Günlük Burç Yorumları 20.11.2019 

20.11.2019  Günlük Burç Yorumları

Bugün, Ay, Başak burcunda. Uranus ile akışta olacak. Merkür Durağanda. ileri harekete geçmek için güç topluyor. Haftasonunda ileri hareketi geçecek. Önümüzdeki hafta tesiri daha güçlü olacak.

YÜKSELEN KOÇ: Çalışma düzeninizle ve sağlığınızla ilgilenmeli, beklenmedik maddi sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Harcamalar ve borçlar, maddi desteklerde şu an yaprak kıpırdatmayacak bir durgunluk söz konusu. Haftasonundan itibaren durumlar değişebilir.

YÜKSELEN BOĞA: Bugün isyankar bir ruh hali içinde olacaksınız. Çocuklarınız ve aşk hayatınız önem kazanacak. Partnerinizle ilgili konular askıda. Çözmek için haftasonunu bekleyin.

YÜKSELEN İKİZLER: Bugün aklınız evinizde ve ailenizde olacak. Evden çalışabileceğiniz bir sistem de kurmak isteyebilirsiniz. Maddi endişeler burada etken olabilir. Çalışma şartları, işler bugün ilerlemek bilmeyebilir. Perşembe ve Cuma daha hareketli geçecektir.

YÜKSELEN YENGEÇ:  Kardeşleriniz, yakın çevreniz programınıza dahil olabilir. Eleştirel yaklaşımınız, sosyal çevrede şaşkınlık yaratabilir. İş konusunda kazançlarınızı sorgulayabilirsiniz. Eğlence ve zevklerinizi askıya almak durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN: Maddi konular hesap kitap yapmanıza neden olabilir. Kariyer alanında beklenmedik durumlar buna sebep olabilir. Ev, aile ve yuva alanında yapmak istediğiniz değişiklikler ile ilgili adım atmayın. Felaketle sonuçlanabilir.

YÜKSELEN BAŞAK:  Bugün Ay, yükseleninizin üzerinde.  Duygusal açıdan daha hassas olabilirsiniz.  Uzaklarla bağlantılı işleriniz buna neden olabilir.Arkadaşlarınız bu konuda destek olacaktır. Kredi, banka konusunda fikirleriniz size bugün çözüm yaratmayabilir.

YÜKSELEN TERAZİ: Bugün daha çok içinize kapanacağınız bilinçaltınıza yoğunlaşacağınız bir gün. Kariyer konusu kafanızı kurcalayabilir, ek gelir elde etmek isteyebilirsiniz. Gelirler ve kazançlar ile ilgili çözüm yolları bugün tıkanık. Haftasonunu beklemek faydalı olabilir.

YÜKSELEN AKREP:  Bugün sosyal çevrenizde boy göstermek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Partnerinizle ilgili sorunlar gündeminizi oluşturabilir. Bugün önünüzü görmekte zorlanacağınız bir gün. Sabırlı olmalısınız.

YÜKSELEN YAY: Bugün kariyer ve toplum önündeki rolünüz ön planda. Çalışma ortamınızdaki ani değişimleri hazmetmeye çalışıyor olabilirsiniz. Komplo teorileri kurmak size bir fayda sağlamayabilir.

YÜKSELEN OĞLAK: Bugün partneriniz ve ya ortağınız ile yapacağınız görüşmeler, seyahatler gündemde. Sürpriz bir tatil planı ortaya çıkabilir. Sosyal çevreniz ile bugün fazla paylaşımda  bulunmamanız faydanıza.

YÜKSELEN KOVA: Bugün dikkatiniz harcamalar ve masraflar konusunda olacak. Hesap yapmak canınızı sıkabilir, evle ilgili beklenmedik masraflar çıkabilir. Kariyerinizle ilgili fikirlerinizi iki günlük askıya alın.

YÜKSELEN BALIK: Partneriniz ve ortağınıza olan ihtiyacınızın artacağı bir gün. Güvende olmak isteyeceksiniz. Uzaklarla olan iletişiminizde sessiz kalmak size fayda sağlayabilir.

 

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap