23 – 28 Temmuz 2019 Haftalık Burç Yorumları. Astrolog Zeynep Özyörük Sizler İçin Yazdı.

temmuz 2019 Haftalık burç yorumları

23 – 28 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları Bu hafta gündem sakin. Güneş ve Venus Aslan burcuna geçiyor. Boğa burcunda Son dördün gerçekleşiyor. Merkür Venus ile, Mars ise Jupiter ile olumlu ilişki kuracak.

YÜKSELEN KOÇ BURCU YORUMLARI

koç burcu haftalık burç yorumları
23 – 28 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Koç’lar, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı çocuklar, aşk, hobiler, tatil ve eğlence alanında parlatacaksınız. Rekabet içeren durumlarda kendinizi ispatlamak için uygun bir zaman olabilir. Lider olmak için aşırı çaba sarf edebilirsiniz.

25 Temmuz Perşembe, aileniz ile birlikte güzel ve keyifli vakit geçirmek için ideal görünüyor. Eski akrabalarınız ile görüşebilir ve ya ailenizle geçmiş güzel günleri anabilirsiniz. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için gerekli maddi desteği sağlamanıza engel olan konularda aksiyon alabilirsiniz. Özellikle uzaklara seyahat etmek, farklı kültürlerle olan ilişkilerinizi ilerletmek, yüksek öğrenim ve ya bir konu hakkında derinlemesine uzmanlaşmak için harekete geçmeniz mümkün. Bu konuda risk alabilir, cesur adımlar atabilirsiniz.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar eğlence, tatil, çocuklar ve aşk hayatınız konusunda sizi oldukça güzel, olumlu gelişmeler beklemekte..

YÜKSELEN BOĞA BURCU YORUMLARI

Haftalık burç yorumları
23 – 28 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Boğa’lar, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı aileniz, eviniz, yuvanız alanında parlatacaksınız. İnsiyatif, otorite, güç alanında endişelerinizi ev halkıyla kavga ederek çözümleyemezsiniz.

25 Temmuz Perşembe, yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ile birlikteki keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek için ideal görünüyor. Geçmiş güzel günleri anabilirsiniz. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için maddi/manevi gerekli güvenlik alanlarını sağlamanıza engel olan konularda aksiyon alabilirsiniz. Özellikle borçlarını kapatmak ve ya uzaklardan maddi destek almak konusunda, ailenizdeki erkeklerin desteğiyle harekete geçmeniz mümkün. Bu konuda risk alabilir, cesur adımlar atabilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü tekrar ele almanız için bu kaçırılmaz bir fırsat olacaktır.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar aileniz, eviniz, yuvanız konusunda sizi oldukça güzel, olumlu gelişmeler beklemekte..Evinize pahalı eşyalar alabilir, güzelleştirebilir, bol bol alışveriş yapabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER BURCU YORUMLARI

23 – 28 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları
23 – 28 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen İkizler, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı kardeşlerinizle olan ilişkileriniz, yakın çevreniz, komşularınız, kısa süreli seyahatler konusunda parlatacaksınız. Rekabet içeren ortamlarda sözlü ve ya yazılı olarak kendinizi ispat etmek durumunda kalacağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz.

25 Temmuz Perşembe, maddi açıdan bereketli bir gün olacak, şans oyunlarında şanslı olabilirsiniz. Daha önceden tamamlanmış bir işin kazancını alabilirsiniz. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için maddi endişelerinizden kurtulmanız gerekiyor. Bu konularda bir takım aksiyonlar alabilirsiniz. Partneriniz ve ortağınızla birlikte ilişkinizi daha büyütmek ve ileriye götürmek, sözleşmeler ve kontratlar alanında avantaj sağlamak için önemli konuşmalar yapabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu konuda risk almanız , mücadeleci ve cesur konuşmalar yapmanız mümkün. Gelecek planlarınızla ilgili hedeflerinize ulaşmanız için bu kaçırılmaz bir fırsat olacaktır.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar kardeşleriniz, yakın çevreniz, dostlarınız, komşularınız ile olan ilişkilerinizde sizi oldukça güzel, olumlu gelişmeler beklemekte..Yakın yerlere kısa yolculuklar yapabilir, arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşebilir, keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

23 – 28 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları
23 – 28 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Yengeç’ler, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı maddi alanlar, kazançlar ve gelirler konusunda parlatacaksınız. Kariyer ve kariyerden elde ettiğiniz gelirler konusunda aşırı hırslı ve sabırsız olabilirsiniz.

25 Temmuz Perşembe, yakın çevreniz, komşularınız, iş arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.. İş ve çalışma ortamınızla ilgili geçmiş günleri anabilirsiniz. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için gelecek planları, sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanında bir takım fazlalıklardan kurtulmanız gerekiyor. Bu konuda aksiyon alabilirsiniz. İş ve çalışma şartlarınızı iyileştirmek, büyütmek ve geliştirmek için gelirler, kazançlar konusuna eğilebilir, bu konuda motive olabilirsiniz. Mücadeleci olabilir, cesur aksiyonlar alabilirsiniz. Kariyer alanındaki hedeflerinize ulaşmanız için bu kaçırılmaz bir fırsat olacaktır.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar maddi konularla ilgili sizi oldukça güzel, olumlu gelişmeler beklemekte. Gayrimenkul alım-satım gündeme gelebilir. Ailenizden maddi destek alabilirsiniz.  Çok fazla gelir elde etmekle birlikte harcamalarınızda aşırı artabilir, dikkat!

YÜKSELEN ASLAN BURCU YORUMLARI

23 – 28 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları
23 – 28 Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Aslan’lar yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı görünümünüz, sağlığınız, giyiminiz ve imajınız konusunda parlatacaksınız. Tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

25 Temmuz Perşembe, kendinizle baş başa sakin zaman geçirebilirsiniz.. Bazılarınız ise kardeşler, yakın çevre, aile ile sakin, huzurlu ama izole bir gün geçirebilir.. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için kariyer, profesyonel hayat ve statünüz alanında bir takım fazlalıklardan kurtulmanız gerekiyor. Bu konuda aksiyon alabilirsiniz. Uzaklardaki kişilerin motivasyonuyla, tatil, seyahat ve eğlence, boş vakit geçirmek konusunda harekete geçebilirsiniz. Uzaklarla ilgili bir takım girişimlerinizde inanılmaz fırsatlar elde edebilirsiniz.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar görünümünüz ve sağlığınız, ikili ilişkilerinizle ilgili son derece keyifli gelişmeler sizi beklemekte. Gittikçe güzelleşebilir, dikkatleri daha da üstünüze çekebilir, popülerliğiniz artabilir. Daha neşeli ve eğlence dolu zamanlar sizi bekliyor.

YÜKSELEN BAŞAK BURCU YORUMLARI

başak burcu haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Başak’lar yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı kapalı kapılar ardında başlatacağınız bir takım girişimler, başlangıçlar konusunda parlatacaksınız. Bu süreçte, arkanızdan çevrilen işler konusunda uyanışa geçmeniz mümkün. Entrikalar bir bir ortaya dökülecektir.

25 Temmuz Perşembe, sosyal ortamlarda arkadaşlarınız ile birlikte çok güzel vakit geçirebilirsiniz.. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için uzaklar, seyahatler, farklı kültürlerle olan ilişkileriniz alanında bir takım fazlalıklardan kurtulmanız gerekiyor. Bu konuda aksiyon alabilirsiniz. Ailenizi büyütmek, daha büyük bir eve geçmek ve ya daha iyi şartlarda olan bir evde yaşamak için, bir takım gizli aksiyonlarda bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizden güvendiğiniz insanlar size bu konuda yardımcı olabilir.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar uzaklardaki kişilerle olan ilişkiler arka planda ve ya gizli yaşanabilir. Ortaklaşa yapılan bir iş konusunda gizli bir yatırım yapabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ BURCU YORUMLARI

başak burcu haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Terazi’ler, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, organizasyonlar ve gruplar alanında aktif olarak parlatacaksınız. Bu süreçte, tüm dikkatleri üstünüze çekmeniz mümkün.

25 Temmuz Perşembe, kariyeriniz, profesyonel hayatınız ve de statünüz ile ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz. Takdir edilebilir, popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için; borçlar, harcamalar, kredi, banka ve miras ile ilgili alanlarda bir takım fazlalıklardan kurtulmanız gerekiyor. Bu konuda aksiyon alabilirsiniz. Uzaklara seyahat etmek, farklı bir felsefe, kültür, dil, din, inanç konusunda eğitim almak ve ya vermek için gruplar ve sosyal çevrenizde extra aksiyon almak isteyebilirsiniz. Gelirler ve ortaklıklar ile ilgili önemli fırsatlar yakalamanız mümkün.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar eğlenceli ve keyifli ortamlarda boy göstermeniz mümkün. Güzelliğiniz ve tarzınız ile dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP BURCU YORUMLARI

Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları
Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Akrep’ler, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı kariyeriniz, statünüz, profesyonel hayatınız alanında aktif olarak parlatacaksınız. Bu süreçte, tüm dikkatleri üstünüze çekebilir, üst yönetimin takdirini alabilirsiniz. Bazılarınız terfi bile edebilir.

25 Temmuz Perşembe, uzaklar, farklı kültürler, eğer uzaklarda yaşayan akrabalarınız varsa onlarla birlikte çok güzel vakit geçirebilir, eski anılarını anabilirsiniz. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için; patneriniz, ortağınız, birlikteliğiniz ve evliliğiniz gibi alanlarda bir takım fazlalıklardan kurtulmanız gerekiyor. Bu konuda aksiyon alabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırmak, daha fazla gelir elde etmek için, kariyeriniz alanında aksiyon almak isteyebilirsiniz. Kendinizi ispat etmeniz, başarılarınız,  maddi konularda önemli fırsatlar yakalamanıza yardımcı olacak gibi görünüyor.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar başarılarınız artarak devam edecek, üst yönetim sizi fazlasıyla çabalarınız dolayısıyla takdir edebilir, terfi ettirebilir. Egonuz bu süreçte olumlu anlamda etkilenebilir.

YÜKSELEN YAY BURCU YORUMLARI

yay burcu haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Yay’lar, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı uzaklar, farklı ülkeler, seyahatler, yasla süreçler alanında aktif olarak parlatacaksınız. Bu süreçte, çocuklarınız ve aşk hayatınız sizi sürekli motive eden güç olacaktır.

25 Temmuz Perşembe, maddi konularla ilgili, borç ve ya harcama, kredi, miras gibi konularda olumlu gelişmelerin haberini alabilirsiniz. Daha önce başlattığınız bir takım sorunlu girişimler, çözüme kavuşabilir. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için; çalışma ve iş alanında, şartlar, düzen ve ya sizi güvenli hissettirmeyen konularda bir takım fazlalıklardan kurtulmanız gerekiyor. Bu konuda aksiyon alabilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek, vizyonunuzu arttıracak, bakış açınızı değiştirecek, bir seyahate çıkabilirsiniz. Uzaklarla ilgili atacağınız adımlar, özel hayatınızla ilgili önemli fırsatlar yakalamanıza yardımcı olacak gibi görünüyor.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar ailenizle birlikte uzaklara seyahat edebilir, bolca keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çocuklar, aşk hayatınız, hobileriniz, eğlenceli aktiviteler alanında mutlu gelişmeler sizi bekliyor.

YÜKSELEN OĞLAK BURCU YORUMLARI

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Oğlak’lar, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı borçlar, harcamalar, ödemeler, kredi ve ya miras alanında aktif olarak parlatacaksınız. Bu süreçte, aileniz, eviniz, gayrimenkul gibi konular sizi sürekli motive eden güç olacaktır.

25 Temmuz Perşembe, partneriniz, ortağınız ilişkiniz gibi konularda olumlu gelişmelerin haberini alabilirsiniz. Partnerinizle çok keyifli bir gün geçirebilir, geçmişi anabilir, eski konuları çözümleyebilirsiniz. Birbirinize daha şefkatli ve anlayışlı yaklaşabilirsiniz. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için; çocuklar, aşk hayatı, zevkler, tatil, eğlence, rekabet gerektiren konularda bir takım fazlalıklardan ve ağırlıklardan kurtulmanız gerekiyor. Bu konuda aksiyon alabilirsiniz. Kendinizi şifalandırmak, huzurlu olmak, bilinçaltınızındaki endişe ve kaygıları yatıştırmak için partneriniz, ortağınız size hem maddi, hem de manevi destek olabilir.. Farklı felsefeler ışığında kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak önemli fırsatlar yakalamanıza yardımcı olacak gibi görünüyor.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar parasal alanda, borç, banka, kredi, alacak/verecek, sigorta, vergi gibi konularda olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Partnerinizle olan samimiyetiniz artabilir, birbirinize daha tutkuyla sarılabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA BURCU YORUMLARI

kova burcu haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Kova’lar, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı partner, eş, otaklık, ilişki, sözleşmeler ve kontratlar alanında aktif olarak parlatacaksınız. Bu süreçte, kardeşler, yakın çevre, eğitim, öğretim gibi konular sizi sürekli motive eden güç olacaktır.

25 Temmuz Perşembe, çalışma ortamınız, şartlarınız, günlük rutininiz ve sağlığınız gibi konularda olumlu gelişmelerin haberini alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz size daha fazla keyif verebilir. Birbirinize daha şefkatli ve anlayışlı yaklaşabilirsiniz. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için; aile, yuva, ev, gayrimenkul gibi alanlarda, konularda bir takım fazlalıklardan ve ağırlıklardan kurtulmanız gerekiyor. Bu konuda aksiyon alabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletecek, yabancı kültürlerle bir arada olmanızı sağlayacak bir ortama girmek partneriniz ve ya ortağınız sayesinde gerçekleşebilir.. Gelecek ile ilgili planlarınızda size fayda sağlayacak ve işlerinizi kolaylaştıracak bir partner ve ya ortak size ciddi fırsatlar sunabilir ve ya siz bu alanda birbirinizi motive edebilirsiniz.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar ilişkiniz ve ortaklık alanınızda son derece güzel gelişmeler sizi bekliyor. Aşkınız ve sevginiz artabilir, birbirinize daha çok bağlanabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK BURCU YORUMLARI

Balık burcu haftalık burç yorumları
Temmuz 2019 – Haftalık Burç Yorumları

23 Temmuz Salı günü, Güneş Aslan burcuna geçiyor. Yükselen Balık’lar, yaklaşık bir ay boyunca tüm ışığınızı çalışma ortamı, iş, günlük rutin, sağlık ve ev işleri ve düzeni alanında aktif olarak parlatacaksınız. Bu süreçte, maddi güvenlik alanları ve seyahatler gibi konular sizi sürekli motive eden güç olacaktır.

25 Temmuz Perşembe, çocuklarla olan iletişiminiz ve ya aşk hayatınız, tatil, eğlence gibi konularda olumlu gelişmelerin haberini alabilirsiniz. Partneriniz ve çocuğunuz ile keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Birbirinize daha şefkatli ve anlayışlı yaklaşabilirsiniz. Aynı gün, Boğa burcunda gerçekleşecek olan Son Dördün ile, önümüzdeki günlerde başlatacağınız girişimler için; kardeşler, yakın çevre, eğitim, kısa seyahatler gibi alanlarda, bir takım fazlalıklardan ve ağırlıklardan, fikirlerden kurtulmanız gerekiyor. Bu konuda aksiyon alabilirsiniz. Kariyer alanında çok ama çok önemli fırsatlar , sıkı çalışmanız ve rekabetçi yönünüzün artması, hırslı davranmanız sayesinde önünüze çıkabilir.  Profesyonel hayatla ilgili önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha fazla para kazanacağınız bir iş fırsatı ortaya çıkabilir.

28 Temmuz Pazar, Venus’un Aslan burcuna geçmesiyle, 21 Ağustos’a kadar çalışma ortamınız ve iş hayatınızda son derece olumlu gelişmeler  sizi bekliyor. Eğer sağlığınızla ilgili endişelendiğiniz konular varsa kolayca tedavi olabilir ve ya gereksiz endişelendiğinizi öğrenebilirsiniz.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap