13 – 19 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

13 - 19 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları

ASTROLOJİ :13 – 19 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları : Nisan ayının ikinci yarısında daha rahatlayan gökyüzü, bu hafta bizi nasıl etkileyecek?

Ay’ın küçüldüğü bu hafta, Güneş, Jupiter ve Pluto arasındaki zorlu açı, haftaya açışı yapıyor. Bu açı, baskıya karşı mücadeleci gücümüz ile kendimize olan güvenin artacağını göstermekte.

Oğlak burcundaki Son Dördün, kariyer ve iş konularında biraz temizlik yaparak, önümüzdeki hafta kaynaklarımız ile ilgili yapacağımız atılımlarda daha başarılı olmamızı sağlayabilir. Merkür ve Venus arasındaki olumlu açı, ilişkilerde iletişimi tetikleyebilecek münakaşaları ve ya konuşmaları işaret ediyor.

Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca güvenlik alanlarımız daha önemli hale gelecek. Rehavet, tembellik ve keyif hayatımızda daha fazla yer alırken, fikirlerimizde ve iletişim tarzımızda agresiflik ay sonuna kadar devam edecek.

YÜKSELEN KOÇ

13 - 19 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
13 – 19 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Kendinizi ispatlamak ve daha fazla dikkatleri üzerinize çekmek isteyebilirsiniz. Kariyer alanındaki sorumluluklar ve üst düzeyin baskısı karşısında kendinizi kolay bir şekilde müdafaa etmeniz mümkün. Kendinizle ilgili başarısızlık ve yetersizlik gibi endişeleri geçmişte bırakmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Oğlak burcundaki Son Dördün, kariyer ve iş alanındaki konular alanında bazı ağırlık yapan kavramlardan kurtulmanız gerektiğini size gösterebilir.

Hafta sonu, yakın çevrenizle olan iletişiminizde oldukça motive edici olabilirsiniz.Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca gelirlerinize ve kaynaklarınıza eğilerek, spekülatif yatırım araçları, kira geliri vb kaynaklarla maddi durumunuzu güvence altına almak isteyebilirsiniz. Agresif düşünceler, girişimci fikirler, sabırsızlık, eylemlerinizdeki isyankarlığı tetikleyebilir. Sakinliğinizi korumalısınız.

YÜKSELEN BOĞA

13 - 19 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
13 – 19 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Kapalı kapılar arkasında kalmak ve uzaklarla bağlantılı işlerinizi yönetmek zorlayıcı olurken, maddi koşullar ve destekler bu bağlamda sizi motive edebilir. İnsiyatif alma gücünüz ve girişimcilik alanında bastırdığınız korkular ve endişeler konusunda önemli adımlar atabilirsiniz. Kendinize gelmek önemli farkındalıklar sağlayabilir.

Oğlak burcundaki Son Dördün, uzaklarla bağlantılı iş konularında bazı ağırlık yapan yüklerden kurtulmanız gerektiğini size gösterebilir. Belki bazı sorumluluklardan kurtulabilirsiniz.

Hafta sonu, kaynaklarınızı arttırmak için neler yapabileceğiniz konusunda kafa yoracağınızı gösteriyor. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca imaj ve görünümünüz ile daha çok dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz, aileniz ve yuvanız ile ilgili aldığınız cesur kararlar kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olabilir. Perde arkasından yönettiğiniz girişimci fikirler ve oluşumlar, üst düzeylerle olan gerilimi arttırabilir, mücadeleci yönünüzü otoritelere gösterebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

 

Kreatif ve rekabetçi potansiyelinizi gruplar içinde gösterebilirsiniz. Her ne kadar maddi koşulları zorlayıcı olsa da mücadeleye devam edeceksiniz. Yakaladığınız fırsatlar ve partnerinizin yarattığı maddi kaynaklar kendinizi güçlü hissetmenize yardımcı olabilir. Hafta başında gruplar içerisinde insiyatif almak, lider olmak, konuşmalar yapmak kendinizi güçlü hissetmenize yol açacak.

Oğlak burcundaki Son Dördün, maddi konular, borçlar, masraflar gibi bazı ağırlık yapan yüklerden kurtulmanız gerektiğini size gösterebilir. Bazı borçlarınızı tamamen kapatma yoluna gidebilirsiniz.

Hafta sonu, arkadaşlarınız arasında başlatacağınız bir fikir ve ya girişim, tüm dikkatleri üstünüze çekmeye yardımcı olacak. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca yaratıcılığınızı ve becerilerinizi kullanarak gizli bir oluşuma başlayabilirsiniz. Perde arkasından yönettiğiniz bu proje Haziran ayında sonuçlanacak gibi. Girişimci fikirlerle, uzaklarla ve teknolojiyle ilgili konularda motivasyonunuz artabilir, harekete geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

13 - 19 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
13 – 19 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Maddi konular bir zamandan beri kariyerinizde önemli hale geldi. Bu talepleriniz, ortaklarınız ve ya müşterileriniz ile güç savaşına girmenize neden olabilir. Yarattığınız potansiyelin farkında olmanız, öz güveninizi arttırabilir. Hafta başında üst düzey yöneticilerle ve ya otoritelerle yapacağınız konuşmalar kendinizi güçlü ve başarılı hissetmenizi sağlayabilir.

Oğlak burcundaki Son Dördün, partneriniz ve ya ortağınız alanında ilişkinizde strateji ve prensip bazında bazı ağırlıklardan kurtulmanız gerektiğine işaret ediyor. Yeniye yer açmalısınız.

Hafta sonu, çalışma şartları ve işleyiş ile ilgili fikirleriniz, ses getirmeye başlayacak. Kariyer çevreniz ile aynı frekansta olabileceksiniz. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca sosyal çevreniz, ortamlar, kariyerden elde ettiğiniz gelirler, önem kazanacak. Geleceğe yatırım yapmak konusunda gruplarla etkileşimde olabilirsiniz. Yaptığınız görüşmeler, masraf ve borçlar konusunda harekete geçmenizi sağlayabilir.

YÜKSELEN ASLAN

13 - 19 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
1 Haftalık Burç Yorumları Nisan 2020 haftası

Uzaklar ile ilgili potansiyeliniz, iş konusunda üzerinize düşen görevlerin artması ve günlük rutinde hissettiğiniz stres, sizi zorlayabilir. Bazı baskıcı otoritelerle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu alanda haklı olmanız kendinize olan güveni arttırabilir. Hafta başında uzaklarla yapacağınız görüşmeler, kendinizi güçlü ve başarılı hissetmenizi sağlayacak. Her anlamda olaya hakimsiniz, merak etmeyin.

Oğlak burcundaki Son Dördün, günlük rutininiz, sorumluluklarınız, işiniz ve görevleriniz alanında düzen içinde bir takım değişiklikler yapmanız gerektiğini söylüyor. Bazı görevlere veda etmeniz sizin için kaçınılmaz, delege etmeyi öğrenmelisiniz.

Hafta sonu, iş çevreniz ve uzaklardaki bağlantılarınız sizi fikir bazında destekleyebilir. Kardeşleriniz ve ya yakın çevrenizle görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca kariyerinizde ve işinizde parlayabilir, üst düzeylerle daha fazla muhattap olmak durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız terfi şansı bile yakalayabilir. Kariyerinize daha fazla eğilebilirsiniz. Uzaklarla yaptığınız görüşmeler, ortaklık ve partnerlik alanında harekete geçmenizi sağlayabilir. Kavga etmemeye özen gösterin.

YÜKSELEN BAŞAK

13 - 19 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Başak burcu yorumları

İşinizdeki zorluklar ve değişim sebebiyle, maddi konular, harcamalar ve masraflar alanında üzerinizde stres hissedebilirsiniz. İşinizin büyüme ihtimali bu alanda sizin elinizi güçlendirebilir. Hafta başında maddi konularla ilgili yapacağınız görüşmeler, kendinizi yeterli hissetmenize yardımcı olacak.

Oğlak burcundaki Son Dördün, işiniz ve işinizdeki sorumluluklar ile ilgili eski kurallara ve düzene veda etmeniz gerektiğini söylüyor.Gereksiz bürokrasiden kaçınmalısınız.

Hafta sonu, bankalar ve ya sigortalarla ilgili yapacağınız görüşmeler, kariyer alanında size güzel fikirler yaratabilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca uzaklarla ilgili bağlantılarınızı güçlendirmek, spekülatif yatırım açısından uzakları kullanmak isteyebilirsiniz.. Banka, kredi ve ortak sermaye ile ilgili başlatacağınız süreçler, iş ve çalışma ortamınızda hızlı hareket etme olanağı sağlayabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Eviniz ve kariyer alanınızdaki değişim sebebiyle, partneriniz ve ya ortağınız , müşterileriniz ile güç savaşına girmek durumunda kalabilirsiniz. İş potansiyelinizin artması, bu bağlamda elinizi güçlendirebilir. Hafta başında partner, ortak ve ya müşterilerinizle yapacağınız konuşmalar kendinizi başarılı ve güçlü hissetmenize yardımcı olacak.

Oğlak burcundaki Son Dördün, aile ve ev hayatınızdaki sorumluluklar konusunda gereksiz ağırlıklardan kurtulmanız gerektiğine işaret etmekte.

Hafta sonu, partneriniz ve ya ortaklarınızla yapacağınız görüşmeler sayesinde çevrenizi genişletebilir, yabancı insanlarla iletişime geçmenize yardımcı olabilir. Farklı kültürler ve öğretiler alanında kendinizi geliştirmeniz mümkün. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca banka, kredi ve ortak sermaye ile ilgili konulara eğilebilirsiniz. Çevreniz size katkı sağlayacak gibi. İkili ilişkiler alanında başlatacağınız süreçler, çocuklar ve ya hobileriniz ve ilgi alanlarınız konusunda hızlı hareket etme olasılığı sağlayabilir.

 

YÜKSELEN AKREP

Haftalık Burç Yorumları
Akrep haftalık burç yorumları

İşiniz ve işteki sorumluluklar alanınızdaki değişim-dönüşüm sebebiyle, üst düzey yöneticiler ve ya liderler ile güç savaşına girmek durumunda kalabilirsiniz. İş yükünüzün artması, bu bağlamda elinizi güçlendirebilir. Hafta başında iş yerindeki çalışanlarla güç mücadelesi içinde olmanız, kavgacı kimliğinizi ortaya çıkarabilir. Dikkat!

Oğlak burcundaki Son Dördün, bazı gereksiz yükleri sizden alacak gibi. Başkalarının yapması gereken işleri delege edebilirsiniz.

Hafta sonu, iş yerinden alacağınız haberler, maddi alanda sizi rahatlatabilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca partnerinize, ortağınıza ve sahip olduğunuz müşterilere eğilebilirsiniz. Çevreniz size katkı sağlayacak gibi. Çalışma ortamınızdaki yeni stratejiler, yeni hedefler aile ve ev konularındaki projelerinizde harekete geçmenize yardımcı olabilir.

YÜKSELEN YAY

yay burcu yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Maddi sorumluluklarınız alanınızdaki değişim-dönüşüm sebebiyle, rekabetçi tutumunuz, kendinizi gösterme çabanız ve bu konudaki aceleciliğiniz zarar görebilir.  Egonuz zedelenebilir. Kaynaklarınızın artması, bu bağlamda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak gibi. Rakiplerinizi gözlemlemek size çok şey sağlayabilir, yeterli ve başarılı olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Oğlak burcundaki Son Dördün, maddi sorumlulukları tek başına göğüslemekle hata yaptığınızı söylüyor. Her şeyi tek başına yapamazsınız. Burada bazı yüklerden kurtulmanız şart.

Hafta sonu, rakipleriniz ile ilgili araştırmalar, partnerinizle olan fikirsel ortaklıklar, ilişkinizi daha da güçlendirebilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca çalışma ortamınıza, sağlığınıza, günlük rutininize eğilebilirsiniz. Aman hastalanmamaya özen gösterin. Rekabet gücünüz, sahip olduğunuz liderlik bilgisi, interaktif ortamlarda daha hızlı hareket etmenizi sağlayabilir.

 

YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak Haftalık Burç Yorumları
Oğlak Haftalık Burç Yükselen burç Yorumları

Özel hayatınızdaki değişim, aile hayatınızda başlatmak istediğiniz konularla çatışabilir. Kendi içinizde bir savaş ortamı yaratabilirsiniz. Hayatınız değişiyor ve buna adapte olmak durumundasınız. Yeni sorumluluklar kendi potansiyelinizin farkına vararak size genişleme alanı sağlayabilir. Aile içindeki iletişim konusunda agresif olmaktan kaçınmalısınız. İşinizin stresini onlara yansıtmayın.

Oğlak burcundaki Son Dördün, özel hayatınızla ilgili bazı gereksiz kavramlara veda etmeniz gerektiğini söylüyor. Özellikle aşk ve yetenekler konusunda başarılı olmak için bunu yapmalısınız.

Hafta sonu, ailenizle olan iletişiminiz, kendinizi daha iyi hissettirebilir.  Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca  çocuklarınıza, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Ev, taşınma, düzen ile ilgili hedefler konusunda alacağınız kararlar, maddi konularla ilgili harekete geçmenize neden olabilir.

 

YÜKSELEN KOVA

KOva burcu Haftalık Burç Yorumları
Kova burcu haftalık burç yorumları yükselen buçlar

Kariyer alanındaki değişim, dönüşüm, benimsediğiniz yeni stratejiler, girişimcilik ruhunuzla örtüşmeyebilir. Kendi potansiyelinizi gösteremediğinizi düşünebilirsiniz. Girişimcilik alanında, fikir ve strateji belirlemek konusunda oldukça yetenekli ve yeterli olduğunuzu bilmelisiniz.

Oğlak burcundaki Son Dördün, kariyer konusunda bazı görevlere ve ya gereksiz yüklere veda etmeniz gerektiğini söylüyor. Özellikle de işleyiş ve çalışma şartları konusunda.

Hafta sonu, yakın çevreniz ile olan iletişiminiz, sizi mutlu edebilir, eğlenebilirsiniz.  Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca tüm dikkatinizi ailenize ve yuvanıza verebilirsiniz. Yakın çevreniz ve ya kardeşleriniz ile olan iletişiminiz, sizi özel hayatınızla ilgili harekete geçmenizi sağlayabilir. Münakaşa etmemeye özen gösterin. Özgür olma isteğiniz daha da artacak gibi.

 

YÜKSELEN BALIK

Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve bu alandaki ciddi değişim, maddi açıdan sizi zorlayabilir. Bu alandaki hedeflerinizi gerçekleştiremediğinizi düşünebilirsiniz. Gelirler ve kazançlar alanında attığınız adımlar, yaptığınız görüşmeler aslında doğru yolda olduğunuzu size gösterecek.

Oğlak burcundaki Son Dördün, kariyer gelirleriniz ve uzun vadeli projelerinizde bazı gereksiz yükleri atmanız gerektiğini söylüyor. Özellikle çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili sorumluluklar konusunda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz.

Hafta sonu, maddi alandaki fikirleriniz, yapacağınız görüşmeler, ev alma/satma ve ya kiralama gibi konular, tatlıya bağlanabilir, evdeki huzuru sağlayabilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle bir ay boyunca kardeşleriniz ile olan ilişkinize, komşularınıza ve ya yakın çevrenize zaman ayırabilirsiniz. İnteraktif ortamlarda araştırmalar yapmak, bu alanda harekete geçmek, ev ve aileyle ilgili maddi konular nedeniyle hızlanabilir.

KLAROS DANIŞMANLIK

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap