27 TEMMUZ AY TUTULMASI ESMA -ül HÜSNA Çalışması

ay tutulması

7 TEMMUZ AY TUTULMASI

Gökyüzü’nün bu kuvvetli enerjilerini doğru yönlendirdiğimizde Tutulmalar’dan korkucak birşey yoktur . Mutlak kader elbette vardır ancak sonuç bireyseldir.Yani gelen enerjiler  doğru yönlendirildiğinde bu enerjileri istediğimiz arzu ettiğimiz  dileklerimizin niyetlerimizin üzerine çekebiliriz ve çok olumlu sonuçlar alabiliriz.Bunun için  Esma -ül Hüsna çalışmasından yararlanabiliriz .

Ay Tutulması

Yoğun dolunay alarak algılayabiliriz.Arınmak ,özgürleşmek ve bırakmak için destek alabildiğimiz cesaretlendiğimiz zamanlar.Bitirmeye yönelik niyetlerin yanında tutulup kaldığımız hallerden ve tekrar eden olaylardan özgürleşmek daha kolay olur .Hayatımızda ki negatif olaylardan ,kişilerden arınmak içinde etkili bir dönemdir.
27 Temmuz Ay tutulmasına bir bakalım ;

Güneş ,Ay, Mars , Uranüs tutulmanın baş rol oyuncuları Jüpiter gezegeni de açı payı olsa da gökyüzündeki sabit burçlardaki   T kare denen açı’yı büyük kare’ye  çevirecek.
Horoskoplarda   T   kareler zorlu açılar içermesine rağmen korkulacak birşey yoktur.Fakat bir büyük kare oluştuğunda çıkış noktası bulmak zordur.

Mars bir süredir geri hareketinde diş bileyen ve saldırmak için uygun zamanı bekleyen bir canavar gibi sabırsızlanıyorken pençesini atma zamanının geldiğini fark ederken ,Uranüs  olumsuz açılarıyla her zaman hesapta olmayanı getirir. Olayları yüksek enerji ile başlatır ve bitirir.

Gökyüzü bu kuvvetli ve bir kadar zor enerjilere bürünmüşken bu enerjileri en iyi  şekilde yönlendirmek bu süreci ,gelen  enerjileri istediğimiz olayların gelişimine aktarmak Esma-ül Hüsna çalışmaları ile mümkün.

Burçlara göre Ay tutulmasında yapılacak Esma-ül Hüsna çalışması.

KOÇ :      YA MUBDİ YA MUİD 181    JUPİTER -MERKÜR

BOĞA :   YA RAFİUD DERACAD 351 GÜNEŞ

İKİZLER : YA FETTAH YA REZZAK 797 MERKÜR-VENÜS

YENGEÇ : YA VARİS 707  JÜPİTER

ASLAN :    YA VEDUDUL KAVİYYUL CAMİ  514 AY- JÜPİTER

BAŞAK :   YA AZİZ  94     GÜNEŞ

TERAZİ :   YA VEDUD 2000    AY

AKREP:    YA MELİK  121  GÜNEŞ

YAY    :     YA VEHHAP 196  VENÜS

OĞLAK :  YA GANİ YA MUĞNİ  2160  GÜNEŞ- VENÜS

KOVA :     YA HADİ YA VEDUD  400  GÜNEŞ -AY

BALIK :    YA KUDDÜS YA SETTAR  1001 HER SAAT

Ay Tutulmasına bir olumlama ;

Tutulup kaldığım hallerimden , ilerlememin önündeki engellerden, beni bağlayan sözlerimden ,Atalarımdan miras kalan  negatif enerjilerden ,hayatıma atılan ,attığım düğümlerden özgürleşiyorum .

Var olmanın şükrüyle
Gidenlerle ,bıraktıklarımla
Özgürleşiyorum ,
Hayatın akışı içinde
Yenilenmeyi seçiyorum,
Endile ve korkularımı kabul ederek
Onları güvenle ve teslimiyetle
dönüştürüyorum.
Sevgiyle korunmayı diliyorum .

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap