09 Eylül 2018 -Başak Burcunda Yeni Ay

Yeni Ay

Yeni ay = bir düzene geçiş 09 Eylül 2018 – Başak burcunda Yeni Ay .9 Eylül 2018 saat 21:01’de Başak burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek..

09 Eylül 2018 – Başak burcunda Yeni Ay – Yeni bir düzene geçiş

Yeni Ay başlangıçları, yeni girişimleri ve de hayatınızda yeni açılacak sayfaları ifade eder. Başak burcu ise, düzen, tertip, plan, program, sağlık, rutinler, alışkanlıklar ve de günlük uğraşılarınızı ifade eder.

An haritasına baktığımızda, Yükselen 0 derece Boğa , yönetici Venus ise Akrep burcunda 7.evde olduğunu görüyoruz.. Bu Yeni ay, ikili ilişkiler, birliktelikler, partnerlikler alanında güzel adımlara işaret ediyor. Kendinizi sevdiğinizi ve ya işvereninize adayabilirsiniz. Uranus ile karşıtlığı ise, fevri ve ani kararlar verebileceğinizi göstermekte. Venus’un önümüzdeki ay Ekim başında Retroya geçeceğini unutmayalım.. Aldığınız kararların yarattığı polemikler ile ilgili Retro süresince uğraşmak istemiyorsanız, son derece planlı ve programlı hareket etmelisiniz..13 Eylül’de gerçekleşecek Venus – Saturn açısı , daha sağlam adımlar atmanızı sağlayabilir. Harekete geçmek için beklemelisiniz.

Gelelim Yeni Ay’ın haritadaki konumuna..Yeni Ay öncelikli olarak Başak burcundaki Merkür etkisinde.. 6.evde konumlu bu da demektir ki günlük düzen, sağlık, çalışma ortamı, iş hayatı gibi konularda yeni bir sistem ve planlama içine gireceğinizi gösteriyor..Jupiter ile olan olumlu açısı, büyüme ve gelişmeyi ortaklıklar ve birliktelikler alanında sağlamayı vaad ediyor.. Pluto ile olan akış ise, bu düzen değişiminin sizin toplum önündeki statünüzü tamamen değiştireceğine işaret etmekte.. Hayatınız değişime uğrayabilir, ve bunu herkes fark edebilir.. Profesyonel hayat  ile ilgili bazı yaptırımlar ve baskılar ile karşı karşıya kalabilir, sonucunda bambaşka bir yol seçebilirsiniz.  Jupiter ve Pluto arasındaki açı ise, size değişim ve dönüşüm için gerekli fırsatı yaratıyor..

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, fazla idealist bir plan çerçevesinde hareket etmemek olmalıdır .Yeni Ay – Neptun karşıt açısı sizi hayal kırıklığına sürükleyebilir. Kafanız bu süreçte çok karışık olabilir, önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Aldanma ve ya kandırılma enerjisi havada oldukça yüksek..Etrafınıza ve ya size sunulanlara şüpheci bir yaklaşımla bakmanız size yardım edebilir..Üzerinizdeki baskıdan sıkılmış olabilir, isyan etmek ve ya özgür kalmak düşüncesi içinde olabilirsiniz. Ama biraz daha sabretmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Jupiter’in sunduğu fırsatlara kapılmadan, hayaller ve idealler peşinde koşmadan hareket etmelisiniz..Özellikle Merkür – Neptun arasındaki açının aktifleştiği 14 Eylül’de dikkatli olmanızı tavsiye ederim..Gözünüzü dört açın..

Bu Yeni ay’da misyonunuz ; “gerçeklerle yüzleşmek ve ya mantıktan ve gerçeklerden uzaklaşmadan hareket etmek” olmalı.. Aksi takdirde Mars – Uranus arasındaki olumsuz açı 18 Eylül’de sizi oldukça zorlayabilir. Pişman olabilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap