25 – 31 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

temmuz 2019 Haftalık burç yorumları

Astroloji : 25 – 31 Mart 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta bizi oldukça sakin bir gökyüzü bekliyor. Merkür ileri harekete geçiyor, Venus ise Balık burcuna ..

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOÇ OLANLAR

koç burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar bilinçaltı, korkular, endişeler, kendinizi sorguladığınız, mahremiyetiniz, özel hayat alanında gösterecek. Bu süreçte gizli/yasak bir ilişkiye adım atabilir ve ya platonik bir ilişki içine girebilirsiniz. Hatta bu ilişki ani ve beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabilir. Fantezilerle dolu bir ilişkiye hazır olun!

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de kariyer, üst düzey kişiler, profesyonel hayat ile ilgili ailesel boyutta alacağınız kararlarda biraz daha sabırlı olmalısınız. İyice düşünerek harekete geçmelisiniz.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, maddi konular, miras, kredi ve ya ortak gelirler ile ilgili bir takım çözümler, fikirler, stratejiler üretmek durumunda kalabilirsiniz. Motivasyonunuz uzun bir süre bu yönde olacak.. Hedeflerinizi gerçekleştirmek ve özgürleşmek için çabalayacaksınız.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BOĞA OLANLAR

Haftalık burç yorumları
Haftalık burç yorumları

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, eski partnerleriniz, gelecek planlarınız alanında gösterecek. Bu süreçte sosyal ortamlarda etkileneceğiniz bir kişiyle karşılaşmanız mümkün. Ani bir çekimle kendinizi yeni bir ilişkide bulabilirsiniz, ve ya eski bir sevgiliyle tekrar bir araya gelebilirsiniz.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de uzaklar, farklı kültürler, felsefeler, seyahatler, uzaklarla olan bağlantılarınız, belki aileniz, işiniz ve ya görevleriniz ile ilgili alacağınız kararlarda biraz daha sabırlı olmalısınız. İyice düşünerek harekete geçmelisiniz. Pişman olabilirsiniz.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, gelirler, kazançlar, para kazanma ve ya gelir çeşitlerini arttırma konusuyla ilgili bir takım çözümler, fikirler, stratejiler üretmek durumunda kalabilirsiniz. Partneriniz ve ya ortağınız, sözleşmeli olduğunuz tüzel kişiler sizi bu konuda motive edebilir. Motivasyonunuz uzun bir süre bu yönde olacak.. Gizli hedeflerinizi gerçekleştirmek ve korkularınızın, endişelerinizin üzerine gitmek için çabalayacaksınız.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

İkizler BUrcu
Haftalık burç yorumları

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar kariyeriniz, profesyonel hayatınız, üst düzey kişilerle olan ilişkileriniz alanında gösterecek. Bu süreçte beklenmedik bir başarı elde etmeniz olası..Yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Bir ilişki içindeyseniz aniden meşrulaştırma kararı alabilirsiniz.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de borçlar, harcamalar, banka, kredi vb konularda alacağınız kararlarda biraz daha sabırlı olmalısınız. İyice düşünerek harekete geçmelisiniz. Pişman olabilirsiniz.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda çalışma alanınız, kariyer gelirleriniz ve gelecek planlarınız konusunda bir takım çözümler, fikirler, stratejiler üretmek durumunda kalabilirsiniz. Bir erkek arkadaştan ve ya çalışma grubunuzdaki bir erkekten, bu konuda destek alabilirsiniz, bu kişi size yol gösterebilir, tavsiye verebilir. Motivasyonunuz uzun bir süre bu yönde olacak.. Kariyer gelirleri, çalışma şartları, genel sağlık ve gelecek planları konusunda birtakım hedefler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

yengeç burcu haftalık burç yorumları
Haftalık burç yorumları

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar uzaklar, seyahatler, yolculuklar, uzaklardaki kişilerle olan ilişkileriniz alanında gösterecek. Bu süreçte beklenmedik seyahatler söz konusu olabilir…Bu süreçte bir takım hayallere kapılmanız mümkün.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de ilişkiler, partneriniz, ortağınız, sözleşmeler vb konularda alacağınız kararlarda biraz daha sabırlı olmalısınız. İyice düşünerek harekete geçmelisiniz. Pişman olabilirsiniz.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda kariyeriniz konusunda bir takım çözümler, fikirler, stratejiler üretmek durumunda kalabilirsiniz. Bir takım gizli planlar ve ya fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Üst düzey bir yönetici, sizin arkanızdan birtakım işler çeviriyor olabilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Bunun haricinde tüm motivasyonunuz kariyer ve statü konusundaki gizli hedefleriniz konusunda olacaktır.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

aslan burcu haftalık burç yorumları
Haftalık burç yorumları

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar alanında gösterecek. Bu süreçte beklenmedik bir takım maddi destekler, prim, bonus, ikramiye alabilir, ve ya bir banka kredisi peşindeyseniz kolayca elde edebilirsiniz. Maddi anlamda özgürlük kazanmanız an meselesi.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de çalışma ortamınız, şartlarınız, üzerinizdeki sorumluluklar, ihtiyaçlarınız, günlük rutininiz ve ya sağlığınız gibi konularda alacağınız kararlarda biraz daha sabırlı olmalısınız. İyice düşünerek harekete geçmelisiniz. Fevri olmamaya, soğukkanlı olmaya çalışın.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda aileniz ve kariyeriniz ile ilgili bir takım gelecek planları konusunda motive olabilirsiniz. Üst düzey bir erkek yönetici ve ya aileden bir erkek bu konuda size tavsiye verebilir. Kariyer gelirleri, gelecek planları, sosyal ortamlar, organizasyonlar bu süreçte iletişiminizin ve fikirlerinizin ana malzemesi olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

başak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık burç yorumları

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar alanında gösterecek. Bu süreçte ikili ilişkiler, evlilik, partneriniz, ortağınız ile olan ilişkilerinizde son derece keyifli vakitler sizi beklemekte. Evliyseniz veya bir ilişkiniz varsa, son derece romantik, aşk dolu bir ay sizi beklemekte. Ortağınız varsa, onunla maddi konularda bir takım hayallere ve ya ideallere kapılabilir ve ya bir takım yaratıcı çözümler üzerinde çalışabilirsiniz.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de iş olarak kabul ettiğiniz bir ilgi alanınız ve ya hobiniz, çocuklarınız, ve ya rekabet içinde olduğunuz bir konuda, borçlarla, harcamalarla ilgili kararlarınızı biraz geciktirin. Merkür ileri gittikten sonra yapmak istediğiniz değişikliklere yönelebilirsiniz.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda kariyeriniz, profesyonel hayatınız, statünüz konusunda fikirlerinizi toplum önünde gerçekleştirmek, girişimlerde bulunmak ve bir takım hedefleri gerçekleştirmek için atağa geçmeniz mümkün. Tüm motivasyonunuz ve yatırımlarınız bu yönde olacak.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

terazi burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar alanında gösterecek. Bu süreçte çalışma ortamınız ile olan ilişkilerinizde son derece keyifli vakitler sizi beklemekte. İşiniz bu süreçte size çok keyif verebilir, arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz bu bağlamda artabilir. Aynı zamanda çok para kazanabilirsiniz.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de aile, yuva ve ya evden yürüttüğünüz bir işiniz ile ilgili kararlarınızı biraz geciktirin. Merkür ileri gittikten sonra yapmak istediğiniz değişikliklere yönelebilirsiniz. Net fikirlere sahip olmak size kazandıracak.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda uzaklar, farklı felsefeler, öğretiler, seyahatler konusunda fikirlerinizi gerçekleştirmek, girişimlerde bulunmak ve bir takım hedefleri gerçekleştirmek için atağa geçmeniz mümkün. Tüm motivasyonunuz bu yönde olacak, partnerinizle bir takım seyahatler planlayabilir, bu konuda çaba gösterebilirsiniz. Ya da partneriniz, ortağınız, sizi uzaklarla ilgili destekleyebilir, sizi motive edebilir. Maddi anlamda bir takım girişimlerde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

akrep burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Akrep Burcu

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar alanında gösterecek. Bu süreçte aşk hayatınız, romantizm, flörtler, çocuklarınızla olan ilişkiler, size çok fazla keyif verebilir, son derece romantik vakitler geçirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa 27 Mart Venus – Uranus etkileşimi size yeni bir aşkı getirebilir, bu alanda sizi sürprizler bekleyebilir.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de kardeşler, yakın çevre gezileri ve ya iletişim alanında bir takım kararlarınızı geciktirin. İş konusunda fikirlerinizi eyleme koymakta sabırlı olun. Merkür ileri gittikten sonra yapmak istediğiniz değişikliklere yönelebilirsiniz. Net fikirlere sahip olmak size kazandıracak.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda borçlar, harcamalar, banka ve ya kredi gibi konularda atağa geçmeniz mümkün. Tüm motivasyonunuz bu yönde olacak, İşinizle ilgili ve ya sağlığınızla ilgili bir takım harcamalar yapabilirsiniz. Harcamalarınızı yönetmek konusunda bir çok fikir ve ya strateji geliştirmek zorunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YAY OLANLAR

yay burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Yay Burcu

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar alanında gösterecek. Bu süreçte aileniz, eviniz, yuvanız mutluluk ve neşe kaynağı olabilir. Arkadaşlarınız ve ya sosyal çevrenizden kişiler sizi ziyaret edebilir, birlikte çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de gelirler, kazançlar, maddi konular alanında bir takım kararlarınızı geciktirin. Bir takım elde edeceğiniz finansal destekleri nasıl yöneteceğiniz konusunda sabırlı olun. Merkür ileri gittikten sonra yapmak istediğiniz değişikliklere yönelebilirsiniz. Net fikirlere sahip olmak size kazandıracak.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler gibi konularda atağa geçmeniz mümkün. Tüm motivasyonunuz bu yönde olacak, bir takım gizli planlarınız konusunda partnerinizi ve ya ortağınızı motive etmek isteyebilirsiniz. Ve ya benzeri konular aranızda tartışma ve ya münakaşa sebebi olabilir. İlişkilerde gerilim yaşayabilirsiniz. Laf dalaşlarına girebilirsiniz. Eğer varsa çocuğunuz bu münakaşalara karışabilir, fikir çatışmalarına dikkat!

YÜKSELEN VEYA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Oğlak Burcu

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar alanında gösterecek. Bu süreçte kardeşleriniz, yakın çevreniz, mutluluk ve neşe kaynağı olabilir. Kısa ve ya yakın yerlere seyahatlere gidebilirsiniz ve çok keyif alabilirsiniz. Hatta bu hafta, beklenmedik bir seyahat söz konusu olabilir.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de sağlığınız, genel anlamda hayatınızla ilgili üzerinizdeki sorumluluklar, partnerinizle olan ilişkiniz ve üzerinizdeki etkisi konusunda kararlarınızı biraz bekletin. Merkür ileri gittikten sonra yapmak istediğiniz değişikliklere yönelebilirsiniz. Net fikirlere sahip olmak size kazandıracak.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda ikili çalışma ortamınız, şartlarınız, gündelik rutininiz, sağlığınız gibi konularda atağa geçmeniz mümkün. Tüm motivasyonunuz bu yönde olacak, sağlığınıza bu süreçte dikkat. Çalışma arkadaşlarınızla münakaşalara ve ya laf dalaşlarına girmekten kaçının. Fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Rekabet içeren durumlar çalışma ortamınızda gerilime neden olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

kova burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Kova Burcu

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar alanında gösterecek. Bu süreçte gelirler, kazançlar, maddi konular alanında beklenmedik sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Para geldiği gibi gidebilir. Dikkat!

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de bilinçaltınız, korkularınız, statü ve kariyer alanındaki endişeleriniz konusunda kararlarınızı biraz bekletin. Merkür ileri gittikten sonra yapmak istediğiniz değişikliklere yönelebilirsiniz. Net fikirlere sahip olmak size kazandıracak.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda hobileriniz, aşk hayatınız, çocuklarınız, ve onların eğitim durumu, ve ya eğiitmsel bir takım ilgi alanlarınız gibi konularda atağa geçmeniz mümkün. Tüm motivasyonunuz bu yönde olacak, Kariyerinizle ilgili bir eğitim konusunda aksiyona geçebilirsiniz.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

Balık burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Balık Burcu

Hafta 26 Mart’ta, Venus’un Balık burcuna geçmesiyle başlıyor. Balık burcunda yücelen Venus, en yüksek potansiyelini 20 Nisan’a kadar alanında gösterecek. Bu süreçte tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz, görünümünüz, imajınız konusunda adeta herkesi kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Kendinize bol bol alışveriş yapabilirsiniz.

28 Mart’ta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Son dördün normalde Dolunay’ın ortaya çıkardığı enerji ve durumları, hayatımızdan çıkarmak, kurtulmak ve ya affetmek için harekete geçme zamandır. Fakat, Merkür’ün aynı gün durması sebebiyle biraz daha sabırlı olmanız sizin faydanıza olabilir. Merkür 30 Mart itibariyle ileri harekete geçecek. Özellikle de partnerinizle olan çevreniz, birlikte planladığınız uzun vadeli projeler konusunda kararlarınızı biraz bekletin. Merkür ileri gittikten sonra yapmak istediğiniz değişikliklere yönelebilirsiniz. Net fikirlere sahip olmak size kazandıracak. Özellikle çocuğunuz ve geleceğiniz bu bağlamda önem kazanabilir.

31 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle, 16 Mayıs’a kadar, genel anlamda aileniz, yuvanız, eviniz, gayrimenkul gibi konularda atağa geçmeniz mümkün. Bir takım tadilatlara girişebilir, taşınmayı düşünebilir, eve bir takım masraflar yapabilirsiniz. Gayrimenkul alanında alım-satım gibi konularda bir takım hedefler belirleyebilirsiniz. Diğer taraftan aynı anda iki ev arasında git gel durumlarıyla ilgili bir takım mücadeleler ve ya tartışmalar gündem konusu olabilir. Tüm motivasyonunuz bu süreçte bu konular kaynaklı olabilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap