14 Kasım 2019 | Günün gökyüzü analizi ve yükselen burçlara etkisi

Özellikle Ateş burçları (Koç- Aslan – Yay) bunu çok yoğun bir şekilde hissedecekler. Beklentilerinizi revize etmenizde fayda var. Ayaklarınızı yerden kesecek kişiler daha sonra pişmanlık verebilir. Merkür retroda başlayan ilişkiler kafa karışıklığı ve avunma nedeniyle başlar. Dikkat!!

YÜKSELEN KOÇ: Uzaklardaki sevgiliniz sizi şaşırtabilir, çok mutlu edebilir . Birlikte romantik bir gün geçirebilirsiniz. Bazılarınız ilişkiye pembe gözlüklerle bakmayı tercih edebilir.

YÜKSELEN BOĞA: Harcamalara dikkat. Beklediğinizden fazla masraf yapabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Partneriniz size romantik bir sürpriz yapabilir. Fantezilerle dolu bir gece sizi bekliyor.

YÜKSELEN YENGEÇ: Çalışma arkadaşlarınız ve ya iş hayatınız ile ilgili bir takım beklentileriniz karşılanmayabilir.  Felsefenizi değiştirmelisiniz.

YÜKSELEN ASLAN: Çocuklar, hobiler, aşk hayatı bugün size son derece keyif verecek. Harcamalarınız artabilir.

YÜKSELEN BAŞAK: Aile, ev, gayrimenkul  ile ilgili olumlu gelişmeler, başınızı döndürebilir. Merkür Akrepte retro süresince daha şüpheci yaklaşmalısınız.

YÜKSELEN TERAZİ: Yakın çevre ziyaretleri, kardeşlerle olan ilişkiler daha fazla keyif verebilir.

YÜKSELEN AKREP: Maddi açıdan güzel bir gün. Beklediğiniz para gelebilir. Ama geldiği gibi gidebilir ve ya beklediğinizden düşük gelebilir. Dikkat!

YÜKSELEN YAY: Arkadaşlarınız size extra özen gösterebilir. Girdiğiniz ortamlarda herkesi büyüleyebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Şifa ve yaratıcılık dolu bir gün. Rüyalardan yardım alabilir, yaratıcılık konusunda çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA: Bulunduğunuz sosyal çevre, uzak ilişkiler sizi romantizmin doruğuna çıkarabilir. Maddi açıdan fırsatlar kapıda.

YÜKSELEN BALIK: Kariyer açısından son derece olumlu bir gün. Üst yönetim tarafından onaylanabilir ve takdir edilebilirsiniz. Siz yine de işinizi sağlama alın. Gözünüzü boyamalarına izin vermeyin.

 

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap