26 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Astroloji : 26 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzünde neler olacak? Yay burcunda Son dördün gerçekleşirken, Venus Kova burcuna geçecek. Yine gezegenler kendi aralarında oldukça hareketli olacak.

YÜKSELEN KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Kariyer ve ya toplumsal statünüz konusunda, ikili ilişkilerinizi ve manevi değerlerinizi ilgilendiren geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor.Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Yay burcundaki Son dördün ise Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili sizi uzaklar ve farklı felsefeler alanında bırakmanız ve ya affetmeniz gerekenler için bir adım atmanızı istemekte. Önemli görüşmeler yapabilir, haberler alabilirsiniz. Sizin için harekete geçme zamanı.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Gelirler ve kazançlar alanında bir aksiyona geçebilirsiniz. Bu durumu kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz.
1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Burada ilişkiler ve para konularında üst düzey kişilerle, kişisel hedefleriniz yüzünden kopma noktasına gelebilirsiniz. Ve ya birlikte olduğunuz kişiyle ayrı yollara gitme kararı alabilirsiniz. Fevri davranışlarda bulunmamalı, sükûnetinizi korumalısınız.

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, arkadaş ve sosyal çevrenize daha fazla önem verebilir, 27 Mart’a kadar birlikte olduğunuz kişilerle ortamlarda boy gösterebilirsiniz. Aktif ve eğlenceli bir ay sizi beklemekte. Bu durum kişisel hedeflerinizle ilgili yeni yeni yaşamaya başladığınız kimliğiniz ile ilgili sorgulamalara ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA BURCU

Haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Uzaklar ve ya farklı öğretiler, seyahatler, uzaklarda yaşayan kişiler ile ilgili durumlarda, ikili ilişkilerinizi ve manevi değerlerinizi ilgilendiren geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor.Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Son dördün de sizi borçlar, krediler, harcamalar konusunda Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili bir adım atmanızı istemekte. Önemli haberler alabilirsiniz.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Görünümünüz, duruşunuz, ikili ilişkiler konusunda benimsediğiniz strateji alanında bir aksiyona geçebilirsiniz. Balık burcu bir erkekten destek alabilirsiniz.

1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Burada ilişkiler ve para konularında uzaklardan ve ya farklı kültürden olan bir kişiyle kopma noktasına gelebilirsiniz. Anlık bir münakaşa gündeme gelebilir.

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, kariyeriniz ve profesyonel hayatınız daha  iyiyegidebilir.
27 Mart’a kadar tüm takdirleri ve alkışları toplayabilirsiniz. Bu durum içsel olarak ego ve kimliğinizle ilgili taşıdığınız yaralara ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER BURCU

İkizler BUrcu
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Borçlar, harcamalar, banka, kredi ile ilgili durumlarda, ve ya cinsellik, derin değişim gerektiren gizli korkularınızda, tabularınızda özellikle de ikili ilişkilerinizi ve manevi değerlerinizi ilgilendiren geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor.Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Son dördün ise, sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili ikili ilişkiler, uzun soluklu partneriniz ve birliktelikler konusunda bir adım atmanızı istemekte. Önemli haberler alabilir, karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Maddi endişeleriniz konusunda gizli bir eylem planıyla hareket etmek isteyebilirsiniz. Üst düzey bir erkekten destek alabilirsiniz.

1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Ani bir çekim ve ya etkileşim yaşayacağınız kişiyle bir araya gelmenize neden olabilir ve ya hayatınızda zaten böyle biri varsa ayrı yollara gitme kararı alabilirsiniz.
Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, uzaklar, seyahatler, farklı kültürler, oradaki kişilerle ilgili ilişkileriniz daha da iyiye gidebilir. 27 Mart’a kadar keyifli yolculuklar yapabilirsiniz . Bu durum sosyal çevre ve ya gelecek planlarınızla ilgili taşıdığınız yaralara ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

yengeç burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Partneriniz, ortağınız, ikili ilişkileriniz ile ilgili durumlarda, geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor.Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Son dördün ise sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili çalışma ortamınız, şartlarınız, günlük rutininiz, sağlığınız konusunda bir adım atmanızı istemekte. Önemli haberler alabilir, bilgiler toplayabilirsiniz.
28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Seyahatler sonucunda sosyalleşebileceğinizi, kendinizi güvende hissedeceğiniz ortamlarda olabileceğinizi işaret ediyor. Uzaklarla bağlantı kurarak, gelirler ve kazançlar konusunda kendinizi garanti altına almak için eyleme geçebilirsiniz.

1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. İkili ilişkileriniz ve ya beraberliklerinizde ayrı yollara gitme kararı alabilirsiniz. Ani bir tartışma buna neden olabilir.

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, bankalar, krediler, yan gelirler alanında bereketli günler sizi bekleyebilir. 27 Mart’a kadar mali açıdan şanslı olabilir, bir takım ödüller toplayabilirsiniz. Bir ev alma durumu gündeme gelebilir. Bu durum kariyerle ilgili yaralarınıza ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN BURCU

aslan burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç YorumlarıAslan BUrcu

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Ofis, çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız, ilişkileriniz  ile ilgili durumlarda, geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor.Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Ağzınızdan çıkan sözlere çok dikkat edin. Son dördün ise sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili çocuklar, aşk hayatı, rekabet ve yetenekler konusunda bir adım atmanızı istemekte. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Borçlar ve harcamalarda yaratacağınız bir potansiyel ile, kariyeriniz alanında eyleme geçebilirsiniz.

1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Çalışma ortamında ani bir tartışma, ortamı gerebilir, dikkat!

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, ikili ilişkiler, ortak ve partneriniz, sevgiliniz ile olan ilişkiniz alanında keyifli günler sizi bekleyebilir. 27 Mart’a kadar aşk açısından şanslı olabilirsiniz. Bu durum uzaklarla ilgili yaralarınıza ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK BURCU

başak burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Çocuklar, aşk hayatınız, yetenekleriniz, hobileriniz ile ilgili durumlarda, geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor.Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Eski bir aşk acısı aklınıza gelebilir ve ya bu kişiyle karşılaşabilirsiniz. Son dördün ise, sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili aileniz, yuvanız,

eviniz konusunda bir adım atmanızı istemekte. Önemli konuşmalar yapabilirsiniz.
28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Partneriniz, uzaklarla ve seyahatlerle ilgili bir adım atabilir, eyleme geçebilir.

1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Aşk alanında ve ya çocuklarla olan ilişkide sakin olmakta fayda var. Gerginlik ve fevrilik hat safhada olabilir.

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, çalışma ortamınız, işiniz, günlük rutininizde keyifli günler sizi bekleyebilir. 27 Mart’a kadar iş ortamında başarılı olabilirsiniz. Bu durum maddi özgürlükler konusundaki yaralarınıza ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ BURCU

terazi burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Aileniz, yuvanız, eviniz ile ilgili durumlarda, geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Belki de bir sorun artık geride kalıyor. Son dördün de, sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili yakın çevre ilişkiler, iletişim, eğitim konusunda bir adım atmanızı istemekte. Önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Borçlar ve harcamalar konusunda, çevreniz size destek olabilir, yaratacağınız potansiyelle, kendinizi maddi alanda güvene alabilirsiniz.

1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. İkili ilişkiler ve eviniz, yuvanız ile ilgili konularda bir çatışma ve ya kriz ortamına girebilirsiniz. Zor bir karar vermek durumunda kalabilirsiniz.

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, çocuklar, aşk, hobileriniz, ilgi alanlarınız, tatil ve eğlence gibi konularda keyifli, eğlenceli, romantik günler sizi bekleyebilir. 27 Mart’a kadar aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda keyifli olabilirsiniz. Bu durum ikili ilişkilerdeki içgüdüsel yaralarınıza ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP BURCU

akrep burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Kardeşleriniz, yakın çevreniz, iletişiminiz ile ilgili durumlarda, geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor.Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Son dördün de, sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili gelirleriniz, kazançlarınız konusunda bir adım atmanızı istemekte. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. İkili ilişkilerde, aşk hayatınızdaki olumlu seyirle birlikte, harekete geçebilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Kardeşler, yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde işiniz nedeniyle bir çatışma ve ya kriz ortamına girebilirsiniz. İpler gerilebilir.  İkili ilişkilerde bu konuda nasibini alabilir, tartışmalara ve kopuşlara dikkat.

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, aileniz, yuvanız, eviniz gibi konularda keyifli, eğlenceli günler sizi bekleyebilir. 27 Mart’a kadar ailenizle çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu durum çalışma ortamınızda ve ya sağlığınızla ilgili bir takım yaralara ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY BURCU

yay burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Maddi konular, gelirler, kazançlar, manevi değerleriniz ile ilgili durumlarda, geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor. Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Bazılarınız maddi bir kayıp yaşayabilirsiniz. Son dördünde, sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili kendi hayatınız, sağlığınız, ortaklık ve ya birliktelikler alanında bir adım atmanızı istemekte. Önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Uzaktan gelen bir erkek size maddi alanda ve iş konusunda yardımcı olabilir. Bu kişiyi evinizde ağırlayabilirsiniz.
1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Maddi konular, kazançlar, gelirler ile ilgili spekülatif para araçlarından faydalanmaya çalışabilirsiniz. Fakat burada ani kayıplar ve ya şanssızlıklar olabilir. İkili ilişkilerde bu konuda nasibini alabilir, tartışmalara ve kopuşlara dikkat.

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, yakın çevreniz, kardeşleriniz gibi konularda keyifli, eğlenceli günler sizi bekleyebilir. Kısa  seyahatlere çıkabilirsiniz. 27 Mart’a kadar yakın çevrenizle çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu durum aşk hayatınız ve ya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde bir takım yaralara ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK BURCU

oğlak burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Tarzınız, duruşunuz, imajınız, ikili ilişkilerdeki stratejiniz  ile ilgili durumlarda, geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor. Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Bazılarınız bir tür eksiklik ve ya kayıp duygusu yaşayabilirsiniz. Son dördünde, sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili kendi bilinçaltınız, kapalı kapılar arkasındaki dünyanız ve ya kimseyle paylaşmak istemediğiniz bir adım atmanızı istemekte. Arkanızdan çevrilen işlere dikkat..Önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Aşk hayatınız, çocuğunuz ve ya rekabet ile ilgili konularda harekete geçmek için bir takım stratejiler belirleyebilirsiniz.
1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Kariyeriniz ve ailenizi ilgilendiren bir konuda zor bir karar vermek durumunda kalabilrsiniz.. Fakat burada ani kopuşlar ve ya bitişler olabilir. Dikkat !

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, maddi alan, gelirler, kazançlar gibi konularda keyifli günler sizi bekleyebilir. Kariyeriniz sayesinde ek gelirler elde edebilirsiniz. 27 Mart’a aynı zamanda çok fazla alışveriş yapabilirsiniz. Bu durum ailenizle olan ilişkilerinizde bir takım yaralara ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA BURCU

kova burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Bilinçaltınız, mahremiyetiniz, korkularınız ve endişeleriniz, kimseyle paylaşmadığınız birtakım sırlarınız ile ilgili durumlarda, geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor. Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken özellikle de ikili ilişkiler ile ilgili bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Bazılarınız bir tür kayıp ve ya özlem duygusu yaşayabilirsiniz. Son dördünde, sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve ya gelecek planlarınız ile ilgili bir terk ediş ve ya kurtuluş yaşayabilirsiniz..Önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. İş ortağınız ve ya partnerinizden bir gelir elde etmeniz mümkün. Bu sizin yuvanızda ve ya evinizde belki de daha fazla konforlu yaşamanıza yardımcı olabilir.

1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Uzaklardan ve ya farklı bir kültürden olan bir kişiyle ilişkinizde ani kopuşlar ve ya bitişler olabilir. Dikkat !

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, görünümünüz, tarzınız, imajınız gibi konularda keyifli günler sizi bekleyebilir. Güzelliğinize daha fazla odaklanabilirsiniz. 27 Mart’a kadar kendinize odaklanabilir, uzaklardan gelen ve ya farklı kültürden olan kişilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.. Bu durum zihninizde ve ya dilinizdeki bir takım yaralara ilaç gibi gelebilir. Kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK BURCU

Balık burcu haftalık burç yorumları
25 Şubat – 3 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Oğlak burcunda son günlerini yaşayan Venus’un Güney Ay düğümü ile kavuşmasıyla başlıyor. Aynı gün Yay burcunda Son Dördün gerçekleşecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, eski aşklarınız ile ilgili durumlarda, geçmiş bir karmanız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Belki de bir sorun artık geride kalıyor. Burada bırakılması ve terk edilmesi gereken bir enerji olduğunu bilmelisiniz. Bazılarınız bir tür kayıp ve ya özlem duygusu yaşayabilirsiniz. Son dördünde, sizi Dolunay’da açığa kavuşturduğunuz ve ya tamamladığınız olay ve ya durum ile ilgili kariyer ve ya profesyonel hayatınız alanında bir terk ediş ve ya kurtuluş içine girmenize mümkün. Önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

28 Şubat’ta Güneş, Boğa burcundaki Mars’a yardım eli uzatıyor. Çalışma ortamı,  iş ve ya günlük rutininizle ilgili konular, maddi anlamda kendinizi nasıl güven altına alabileceğiniz üzerine düşünmenize neden olabilir.

1 Mart’ta Venus Kova burcuna geçmeden önce, Uranus ile zorlu bir açıya girecek. Maddi alanda beklenmedik kayıplar ve ya kazançlar elde etmeniz mümkün. Belki de beklenmedik bir masraf sizi zor durumda bırakabilir.

Venus’un Kova burcuna geçmesiyle, bilinçaltı ve korkular alanında bir takım şifalanmalar yaşamanız mümkün..özellikle de ilişkiler alanında. 27 Mart’a kadar inzivaya çekilebilirsiniz. Maddi alanda bir takım gizli aksiyonlar alabilirsiniz. Bazılarınız gizli bir aşk ilişkisine adım atabilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap