12 Kasım 2019 – Boğa burcunda Dolunay – Hasat zamanı…

12 Kasım Saat 15:34’te meydana gelecek olan 19 derece Boğa burcundaki Dolunay, güvenlik alanlarımız ile ilgili önemli farkındalıklar, sonuçlar ve üstünde çalıştığınız maddi projelerle ilgili bir tamamlanma getirmekte.

Uzun vadeli bir proje üzerinde çalışıyorsanız ve tohumlarını 5 Mayıs Yeni Ay’ı ile birlikte attıysanız, bu alanda bir takım sonuçlar ve farkındalıklar elde edebilirsiniz. Yeni bir strateji belirlemek bu Dolunay da elde edeceğiniz sonuçlar ile birlikte gelişebilir. Diğer taraftan, geçtiğimiz 28 Ekim Akrep Yeni Ay’ı ile başlattığınız kısa vadeli projelerin de sonuçlarını alabilirsiniz.

An haritasının yükseleni, Balık …

Yönetici Jupiter haritanın tepesinde konumlanmış, yaşadığınız süreç ile ilgili aşırı iyimser ve inanç dolu olabileceğinizi göstermekte. Kendinize yeni bir hayat felsefesi yaratmaya çalışıyor olabilirsiniz. Dolunay ise 2.evde, yani para, gelirler, kazançlar, kendinize verdiğiniz değer ve kıymete işaret etmekte. Parasal konular ve kendinizi güvende hissettiğiniz sınırlar ile ilgili önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Merkür’ün Akrep burcunda gerilemesi boyunca, masraflar, harcamalar, krediler, borçlar, başkalarıyla ortak olan sermayeleriniz, miras, yan gelirler, ikramiye ve sigorta, vergi, bonus gibi sürpriz destek paralar alanında bir takım çalışmalar yapmış olabilirsiniz. Ekim ayından bu yana, bu konularda derinlemesine araştırma içinde olabilir, gizli saklı bilgilere ulaşmaya çalışıyor olabilirsiniz. Özellikle Merkür’ün Güneş önünden 11 Kasım tarihinde geçmesiyle birlikte, bir gün öncesinden itibaren bu bilgiler size akmaya başlamış olabilir. Yasal bir takım süreçlere bağlı konularla ilgili mahkeme, sözleşme, kontrat, evlilik, akit gibi kavramlar ön plana çıkabilir. Burada dengeyi bulmak, uzlaşmayı sağlamak için mücadele içine girmiş olabilirsiniz.

Bu Dolunay sizin burada kime, neyi, ne kadar vermeniz gerektiğini, karşılığında ise ne almanız gerektiğini gösterecektir. Bazılarınız için ise bu Dolunay, tamamen ilişkiler ile alakalı olabilir. İlişkinizden aldığınız haz ve zevk, cinsellik ve tabular dengesinde önemli farkındalıklar yaratmış olabilir. İlişkide alma verme dengesini, bu alanda özellikle kurmaya çalışıyor olabilir, sevgi, sadakat, güven konusundaki güvenlik hatlarınızı yeniden çizmek zorunda hissedebilirsiniz.

Diğer taraftan Dolunay’ın yöneticisi Venus Yay burcunda, ve Neptun ile zorlu bir açıda, sonuçlar konusunda aşırı beklentili olmamak, yükseklerden uçmamak gerektiğine işaret ediyor. Aksi takdirde ilişkiler ve ortaklıklar, parasal konular son derece hayal kırıklığı yaratabilir.

Ağır ve sancılı olabilir

Sabit burç Dolunay’larında bırakmak, terk etmek, kurtulmak, eskiyi yıkmak kolay olmaz. Özellikle de Dolunay haritasında, Merkür, Ay’a meydan okurken. Duygusal ve zihinsel boşalmalar sizi oldukça yorabilir, kendinizi ifade etmekte oldukça zorlanabilir, bu da baş ağrılarına, boğaz ağrılarına neden olabilir. Aslına bakarsanız değişimi kabul etmeniz gerektiği, nasıl değişmeniz gerektiği ile ilgili bir çok bilgi Merkür Retro süresince Mars’ın da desteği ile size ulaştı. Özellikle yasal süreçler, ilişkiler ve ortaklıklar alanında denge kurmaya çalışmak konusunda bir çok önemli mesajlar gönderdi. Eğer gerekli araştırmaları yapıp bu bilgileri topladıysanız, ve ya ayağınıza gelen bilgileri kabul edip hazmettiyseniz, bu Dolunay size büyümek, gelişmek ve hangi alanda daha iyi bir konum elde etmek istiyorsanız o alanda ideal fırsatı size yaratacaktır. Alıp kabul etmek, sabırlı olmak esas hareket noktası olurken, şükretmek ve minnettar olmak Dolunay’ın ikinci mesajı..

Diğer taraftan Dolunay’ın Saturn, Neptun ve Pluto ile olumlu açısı, bu sürecin hayatınızda kalıcı ve uzun vadeli bir etkisi olacağını göstermekte. Uzun zamandan beri üzerinde çalıştığınız projelerde, Saturn’un özellikle Neptun’e yaptığı olumlu açısı, bu alandaki ideallerinizle ilgili somut sonuçlar elde edebileceğinizi göstermekte. Dolayısıyla, disiplinli olmanın, sabretmenin ve emek verip çok çalışmanın karşılığını almış olmalısınız .

Dolunay’ın hayatınıza katacağı anlamı hazmetmek için Merkür Retro’nun bitmesini bekleyin derim. 20 Kasım’dan sonra ileri harekete geçecek olan Merkür (hemen hız kazanmasını beklemeyin, en az bir haftayı bulacaktır.) önünüzdeki iletişim ile ilgili engelleri ve gecikmeleri de kaldırarak size bu proseste hız kazandıracaktır. Kafa karışıklığı, yanlış anlaşılmalar, çetrefilli konuşmalar, entrikalar son bulurken önünüzü daha net görebileceksiniz. Böylelikle Kasım ayının sonuna kadar çabalarınızın sonucunu alabileceksiniz.

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap