3 Nisan 2020 – Venus İkizler burcunda – Bilgi, donanım, iletişim ve ticaret

Venus İkizler burcunda

3 Nisan 2020 – Venus İkizler burcunda – Bilgi, donanım, iletişim ve ticaret

Venus İkizler burcunda 3 Nisan 2020’de İkizler burcuna geçecek olan Venus,  7 Ağustos’a kadar bu burçta ikamet edecek.

Normal seyri bir burçta 4 hafta olan Venus’un bu kadar uzun süre aynı burçta kalması, 14 Mayıs’ta Retro harekete başlamasından kaynaklanıyor. Yaklaşık 1,5 ay Retro hareket edecek olan Venus, ilişkiler ve para konularında bir takım geçmiş konuları gündeme tekrar getirecek. 27 Haziran’da ileri konuma geçecek ve 7 Ağustos’ta Yengeç burcuna geçiş yapacak.

Venus, ilişkiler ve para dedik, İkizler burcunda olduğunda ilişkilerde, fikir alışverişi, bilgi, entelektüalizm, iletişim, yakın çevre ve kardeşler ön plana çıkar. İlişkilerin ana hareket noktası zihinsel uyum olur. Sevgi ve duygular yerini fikir ve düşünce birliğine bırakır. Para konularında ise, ticaret, alışveriş, günlük trafik, eğitim, öğretim, kitaplar ve bilgi ön plana çıkar. Arketip olarak, öğretmen, gazeteci, satış ve pazarlamacı, ticaret ve para alışverişlerine işaret etmektedir. Bu dönemde bireysel bilgi donanımlarına para harcayabilir, bilginin ticaretine soyunabiliriz.

Bu dönemde Venus’un diğer gezegenlerle olan etkileşiminde bizi neler bekliyor?

3 Nisan 2020 – Venus İkizler burcunda – Bilgi, donanım, iletişim ve ticaret

4 Nisan 2020 : Venus – Saturn 120’lik açı: kalıcılık ve istikrar ilişkiler ve para konularında teknoloji ve örgütlenme üzerinden sağlanabilir.

04 Mayıs – 21 Mayıs – 27 Temmuz 2020 :  Venus – Neptun 90’lık açı: Para ve ilişkilerle ilgili konularda bir takım hayal kırıklıkları ve hüsranlar bizi bekliyor. İletişim ve bilgi alanı buna sebep olurken, gezegenin ilerleyen tarihlerde Retro harekete geçmesiyle benzer olayları tekrar tekrar yaşayacağız. Bu tarihlerden en kilidi 4 Mayıs olacaktır. Hüsran sebebi 4 Mayıs’ta ortaya çıkabilir.

22 Mayıs 2020 – Merkür – Venus kavuşumu: İletişim ve ilişkiler gezegeninin aynı burçta buluşmasıyla, görüşmeler, buluşmalar, bilgi paylaşımı ön plana çıkabilir. Kitlesel iletişim aletleri hayatımızda daha fazla kıymetli hale gelirken, ticaret ve alışveriş hayatımızda büyük hayal kırıklıklarına ve hüzne neden olabilir. Beklentilerimiz boşa çıkabilir.

3 Haziran 2020 – Venus – Mars 90’lık açı:  İdeallerimiz ve hayallerimiz konusunda hareket etmek isterken para ve ortaklıklar buna bir şekilde engel yaratabilir, münakaşa sebebi haline gelebilir. Zorlayıcı bir süreç olabilir. Rasyonellik ve yaratıcılık arasında çatışma yaşanabilir.

05 Ağustos 2020 – Venus ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumu: Kardeşler ve yakın çevre, topluluklar, organizasyon, kadersel karşılaşmalar gündemde olacak.

Venus İkizler burcunda  Burcunuz bu dönemde nasıl etkilenecek?

KOÇ: Yakın çevrenize maddi yardım yapabilir, bilgiye, iletişim araçlarına, kitaplara para harcayabilirsiniz. Partnerinizle olan zihinsel uyumunuz zaman zaman yüksek ideallerinizle örtüşmeyebilir.

BOĞA: Ticaret ve gelirler bu dönemde önem kazanırken, çocuklarınızın eğitimiyle ilgili haberler maddi açıdan sizi rahatlatabilir. Gelecek ile endişeleriniz yerini hayal kırıklığına bırakabilir.

İKİZLER: Maddi açıdan korkularınızı yok ederek, bireysel bilgi donanımınıza önem verebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Özellikle partneriniz ve çocuklar, estetik içeren hobiler size kaynak yaratabilir. Kariyer konusunda beklentileriniz boşa çıkabilir.

YENGEÇ: Kendinizi eve kapatarak, interaktif ortamlarda sosyalleşmek sizi mutlu edebilir.  Daha fazla kitap okuyabilir, daha fazla belgesel izleyebilirsiniz. Uzaklarla ilgili beklentileriniz umduğunuzu vermeyebilir.

ASLAN: Kariyer ve sözleşmeler alanında önemli konular maddi kaynaklarla birlikte gündeminizi oluşturabilir. Gelirleriniz ve harcamalarınız arasındaki denge beklentilerinizi boşa çıkarabilir.

BAŞAK: Toplum önünde ve  kariyer alanında sizin için olumlu bir dönem başlıyor. Uzaktan aldığınız destekler sizi daha da iş alanında parlatabilir. Diğer taraftan partneriniz ve ya ortağınız bu dönemde sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

TERAZİ: Uzaklar, farklı felsefeler ve öğretiler, eğitim, sosyal medya, basın yayın gibi konulara yatırım yapabilir, farklı kültürlerden insanlarla tanışabilir, çevrenizi genişletebilirsiniz.  Günlük hayatınız ve rutininiz, işle ilgili konular bazen sizi hüsrana uğratabilir.

AKREP: Partneriniz, ilişkiler ve yaptığınız yatırımlar bu dönem ortak gündem konunuz olacak. Eğitime, ticarete, bilgiye, para harcamanız mümkün. Aşk hayatınız bu dönemde krizlere neden olabilir.

YAY: Partneriniz, ilişkiniz, ortaklığınız bu dönemde size daha fazla keyif verecek gibi duruyor. Aileyle ilgili konularda bazı belirsizlikler sizi rahatsız ederken, partneriniz bu konuda tam destek olabilir.

OĞLAK: İş hayatınız, günlük rutininiz, sağlığınız ön plana çıkarken,  birlikte çalıştığınız insanlarla olan etkileşiminiz artabilir. Sağlığınıza daha fazla önem verirken, günlük hayatınızda bilgiye ve entelektüaliteye daha çok önem verebilirsiniz. Evden çalışma hayatınızda önemini sürdürmeye devam edecek.

KOVA: Hobiler, farklı felsefeler, uzaklar, aileniz hayatınızda daha fazla keyif veren şeyler olacak. Okumak, öğrenmek, bilgi ve iletişim sizi mutlu ederken, maddi beklentileriniz sizi hüsrana uğratabilir.

BALIK: Evinize, ailenize ve yuvanıza daha fazla yatırım yapabilirsiniz, bu süreçte biraz lükse ve estetiğe kaçmanız mümkün. Kitap okumak, bilgilenmek, yakın çevre ve kardeşler sizi mutlu edecek.

KLAROS DANIŞMANLIK

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

Instagram: @klarosdanismanlik 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap