HAILEY VE JUSTIN BIEBER ILISKI ANALIZI

HAILEY VE JUSTIN BIEBER ILISKI ANALIZI

Justin Bieber ile Hailey Baldwin burç ve ilişki analizi

Ünlü çifti yeni ilişkilerinde neler bekliyor?Ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Hailey Baldwin’le nişanlanma haberlerini doğruladı.Astrolog Zeynep Özyörük ünlü çiftin ilişki ve burç analizini sizler içi yazdı.

Birbirlerini 2011’den beri tanıyan Hailey ve Justin, ilişkilerinde ani bir karar aldı ve Temmuz ayının ilk haftası nişanlandılar.. 2016 ‘da beraberliklerini aniden noktalayıp ayrılmaya karar veren çiftin ilişkisi, Mayıs ayında Hailey’nin Shawn Mendes’ten ayrılmasıyla tekrar alevlendi.

Doğum haritaları arasındaki uyuma baktığımız zaman neden birbirlerinden bunca zaman kopamadıkları aslında çok net.

Hailey’nin, Güneş burcu Yay, Ay’ı Boğa’da ve de Mars’ı Başak’ta.. Güneş ve Mars bayan haritasında, arzulanan erkek tipi hakkında bilgi verir bize. Justin’in hem Kanadalı olup farklı bir kültürden geliyor olması, hem de çalışkan ve disiplinli bir sanatçı olması, Hailey’i etkilemiş olabilir.

Justin’in ise, Güneş burcu ve Venus’u Balık., Ay’ı Terazi’de ..Ciddi birliktelikler peşinde koşan, ama aslında hayallerinin kadınını arayan Justin oldukça zor bir karakter.. Hem maneviyatı kuvvetli, hem sanatçı ruhlu, hem de yaratıcı bir kadın arayışında …Hailey ise bunun için doğru bir seçim mi tartışılır?

Hailey’in Venus’u, Justin’in Ay’ı ve Chiron’u ile örtüşmekte. İşte burası aslında asıl aşkın başladığı nokta. Çünkü her ikisi de,birbirlerinin duygusal ihtiyaçlarını çok iyi biliyorlar, birbirlerini konuşmadan hissediyorlar ve de birlikteliklerinde kaderin rolü olduğunun farkındalar. Onları asıl evliliğe iten nokta burası…

Özellikle Hailey, Justin’inin geçmişteki duygusal yaralarını şifalandıracak güce sahip olması ve de  birbirlerine adeta güç vermesi onları birleştiren unsur olabilir. Aynı zamanda Hailey’nin Ay’ının Justin’in Saturn’une olumlu açı yapması, bu ilişkinin neden bunca zamandan beri tam anlamıyla kopamadığının göstergesi..Birbirlerine saygı, sevgi ve güven duyuyorlar, kalıcılık da buradan kaynaklanıyor..

Gelelim geleceklerine…
2018’in kalan yarısında neler mi olacak?

Justin bieber ve hailey baldwine
justin bieber ve Hailey baldwine

Eylül ayında, yeni sansasyonel haberler bizi beklemekte. Hailey’nin asıl arzuladığı kadın olduğunu tüm dünyaya ilan eden Justin için, keyifsiz bir dönem olabilir, kariyerinde düşüş yaşayabilir, bu durum onu kamçılayabilir. Çıkış yolları için eylem planları yapabilir. Ve ay sonu dezavantajı, avantaja çevirebilir, hem ilişki adına, hem de kariyeri adına.. Aslında bu ay, sonun başlangıcının ilk temelleri olabilir.

Ekim ayı, her ikisi içinde sosyal anlamda zorlandıkları bir ay olabilir. Birlikteliklerini açıklamalarından pişmanlık duyabilirler. Farklı yönlere çekilebilir, kendilerini ciddi anlamda bir karar almak zorunda hissedebilirler. Üzerlerindeki baskı oldukça yoğun olabilir. Duygusal anlamda ilişkilerinde karmaşa hakim gibi görünüyor. Fakat bu durum, onları yeni bir dönüm noktasına sürükleyebilir. Ekim sonu, Kasım başı günlerinde, yeni bir bombaya hazırlıklı olalım derim. İlişkilerinde yeni bir sayfa, yeni bir döngü başlayabilir. Birbirlerine duydukları tutku daha da artabilir ve ya ilişkilerini yönetemeyip bomba gibi bir haber patlatabilirler. Bir delilik yapıp evlenmeleri ve ya tam tersi ayrılmaya kalkışmaları mümkün.

Kasım ayında ise, ilişkilerinde alacakları yeni kararın, kariyerlerine ve toplum önümdeki konumlarına oldukça fazla faydasını görebilirler. Yükselişe geçebilirler, adlarından sıklıkla söz ettirebilirler.

justin bieber ve hailey baldwine nişanlandı
Justin bieber ve Hailey baldwine nişanlandı

Aralık 2018 ve Ocak 2019 ayları onlar için oldukça zorlu geçecek gibi görünüyor..Pişmanlıklar, duygusal ve zihinsel karmaşalar ilişkilerine hakim olabilir. Özgürlüklerin kısıtlanması her ikisinin açısından da aralarında ciddi bir probleme neden olabilecek gibi. Beklemeleri ve sakinlikle hareket etmeleri gereken bir dönem.. Dış etkenler onları ayırmak için seferber sanki. Fevri kararlar yanlış adımlar arttırabilir. Birbirlerini kaybetmek istememeleri, onları bir arada tutabilir mi? Tam tersi birbirlerine daha çok baskı uygulamalarına da neden olabilecek gibi görünüyor. Temmuz başında aldıkları nişan kararının arkasında durup durmamak arasında gel gitler yaşamaları mümkün. Aralık ve Ocak, adeta onlara bir sınav olacak gibi. Dış etkenleri yönetmekte zorlanabilirler, bu da ilişkilerinin daha çok çatırdamasına ve değişime uğramasına neden olabilir. Bakalım bunların ne kadarı bizim kulağımıza gelecek?

Justin’in haritasına baktığımızda, aile ve yuva kurma hayallerinin daha uzun zaman hayatını etkileyeceği son derece net..Ayakları yerden kesilmiş vaziyette. Fakat idealist ve hayalperest yaklaşımı daha çok canlar yakabilir..Hailey de buna dahil..

[the_ad id=”6082″]

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap