11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

11 - 17 Mayıs 2020 - Haftalık Burç Yorumları

Astroloji 11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık burç yorumları ile Zeynep özyörük siz değerli okurlarımız için acıkladı.

11- 17 Mayıs 2020 Haftalık burç yorumları: Bu hafta inanılmaz yoğun bir gökyüzü gündemiyle birlikteyiz. Gökyüzünde 3 gezegen aynı hafta Retro harekete başlıyor. Önümüzdeki 6 ayı etkileyecek olan bu dönemde, Venus, Jupiter ve Saturn geri giderek önemli konu başlıklarında geçmişteki gündemlerle bizi tekrar yüzleştirecek. Aynı zamanda bu süreç eksik ve yarım kalan işleri tamamlamak için de ideal. Tabii ki her Retro döneminde olduğu gibi bu dönemde sıfırdan işlere başlamak sonrasında pişmanlık yaratabilir. Bu nedenle dikkat!

12 Mayıs’ta Merkür İkizler burcuna geçerken, 13 Mayıs’ta da Mars Balık burcuna geçecek. İletişim ve hareket alanlarımız kulvar değiştiriyor. 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Kova burcundaki Son Dördün ise, radikal kararlarla eski düzeni değiştirmek için sabırsızlandığımızı göstermekte.

Koç Burcu Yorumları

11 - 17 Mayıs 2020 - Haftalık Burç Yorumları
Koç Burcu 11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Koç’lar Eylül sonuna kadar önce sosyal çevre ve arkadaşlar, sonra kariyer alanındaki stratejilerini gözden geçirebilirler. Fakat bu süreçte maddi koşullarınızı korumak için fazla fevri ve sabırsız hareket edebilirsiniz. Özellikle iş alanlarınızı büyümek için yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca kardeşler ve yakın çevrenizle olan iletişiminiz artabilir. Eğitim ve ya öğretim gibi konular gündeme gelebilir. Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise özellikle Nisan başında yaşananlar, tekrar gündeminizi meşgul edebilir. Evrakları 2 defa okumadan imza atmayın. Karşınızdaki insanlar fikirlerini değiştirebilirler.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte maddi konularla ilgili gizli projelerini devreye sokabilirsiniz.

Kova burcundaki Son dördün ile, aileden biraz da olsa uzaklaşmak için fırsat yaratabilir. Bu hafta şans oyunları, gayrimenkul gelirleri, döviz, borsa, altın gibi piyasalardaki fırsatlar size bolluk ve bereket getirebilir.

BOĞA BURCU YORUMLARI

Koç Burcu 11 - 17 Mayıs 2020 - Haftalık Burç Yorumları
Boğğa burcu Koç Burcu 11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Boğa’lar Eylül sonuna kadar önce kariyer, sonra uzaklarla bağlantılı iş konularında stratejilerini gözden geçirebilirler. Fakat bu süreçte patron ve ya otoritelerle fikir uyuşmazlıkları sorun yaratabilir. Aman dikkat! Özellikle uzaklar, yurt dışı ithalat/ihracat/sosyal medya üzerinden işlerini yürütenler burada büyümek için neler yapmanız gerektiğine odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca gelir kaynaklarınız, ticaret ve para konusundaki iletişiminiz artabilir. Ticarete soyunabilirsiniz. Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise özellikle bu arzunuzla ilgili Nisan başında yaşananlar tekrar gündeminizi meşgul edebilir. Evrakları 2 defa okumadan imza atmayın. Karşınızdaki insanlar fikirlerini değiştirebilirler.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte sosyal çevrenizle daha fazla bağlantıda olmak, gelecek planlarınızı bir an önce devreye sokmak isteyebilirsiniz. Özellikle partnerinizle olan ilişkiniz bu konuda belirleyici olacak gibi.

Kova burcundaki Son dördün ile, kariyer alanında maddi kaygılardan özgürleşerek izlediğiniz yolu değiştirmelisiniz. Kendinizi fazla yıpratıyorsunuz. Bu hafta sonunda uzaklardan alacağınız haberler size bolluk ve bereket getirebilir.

İKİZLER BURCU YORUMLARI

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen İkizler Eylül sonuna kadar önce uzaklarla bağlantılı işler, sonra yatırım, pasif gelirler, gelir-gider dengesi üzerine olan stratejilerini gözden geçirebilirler. Fakat bu süreçte uzaklarla yaptığınız işler ve burada kendinize koyduğunuz hedefler ile ilgili hızlı hareket edememek sizi maddi açıdan endişelendirebilir. Kendinizi yıpratmayın! Eylül sonuna kadar özellikle kazanabileceğiniz ek gelirler ve bu maddi potansiyeli büyütmek için neler yapmanız gerektiğine odaklanabilirsiniz. Eşinize de bu bağlamda ciddi destek olabilirsiniz.

Merkür’ün burcunuza geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca entelektüel donanımınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Ticarete soyunabilirsiniz. Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise özellikle görünümünüz, imajınız, estetik değişimler konusunda Nisan başında yaşananlar tekrar gündeminizi meşgul edebilir. Aman Venus retrosunda, yeni bir estetik operasyona ve ya farklı bir imaja soyunmayın. Pişman olabilirsiniz. Uzaklarla ve teknolojiyle bağlantılı işlerde aynı süreçte iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte üst düzeylerle takışmamaya özen gösterin. Özellikle iş yerinizdeki çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkinizde manipulasyon ve güç savaşlarına dikkat!

Kova burcundaki Son dördün ile, gelirlerinizin kaynağını değiştirmeye karar verebilirsiniz. Bu hafta sonunda pasif para kaynakları ( sigorta, ikramiye, prim) ve ya eşinizin gelirleri alanında bolluk ve bereket yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Koç Burcu 11 - 17 Mayıs 2020 - Haftalık Burç Yorumları
Yengeç burcu Astroloji : Koç Burcu 11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Yengeç’ler, Eylül sonuna kadar önce yatırım, pasif gelirler, gelir-gider dengesi sonra, eşleri ve ortaklarıyla olan ilişkileri konusundaki stratejilerini gözden geçirebilirler. Fakat bu süreçte maddi konular kavga sebebi olabilir, dikkat! Eylül sonuna kadar, yaptığınız ortaklıkları, anlaşmaları ve iş alanlarınızı büyütmek için neler yapmanız gerektiğine odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca dedikodulara, arkanızdan yapılan konuşmalara dikkat! Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında yaşanan gizli ilişkiler tekrar gündeminizi meşgul edebilir. Aman Venus retrosunda, yeni bir ilişkiye soyunmayın. Pişman olabilirsiniz. Uzun vadede katkı sağlayacak bir eğitime yazılabilirsiniz.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte tüm enerjinizi, spiritüel konulara, farklı felsefelere verebilirsiniz. Çıkacağınız deniz yolculuklarına dikkat! Kazalar, aksaklıklar yaşanabilir.

Kova burcundaki Son dördün ile, pasif para kaynakları ( sigorta, ikramiye, prim, eşin geliri) konusunda eski düzene veda etmeniz gerekebilir. Bu hafta sonu maddi açıdan kazançlı ortaklıklar size uzun vadede kazanç getirebilir.

ASLAN BURCU YORUMLARI

27 Nisan - 3 Mayıs 2020 Aslan burcu
Aslan BUrcu Koç Burcu 11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Aslan’lar, Eylül sonuna kadar önce eşleri ve ortaklarıyla olan ilişkileri, sonra günlük rutin, sorumluluklar ve iş hayatlarındaki görevleri konusundaki stratejilerini gözden geçirebilirler. Partnerinizle bu süreçte çıkacak olan çatışmalara dikkat! Eylül sonuna kadar, iş ve evinizdeki sorumlulukları daha efektif nasıl yönetebileceğinize odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca sosyal çevrenizle olan iletişiminiz artabilir! Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında görüştüğünüz kimseler ve ya eski dostlar, akrabalar kapınızı çalabilir. Uzun vadeli kazanç yollarında istikrar sağlamanız mümkün.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte tüm enerjinizi, maddi konulara verebilirsiniz. Uzaklardan gelecek mali destekler konusunda yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Kova burcundaki Son dördün ile, eşinizle olan ilişkinizde duygusal ihtiyaçlarınız önem kazanacak. Burada faklı bir yol belirleyebilirsiniz. Bu hafta sonu işinizle ilgili önemli bir başarının altına imza atabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMLARI

Haftalık Burç Yorumları
Başak burcu 11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Başak’lar, Eylül sonuna kadar önce günlük rutin, iş hayatlarındaki kısıtlanmalar sonra çocuklar ve yeni kurmakta oldukları işleriyle ilgili sorumluluklar konusundaki stratejilerini gözden geçirebilirler. Çalışma arkadaşlarınızla olan çatışmalara dikkat! Eylül sonuna kadar, işinizdeki büyümeyi daha efektif nasıl yönetebileceğinize odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca otoriteler ve üst düzeylerle olan iletişiminiz artabilir! Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında görüştüğünüz kimseler ve ya iş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinize tekrar bir göz atmak isteyebilirsiniz. Uzun vadeli iş düzenleri ve şartları konusunda anlaşmaya varabilirsiniz.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte tüm enerjinizi, ev hayatınıza verebilirsiniz. Taşınmak, tamirat yaptırmak planlarınız arasında olabilir.

Kova burcundaki Son dördün ile, iş ve ev hayatınızdaki eski düzene veda edebilirsiniz. Hafta sonu uzaklardan elde edeceğiniz bir gelir, işinizin büyümesine katkı sağlayabilir.

TERAZİ BURCU YORUMLARI

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Terazi’ler, Eylül sonuna kadar önce çocuklar ve yeni kurmakta oldukları işleriyle, sonra ise ev hayatı ve aile içindeki sorumluluklar konusundaki stratejilerini gözden geçirebilirler. Çocuklarınız ve ya aşk hayatınızla ilgili çatışmalara dikkat! Eylül sonuna kadar, işinizdeki büyümeyi daha efektif nasıl yönetebileceğinize odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca uzaklar, eğitim, sosyal medya gibi konularda iletişiminiz artabilir! Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında yaptığınız görüşmelere, yazışmalara tekrar bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bir eğitime kaydolmak ve ya bir sözleşmeye imza atmanız gerekebilir.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte tüm enerjinizi, günlük rutin ve çalışma şartlarına verebilirsiniz. Oldukça yoğun bir tempo sizi bekliyor.

Kova burcundaki Son dördün ile, çocuğunuz ile olan ilişkinizde ve ya işinizle ilgili stratejinizde yeni bir yön izlemeniz mümkün. Hafta sonu sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız işinizin büyümesinde ana kaynak olabilir.

AKREP BURCU YORUMLARI

Haftalık Burç Yorumları
Yüksselen Akrep Koç Burcu 11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Akrep’ler, Eylül sonuna kadar önce ev hayatı ve aile içindeki sorumluluklar, sonra ise iş ile ilgili sorumluluklar konusundaki stratejilerini gözden geçirebilirler. Aile içindeki münakaşalara dikkat! Eylül sonuna kadar, işinizdeki büyümeyi daha efektif nasıl yönetebileceğinize odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca pasif gelirler ve ya banka, kredi gibi konularda iletişiminiz artabilir! Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında yaptığınız görüşmelere, anlaşmalara tekrar bir göz atmak isteyebilirsiniz. Partnerle ortak gelirler ve yönetim konusunda anlaşmaya varmaya çalışabilirsiniz.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte tüm enerjinizi, çocuklarınıza ve ya aşk hayatınıza, yaratıcılık gerektiren hobilerinize verebilirsiniz.

Kova burcundaki Son dördün ile, eviniz, aileniz, uzaklardaki akrabalarınızla olan ilişkilerinizde yeni bir yön izlemeniz mümkün. Hafta sonu işiniz, müşteriniz, ortağınız hayatınıza daha fazla bolluk ve bereket için ana kaynak olabilir.

YAY BURCU YORULARI

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Yay’lar, Eylül sonuna kadar önce yakın çevre, kardeşler ve eğitimler , sonra ise maddi kaynaklar konusundaki stratejilerini gözden geçirebilirler. Kardeşlerle olan münakaşalara dikkat! Eylül sonuna kadar, gelirlerinizdeki büyümeyi nasıl kalıcı kılabileceğinizi ve parayı nasıl yönetebileceğinize odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca partneriniz, ortağınız, müşterilerinizle olan iletişiminiz artabilir! Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında yaptığınız görüşmelere, anlaşmalara tekrar bir göz atmak isteyebilirsiniz. Kalıcı bir ortaklığa imza atmanız mümkün.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte tüm enerjinizi, ailenize, yuvanıza verebilirsiniz. Taşınma ve ya tamirat işleri gündeme gelebilir.

Kova burcundaki Son dördün ile, yakın çevre ilişkilerinize ve ya yaşadığınız ortama veda etmeniz mümkün. Hafta sonu ise işiniz, uzaklardan gelen bir iş potansiyeli hayatınıza daha fazla bolluk ve bereket için ana kaynak olabilir.

OĞLAK BURCU YORUMLARI

Oğlak Haftalık Burç Yorumları
OğlakBurcu 11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Oğlak’lar, Eylül sonuna kadar maddi kaynaklar konusunda, sonra özel hayatlarıyla ilgili stratejilerini gözden geçirebilirler. Maddi konularla ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Eylül sonuna kadar, özel hayatınızdaki farkındalıklar ile birlikte yeni düzeninizi nasıl kalıcı kılabileceğinize odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca çalışma arkadaşlarınız ile olan iletişiminiz artabilir! Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında yaptığınız görüşmelere, anlaşmalara tekrar bir göz atmak isteyebilirsiniz. Yeni bir iş anlaşmasına imza atmanız mümkün.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte tüm enerjinizi, yakın çevrenize, kardeşlerinize verebilirsiniz. Yaşadığınız ortamda komşularla ve ya akrabalar ile münakaşalara dikkat. Deniz yolculuklarınızdan bu süreçte kaçının!

Kova burcundaki Son dördün ile, maddi kaynaklar ve partnerinizden, ortağınızdan gelen bir gelir konusunda yeni bir düzene geçebilirsiniz. Hafta sonu ise aşk hayatınız hayatınıza daha fazla bolluk ve bereket için ana kaynak olabilir.

KOVA BURCU YORUMLARI

KOva burcu Haftalık Burç Yorumları
Kova Burcu 11 – 17 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Kova’lar, Eylül sonuna kadar önce özel hayat ve sosyal mesafe konusunda, sonra özel kariyer planlarıyla ilgili stratejilerini gözden geçirebilirler. Bu süreçte aileyle özel hayatınız ve özgürlükleriniz konusunda çatışabilirsiniz. Eylül sonuna kadar, işiniz ve sahip olduğunuz statü ve görevler konusunda düzeninizi nasıl kalıcı kılabileceğinize odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca eğitim ve bilgisel donanımıza harcayacaklarınız önem kazanacak. Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında yaptığınız görüşmelere, anlaşmalara tekrar bir göz atmak isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitime başvurabilirsiniz.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte tüm enerjinizi, para konularına ve gelir kaynaklarına verebilirsiniz. Üst düzey yöneticiler, para ve gelirler konusunda sizi oldukça zorlayacak gibi. Otoritelerden çıkacak kararlar sizi maddi alanda zorlayabilir.

Kova burcundaki Son dördün ile özel hayatınız ve aileyle olan ilişkiler, konusunda bazı olayları geçmişte bırakarak yeni bir düzene geçebilirsiniz. Hafta sonu ise iş ortaklarınız, partneriniz ve ya eşiniz size iş konusunda çok büyük faydalar sağlayabilir.

BALIK BURCU YORUMLARI

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Balık’lar, Eylül sonuna kadar önce sosyal mesafe sonra kariyer çevresi ve gelirleri ile ilgili konularda stratejilerini gözden geçirebilirler. Bu süreçte uzaklardaki akrabalarınız ve ya kontaklarınızla çatışma yaşayabilirsiniz. Eylül sonuna kadar, kariyer gelirlerinizde istikrarlı büyümeyi sağlamaya odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca aile ilişkileri, taşınma, yer değişiklikleri önem kazanacak. Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında yaptığınız görüşmelere, anlaşmalara tekrar bir göz atmak isteyebilirsiniz. Yeni bir eve taşınabilirsiniz. Yakın akrabalarınız evinize gelebilir.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte sağlığınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz, salgınla ilgili dikkatli olmanızda fayda var.

Kova burcundaki Son dördün ile sosyal mesafe kurallarını geride bırakarak yeni bir düzene geçebilirsiniz. Hafta sonu ise patronlar, otoriteler; işiniz, konumunuz alanında büyüme ve gelişmeler yaratacak ana kaynaklar olabilir..

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap