14 Mayıs 2020 – Venus Retrosu Başlıyor!

Merkür retrosu

14 Mayıs 2020 – Venus Retrosu başlıyor! Venüs Retrosu Nedir? Venüs Retrosu ne zaman ? Venüs Retrosunda dikkat edilmesi gerekenleri ve analizleri Astrolog Zeynep Özyörük açıkladı.

14 Mayıs 2020 – Venus Retrosu başlıyor! İlişki ve para ile ilgili stratejilere dikkat!

Venus 3 Nisan 2020’de İkizler burcuna geçti, 7 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Normal seyri bir burçta 4 hafta olan Venus’un bu kadar uzun süre aynı burçta kalması, 14 Mayıs’ta Retro harekete başlamasından kaynaklanmakta.

Yaklaşık 1,5 ay Retro hareket edecek olan İkizler burcundaki Venus, ilişkiler ve para konularında bir takım geçmiş konuları gündeme tekrar getirecek. 27 Haziran’da ileri konuma geçecek ve 7 Ağustos’ta Yengeç burcuna geçiş yapacak.

Bu demektir ki, 14 Mayıs – 27 Haziran arası ilişkiler ve para konularında, 9 Nisan sonrasında yaşananlar ile ilgili geriye dönüp, yarım kalan işlerimizi tamamlamamız gerekecek.

Venus, ilişkiler ve para dedik, İkizler burcunda olduğunda ilişkilerde, fikir alışverişi, bilgi, entelektüalite, yakın çevre ve kardeşler ile olan konuşmalar ön plana çıkar. Bu süreçte yeni atılımlara, satın almalara, ticari ilişkilere girmemekte fayda var. En azından sıfırdan başlayacak oluşumlara girişmemek bizim için daha doğru bir karar olabilir.

25 – 26 – 27 Haziran’dan itibaren ileri hareketinde hız kazanacak olan Venus, 9 Nisan itibariyle gelişen olaylara, 14 Mayıs sonrası farklı bir gözle değerlendirme açısından bize olanak tanıyacak. Fikirlerimiz değişebilir, yeni bilgilere ulaşabilir, farklı insanlardan bilgi toplayabiliriz. Haziran sonu itibariyle, Retro süresince değişen bakış açımızı stratejiye ve eyleme dökebiliriz.

Peki Venus retrosunda nelerden kaçınmalı? Nelere dikkat etmeli?

VENUS RETROSUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  • Herhangi bir sözleşme imzalamayın, çünkü Venüs retrosu anlaşmazlıklara, pişmanlıklara sonuç verebilir, özellikle para ve ortaklıklar açısından.
  • Kozmetik açısından büyük değişikliklerden kaçının. Estetik ameliyat, saç boyama, kesme, cilt bakımı ve ya bir takım cerrahi operasyonlar olumsuz sonuç verebilir, sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz.
  • Pahalı ve değerli bir şey satın almayın, büyük yatırımlardan kaçının. Retro sonrası gözünüzde ve ya piyasada değerini kaybedebilir.
  • Yeni bir aşk ilişkisine başlamayın!
  • Yeni bir ortaklığa adım atmayın!
  • Evlenmeyin!
  • Boşanmayın!
  • Kiloya dikkat edin, genelde bu dönemler kilo almaya müsait olabilir.

28 Temmuz sonrasında tüm bu konuları işleme alabilir, uygulamalara başlayabiliriz. Sonuçların daha tatminkar ve memnun edici olacağından emin olabilirsiniz.

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap