26 Ağustos 2018 – Balık burcunda Dolunay

Dolunay

Balık burcunda Dolunay

26 Ağustos 2018’de saat 14:56 itibariyle 3 derece Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

26 Ağustos 2018 – Balık burcunda Dolunay – Yeni bir düzen ve sistem kurma zamanı

Dolunay zamanları hayatınızda bir bitişi, tamamlanmayı ve ya sonlanmayı ifade eder. Yükseleninize göre Balık burcu hayatınızın hangi alanını ifade ediyorsa bu alanda bir aydınlanma ve ya farkındalık kazanmanız  mümkün. Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle bir ay boyunca sizi belli konularda tertip, program ve ya bir sistem içine sokarak yeni bir düzene adapte etmesi yönündeki arzusu, bu Dolunay’da yaşayacaklarınızla daha da anlam kazanabilir.

Dolunay
Dolunay

Hangi alanda bir düzene ve ya plan, program oluşturmaya ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Konsantrasyon kurmakta ve ya odaklanmakta zorlandığınız alanlar, Dolunay’ı takip eden 1 hafta boyunca önünüze çıkacaktır.

An haritasını incelediğimizde, Dolunay’ın gökyüzünde bir Uçurtma oluşturduğunu görüyoruz. Hem Saturn, hem de Uranus, bu bağlamda Güneş ile yarattıkları Toprak üçgeninde, yerleşik bir düzene geçme, sağlam bir temel kurma, maddi anlamda kendinizi garantiye alma, sorumluluklar ve görevlerinizi yerine getirme gibi hedeflerle ayaklarınızı daha da sıkı yere basmanızı sağlayabilir.

Saturn, geçmiş deneyimler, sınavlar, geleneksel yaklaşımlarla size kılavuzluk ederken, Uranus ise, şu ana kadar deneyimlemediğiniz, büyük bir cesaret ve özgürlük hissi ile hareket ederek risk alacağınız, sıra dışı ve radikal bir takım çözüm yollarıyla size ışık tutacak. Eski ve yeniyi harmanlayarak, Başak arketipine odaklanmanız işlerinizi kolaylaştırabilir. Bir rutin veya alışkanlık haline dönüştürmeniz, sürekliliğinizi sağlamanız gereken çözüm yollarına işaret eden bu Dolunay, Başak- Balık aksının önemini vurgulamakta.

Hayallerinizi ve ya ideallerinizi gerçekleştirmenizin yolu, gerçeklerden kendinizi soyutlamadan, plan, program yaparak, detaylara odaklanarak, yarattığınız çözüm yollarını günlük hayatınıza sürekli bir şekilde adapte etmenizle ancak mümkün görünüyor.

Diğer taraftan, an haritasında hem Yükselen’in, hem de Dolunay’ın yönetici gezegeni olan Jupiter’in, 12.evde bulunması ve Pluto ile kol kola girmesi, bilinçaltınızda sizi kısıtlayan ve ya engelleyen bir takım geçmişten ve ya atalarınızdan getirdiğiniz düşünceler, inançlar ve yargılar alanında edineceğiniz farkındalıklarla değişimi başlatma potansiyeline artık eriştiğinizi göstermekte.

Sorumluluklarınız ve görevleriniz alanında, kariyeriniz, statünüz ve ya mesleğiniz gibi konularda, yaşadığınız büyük sınavlar, yapmanız gereken sadeleşmeler, almanız gereken kararlar, toplum önündeki konumunuzu değiştirecek girişimler, benimsediğiniz yeni hayat felsefesi; maddi alanda yeni bir düzen, bütçe ve ya strateji belirlemenize neden olabilir.

Özellikle de 10-12 Eylül civarında Güneş ve Jupiter’ in yardımıyla elde edeceğiniz bir takım fırsatlarla, maddi sorumluluklarınız ve de  manevi değerlerinizle ilgili büyük ve sancılı değişimi gerçekleştirmenizi daha da kolaylaştırıp, kafanızdaki planlar için size gerekli ortamı sağlayacaktır. Bu süreçte bir takım otoriter kişiler, baba  ve ya yaşça büyük erkekler özellikle de Başak burcunda olanlar, size yol gösterebilir, onların tavsiyelerini dinleyerek hareket etmeniz oldukça faydanıza olabilir.

Bu Dolunay’da; 11 Ağustos 2018’de gerçekleşen Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlattığınız girişimler, kafanızdaki hedefler ve yaratıcı fikirler, bir bir olgunlaşarak, attığınız tohumların ilk meyvelerini toplamanızı sağlayacak. Özellikle Saturn ve Uranus ‘un yardımıyla geleneksellik ve yenilik kavramlarını harmanlayarak kendinize yeni bir yol belirleyebilirsiniz.

Bu süreçte size yol gösterecek liderler, aile büyükleri ve de yaşça büyük erkeklerden alacağınız direktifler ile hayatınızda tutulmayla başlatma kararı aldığınız girişimleri gerçekleştirmek için sağlam adımlar atabilirsiniz.
Kalıcılık ve süreklilik vaad eden bu adımlarla hayatınızda yeni bir sayfa açmanız mümkün..ASTROLOG ZEYNEP ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap