18 Kasım 2018 – Merkür Yay Burcunda Retro Harekete Geçiyor

Retro Kadınca Özel Astroloji 18 Kasım 2018

Merkür 18 Kasım 2018 gece 03:00 itibariyle geri harekete başlayacak. Bu tarihten 2-3 gün öncesinde ise bizim dünyadan algımıza göre oldukça yavaşlayarak, durma noktasına gelecek..

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor. İletişime, bilgiye, haberleşmelere, seyahatlere dikkat…

Merkür 18 Kasım 2018 gece 03:00 itibariyle geri harekete başlayacak. Bu tarihten 2-3 gün öncesinde ise bizim dünyadan algımıza göre oldukça yavaşlayarak, durma noktasına gelecek..

Bir gezegenin Retro harekette olması, yani bizim onu dünyadan algılamamıza göre geri gidiyormuş gibi yapması, gezegenin ve bulunduğu burcun sembolikleriyle birlikte, haritanızda geri gittiği alanda bazı sorgulamalar, içe dönüşler, gözlemler yapmanıza neden olur. Bu süreç Merkür’ün ve Yay’ın sembolize ettiği iletişim, düşünceler fikirler, stratejiler, eğitim, öğretim, bilgi toplama, araştırma, uzmanlaşma , felsefeler ve öğretiler, din, inançlar alanında bir takım arayışlar ve ya sorgulamalar, seyahatler ile ilgili planlamalar, trafik, ulaşım araçları, sosyal medya, evraklar, imzalar, yasal süreçler gibi konular alanında yanlış anlaşılmalara, algı bozulmalarına, gecikmelere, ertelemelere, aksaklıklara neden olabilir.

Merkür Retro alana, 27 Ekim 2018 itibariyle Akrep burcunda girmiş bulunuyor.. O gün civarında yaşadığınız konu bu süreç için önemli olacaktır. Hatırlamanızda fayda var.. 18 Kasım’da Yay burcunda geri gidişine başlayacağı için geri gittiği gün yaşayacaklarınız da asıl bu süreçte sorgulamanız gereken konulara işaret edecektir. Dolayısıyla dikkat! 1-2 Aralık 2018 itibariyle Akrep burcunda geri hareketine devam edecek olan Merkür, 6 Aralık’ta yine Akrep burcunda ileri harekete başlayacak. Retro alanı ise tamamen, 24 Aralık 2018’de terk edecek..

Bu aslında başka bir deyişle şuna işaret ediyor ki, 27-28 Ekim’de size ilk sinyallerini veren ve bir şekilde bazı düzeltmelere ve ya revizyonlara ihtiyaç duyulan bir mesele, 17-18 Kasım’da çıkabilecek muhtemel bir kriz ve ya sorun nedeniyle, sizin tarafınızdan Retro süresince yakından takibe alınmalı..6 Aralık’a kadar bu alanda yapacağınız gözlemler doğrultusunda yeni bulgular ve saptamalar, araştırmalar ile mesele hakkında daha iyi nasıl olabilir? ve ya daha kolay nasıl çözümlenebilir? sorularına yanıt bulabilirsiniz. 6 Aralık’tan sonra, gözlemleriniz sonucu vardığınız sonuçlarla aldığınız kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. 6 – 24 Aralık 2018 tarihleri arasında ise, saptamalarınız ve aksiyonlarınız size konuyla ilgili net cevap verecektir.

Bu süreçte, Merkür size nasıl yön gösterecek?

15 – 20 Kasım 2018 tarihleri arasında, özellikle Merkür’ün yavaşlaması ve geri gidişine başlama sürecinde, Neptun ile olan olumsuz açısı, yanlış anlaşılmalara, aldatılmalara, kandırılmalara, avunmalara, özellikle de kendinizi kandırmanıza neden olabilir. Önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Danışmadan ve ya başkalarıyla fikir alışverişi yapmadan herhangi bir adım atmayın.. İmzaları erteleyin..Ve ya defalarca okuyun..

26 Kasım 2018, Merkür’ün Mars ile olan çatışması sonucu, aşırı gerilebilir, başkalarıyla sözlü çatışmaya ve ya güç gösterisine girişebilirsiniz. Patavatsızlık etme ihtimali çok yüksek.. Ve ya aşırı iyimser yaklaşım size bazı konularda sorun yaşatabilir. İletişim araçlarıyla ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizde olabildiğince net olmaya çalışmalısınız. Başkalarının fikirleriyle ilerlemek, zaman zaman sorunlara neden olabilir.

27 Kasım 2018’de ise, Güneş ve Merkür aynı derece olacaklar. Alacağınız haberlerin, keşfedeceğiniz bilgilerin, söylediklerinizin, ifade ettiklerinizin son derece önemli olacağı bir gün!!

28 Kasım 2018, Merkür’ün Jupiter ile buluşması sonucu, yüksek öğrenim, farklı kültürler, öğretiler, felsefeler, din, inançlar, seyahatler, yasal süreçler ile ilgili oldukça fazla iletişim kurabileceğinize işaret ediyor. Konuşmaktan , yazışmaktan yorulabilirsiniz. Bir konuda uzmanlaşmak için bir eğitime dahil olabilirsiniz. 21 Aralık’ta ise bu konuya bambaşka bir gözle bakma potansiyeline erişmiş olacaksınız..Doğru anladığınızdan ve algıladığınızdan emin olun..

4 ve 7 Aralık 2018’de topluluklar içinde boy gösterebilir, organizasyonlara katılabilir, önemli karşılaşmalara ve bilgi alışverişlerine tanıklık edebilirsiniz.

4 ve 9 Aralık 2018’de Merkür’ün geri ve ileri hareketiyle Chiron ile gerçekleştireceği etkileşimi, yaralarınızla ilgili duygularınızı rahatça ifade edebileceğinize, şifalanma adına önemli konuşmalar yapacağınıza, Akrep burcunda bulunması nedeniyle derin korkular, endişeler, tabular ve tutkular alanındaki blokajlarınızı bir şekilde temizleyeceğinize işaret ediyor..

Bu süreçte Yükseleninize göre hayatınızın hangi alanında gözlemler ve sorgulamalar yapmanız gerektiğini aşağıda bulabilirsiniz..

YÜKSELEN KOÇ

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Uzaklarla olan iletişimlerde, yurt dışı seyahatlerinde ve de yüksek öğrenim, sosyal medya gibi alanlarda dikkatli olmalısınız..Seyahatlerde sorunlar, yanlış anlaşılmalar, gecikmeler yaşayabilir, eğitim alanında çok daha fazla tekrarlar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Çalışma konuları, şartları konusunda geçmişte yarım kalmış konular, konuşmalar tekrar gündeme gelebilir. Borçlar, harcamalar alanından çözümle hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

18 Kasım 2018 - Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor
18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Bankalar, krediler, borçlar, harcamalar ve bu alanda imzalayacağınız evraklar gibi alanlarda çok dikkatli olmalısınız..Bürokratik konularda hata yapabilir, finansal konularda yanlış anlaşılmalar yüzünden zarar edebilirsiniz. Borçları elde ettiğiniz gelirlerle yönetmeye çalışmak konusunda daha önceki fikirleriniz ve ya yarım kalan projeler bu süreçte tekrar gündeme gelebilir. Bazı işlemleri, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve de birliktelikler alanından çözümle hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumlarıikizler burcu haftalık burç yorumları
18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Uzun vadeli ilişkiler, ciddi birliktelikler, ortaklıklar, anlaşmalar ve sözleşmeler ve bu alanda imzalayacağınız evraklar gibi alanlarda çok dikkatli olmalısınız..Bürokratik konularda hata yapabilir, partnerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. Partnerinizle, ortağınızla aranızda geçmişte ucu açık kalmış konular tekrar gündeme gelebilir. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Çalışma ortamı, iş, mesleki konular, çalışma şartları, günlük rutin, sağlık gibi konular alanından çözümle hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Çalışma ortamı, şartları, çalışma arkadaşları ile olan iletişiminiz ve bu alanda imzalayacağınız evraklar gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..Bürokratik konularda hata yapabilir, çalışma arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz.İşle ilgili fikirleriniz, düzen ve çalışma şartları hakkındaki düşünme tarzınız ve bunların uygulanma ve aktarılma biçimi konusunda daha önce yarım kalmış konular gündeme tekrar taşınabilir. Aşk ilişkiniz, tatil, eğlence, hobi, zevkler, kendinizi ispat etmek istediğiniz yetenekleriniz alanından çözümle hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Aşk hayatınız, çocuklar, hobiler, eğlenceler, kendinizi ortaya koyma tarzınız, kendinizi ispatlamak istediğiniz alanlar gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..Özellikle spekülatif yatırım araçları borsa, döviz, altın gibi konularda yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. Eski bir sevgili, eski bir aşk, eski bir dost ile yarım kalmış ilişkiler tekrar gündeme gelebilir. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlayabilirsiniz. Atılacak imzalara dikkat. Ev,aile, yuva ve ya gayrimenkul alanından çözümle hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Ev, aile, aile içi iletişim, taşınma, gayrimenkul al – sat gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..Özellikle daha önceden aldığınız kararlar dışında yeni kararlar almamaya özen gösterin. Aksi takdirde aile içi ve ya gayrimenkul/taşınma gibi konularda yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. İşiniz, kariyeriniz hakkında yarım kalmış projeler tekrar gündeme gelebilir. Kardeşler, yakın çevre ve ya kısa seyahatler, yolculuklar, eğitim ve öğretim alanından bir takım çözümlerle hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Kardeşler, yakın çevreniz, kısa seyahatler, eğitim ve öğretim, trafik gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..Özellikle daha önceden aldığınız kararlar dışında yeni kararlar almamaya özen gösterin. Aksi takdirde eğitim, fikirler, iletişim, kardeşler ve yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. Uzaklar, seyahatler, farklı felsefeler, öğretiler alanında daha önceden aldığınız kararlarda eğer yarım kalanlar bir takım projeler varsa bunların üzerine eğilebilirsiniz. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Atılacak imzalara dikkat. Gelirler ve kazançlar alanından bir takım çözümlerle hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Gelirler, kazançlar, manevi değerleriniz, kendinize verdiğiniz değer gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..Özellikle daha önceden aldığınız kararlar dışında yeni kararlar almamaya özen gösterin. Aksi takdirde kazançlarınız, gelirleriniz konusunda bir takım problemler , özellikle de yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz sizi yanlış yönlendiriyor olabilir. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Atılacak imzalara dikkat. Duruşunuz, imajınız, ikili ilişkilerde belirlediğiniz stratejilerle ilgili bir takım çözümlerle işe başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

İş konularıyla ilgili fikirlerinizin hayatınıza vereceği yön ve kimliksel duruş gibi konularda çok dikkatli olmalısınız..Özellikle daha önceden aldığınız kararlar dışında yeni kararlar almamaya özen gösterin. Aksi takdirde partneriniz ve ya ortağınız ile olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar yüzünden problem yaşayabilirsiniz. Bazı konuşmaları, görüşmeleri tekrarlamak durumunda kalabilirsiniz. Atılacak imzalara dikkat. İçsel anlamda herkesten gizlediğiniz bazı fikirler, düşünceler, gözlemler ve öngörüler bu süreçte ilk adımı atmanızı sağlayabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

İçsel anlamda, bir takım projeler ve ya planlar yapabilirsiniz. Kendi içinize dönmek, farklı felsefe ve tekniklerle bilinçaltınızı yoklamak isteyebilir, gerçek korku ve endişelerinizle yüzleşebilirsiniz. Gelecek planlarınız, beklentileriniz alanında, sosyal çevreniz, eski arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar size bir takım çözümler getirebilir, buradan hareketle yola çıkabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Eski dostlarınız, arkadaşlarınız, eski sevgililerinizle daha sık görüşebilir, daha çok paylaşım içine girebilirsiniz. Eski ucu açık konular tekrar gündeme gelebilir, tekrar masaya yatırılabilir, yarım kalan projelerde düzeltilmesi gereken noktalar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Arkadaşlar arasında yanlış anlaşılmalara dikkat. Kariyer, sosyal statü ve mesleki alanla ilgili konularla ilgili çözüm yaratmakla işe başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

18 Kasım 2018 – Merkür Yay burcunda Retro harekete geçiyor

Üst yönetim, otorite, kariyer, mesleki alanla ilgili birtakım yarım kalan konuşmalar, konular gündeme gelebilir.. Eski ucu açık konular tekrar açılabilir, tekrar masaya yatırılabilir, kariyerle ilgili yarım kalan projelerde düzeltilmesi gereken noktalar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Üst yönetim ile aranızda oluşabilecek muhtemel yanlış anlaşılmalara dikkat. Uzaklar, buralardaki bağlantılarınız, farklı kültür, felsefe ve ya yüksek öğrenim, yasal süreçler gibi konular alanında çözümler üreterek harekete geçebilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

Tel: 0 212 214 78 28 – Cep: 0 539 626 98 87

mail: [email protected]

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap