nisan ayı boyunca üst yönetim ile olacak görüşmeler veya profesyonel hayatınızla ilgili bir takım girişimler, stratejiler ön planda olabilir. Bu bağlamda bazı masraflarınızı kısmak durumunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan bütçenize sadık kalmanız kolaylaşabilir.

6 - 12 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
6 – 12 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN ASLAN

Partneriniz ve ya ortağınız ile olan ilişkiniz, kariyeriniz ve üst düzey otoritelerle ilgili beklenmedik gelişmelerden dolayı krizlere veya kavgalara neden olabilir. Terazi burcundaki Dolunay sahip olduğunuz bir takım sözleşme veya anlaşmalara bitiş getirebilir. Eğer yasal süreç ile ve ya kardeşiniz ile ilgili takip ettiğiniz bir takım konular varsa bunlarla da ilgili sonuçlar alabilirsiniz. Maddi konularla ilgili yaptığınız bir takım anlaşmalarla, çalışma ortamınızda yaşanan stres ve baskıyı yönetmeniz mümkün.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte, uzaklarla olan iletişiminiz artabilir, yatırım fikirleri, girişimcilik, uzun vadeli finansal planlar konusunda kafa yorabilirsiniz. Tüm Nisan ayı boyunca bu enerji içinde olabilirsiniz. Bu durum, partnerinizle olan ilişkinizi daha da sağlamlaştırabilir.

6 - 12 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
6 – 12 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN BAŞAK

Çalışma şartlarınız, işiniz ve sağlığınız ile ilgili yapmak istedikleriniz,  uzaklarla ilgili beklenmedik finansal gelişmelerden dolayı engellenebilir. Terazi burcundaki Dolunay ise finansal anlamda bir gelir kapınızı kapatabilir.  Partnerinizle yapacağınız konuşmalar işiniz ile ilgili değişimler konusunda ikna edici olabilir.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte, finansal konularla ilgili görüşmeleriniz artabilir. Banka, kredi, sigorta,miras gibi konularda tüm Nisan ayı boyunca görüşmeler içinde olmanız mümkün. Bu durum, çalışma şartlarınız ve düzeniniz ile ilgili istikrarı sağlayabilir.

6 - 12 Nisan 2020 - haftalık burç yorumları
6 – 12 Nisan 2020 – haftalık burç yorumları

YÜKSELEN TERAZİ

Çocuklar, aşk hayatı, hobileriniz ve ilgi alanlarınız ile ilgili yapmak istedikleriniz, maddi destek ve partnerinizle olan ortak sermayeler alanında beklenmedik gelişmelerden dolayı engellenebilir. Terazi burcundaki Dolunay ise özel hayatınız ve ikili ilişkiler konusunda bazı farkındalıklar elde edeceğinizi göstermekte. Kariyerinizle bağlantılı olan bir takım sözleşmeler konusunda bir karara varabilirsiniz.  Çalışma şartları ve günlük rutin ile ilgili alacağınız kararlar, ev içindeki stres ve baskıyı daha kolay yönetmenizi sağlayabilir.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte, partnerinizle olan iletişiminiz artabilir.  Müşteriler, danışanlar, ortaklar, uzaklarla bağlantılı konular alanında fikir alışverişlerini arttırırken, tüm Nisan ayı boyunca benzer görüşmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum, hobiniz ve ilgi alanınız konusunda yaratmak istediğiniz yapı ve disiplini daha da sağlamlaştırabilir.

YÜKSELEN AKREP

Aileniz, yuvanız ve eviniz ile ilgili yapmak istedikleriniz, bu alandaki özgürleşme çabanız, belki bir takım tadilatlar, partnerinizle yaşayacağınız beklenmedik gelişmelerden dolayı engellenebilir. Kriz ortamını yönetmekte zorlanabilirsiniz. Terazi burcundaki Dolunay ise gizli yürüttüğünüz bir ilişki, perde arkasından yönettiğiniz bir anlaşma konusunda bir bitiş ve sonlanma elde edeceğinizi göstermekte. Aşk hayatınız ile ilgili alacağınız kararlar, kariyer alanında yaşadığınız stres ve baskıyı daha kolay yönetmenizi sağlayabilir. En azından bir sorunu halletmek sizi rahatlatabilir.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte, çalışma arkadaşlarınız ile olan iletişiminiz artabilir.  İşinize ve sağlığınıza yapacağınız yatırımlar ve bu konuda uygulamak istediğiniz bir takım başlangıç stratejileri tüm Nisan ayı boyunca zihninizi yorabilir, zamanınızı alabilir. Bu durum, ev ve aile hayatınızda da istikrarı sağlamanıza yardımcı olacak.

6 - 12 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN YAY

Eğitim, öğretim, yakın çevreniz ve ya kardeşleriniz ile olan ilişkiniz alanında yapmak istedikleriniz, aracınız ve ya sahip olduğunuz iletişim araçları konusunda bir takım arızalar, beklenmedik masrafları gündeme getirebilir. Kriz  yönetmekte zorlanabilirsiniz, aşırı kavgacı ve fevri davranabilirsiniz. Terazi burcundaki Dolunay ise bir arkadaşınız ile olan ilişkinizde yollarınızı ayıracağınızı göstermekte.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte, çocuklarınızla olan iletişiminiz artabilir, eşinizle ona daha fazla zaman ayırabilirsiniz.  Bir ilgi alanınız konusunda eğitime başlayabilirsiniz, tüm Nisan ayı boyunca bu konular zihninizi yorabilir, zamanınızı alabilir. Bu durum, uzun vadeli bir eğitim projesinin ilk adımına yardımcı olabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Gelirler ve kaynaklar ve bu alanda atmak istediğiniz adımlar,  yatırım alanlarında beklenmedik değişimler yaşanmasıyla bloke olabilir. Mali krizlerle boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Terazi burcundaki Dolunay ise kariyer alanınızda bir dönemi kapatırken, bir diğerinin başlamasına yardımcı olacak. Üst düzey yöneticiler işe veda edebilir, işten ayrılabilir.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte, aileniz ile olan iletişiminiz artabilir, ev ve yuva alanında bir takım düşünceler ve kararlar konusunda hemfikir olabilirsiniz. Taşınma konuları gündeme gelebilir.  Tüm Nisan ayı boyunca bu konular zihninizi yorabilir, zamanınızı alabilir. Bu durum, maddi konularla ilgili yaptığınız bütçelerde istikrarı sağlamanıza yardımcı olacak.

YÜKSELEN KOVA

Özel hayatınız ve kariyer alanında atmak istediğiniz adımlar,  aileniz ile ilgili yaşanacak beklenmedik ekonomik değişimler nedeniyle engele takılabilir. Özgürlüğünüz kısıtlanabilir. Terazi burcundaki Dolunay ise uzaklardaki bir ilişkinizi noktalamanıza neden olacak gibi. Şirketiniz ve ya çalıştığınız şartlar konusunda bir sürecin sonuna gelebilirsiniz.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte, eğitim ve öğretim, yakın çevreniz, kardeşleriniz ile olan iletişiminiz artabilir. Bu alanda başlangıçlar ve girişimler söz konusu.Tüm Nisan ayı boyunca bu konular zihninizi yorabilir, zamanınızı alabilir. Bu durum,  özel hayatınız alanında yarattığınız yeni düzen ve disipline son derece kolay uyum sağlamanıza yardımcı olacak.

YÜKSELEN BALIK

İnteraktif ortamlar, uzaklar ve bu alandaki yatırımlar alanında atmak istediğiniz adımlar,  yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili beklenmedik durumlar nedeniyle engele takılabilir. Terazi burcundaki Dolunay ise partnerinizle olan maddi konularda bir sonuç elde etmenize neden olacak gibi. Bir borcu tamamen kapatabilir, ve ya beklediğiniz bir maddi destek, miras hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte, maddi konular, ticaret, gelir kaynakları ile ilgili iletişim trafiğiniz artabilir. Tüm Nisan ayı boyunca mali konular zihninizi yorabilir, zamanınızı alabilir. Önemli kararlar ve ya sözler alabilirsiniz. Bu durum,  perde arkasında uğraştığınız uzun vadeli bir proje konusunda gerekli disiplini sağlamanıza yardımcı olacak.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap