3 – 9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları : Bu hafta, gökyüzünde Güneş, Mars ve Neptun ile çatışıyor. Merkür Akrep burcunda ileri harekete geçiyor. Yay burcunda Yeni ay meydana geliyor. Mars ve Neptun Balık burcunda kol kola..Kafa karıştırıcı ve yükseklerden uçan bir Yeni Ay bizleri bekliyor.. Gündem yine oldukça yoğun..

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOÇ OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Koç’lar, uzaklar seyahatler, farklı kültürler, felsefeler ve öğretiler ile ilgili alanda ispat etmek istediğiniz potansiyeliniz, becerileriniz, tatil ve ya eğlenceler sizde bir takım maddi kayıplara sebep olabilir ve ya harcamalarla ilgili endişelerinizi arttırabilir.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı, sizin bir takım beklentilerinizin olumsuz sonuçlanmasına ve hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. İdealleriniz gerçeklerden uzak ise bu bir sebep olabilir. Gerçekleri reddedebilir, aşırı fedakarlık yapabilir, hayallerde kaybolabilirsiniz. Aşırı merhamet gösterebilirsiniz.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan bağlantısı ile, gireceğiniz ortamlarda şifalanmanızı sağlayacak kişilere ve ya bilgilere ulaşmanız mümkün.

Merkür’ün ileri gitmesiyle, borçlar ve harcamalar, banka, krediler, miras, ilişkilerdeki samimiyet dereceniz konusunda fikirleriniz, düşünceleriniz netlik kazanabilir, 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, Retro süresince yaptığınız içedönüşler ve gözlemler sonucunda yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, uzaklar, farklı felsefeler , seyahatler, yasal süreçler, yüksek öğrenim vb konularla ilgili iddialı ve cesur bir adım atabilirsiniz. Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza neden olabilir.

Kendinizi kandırmamalı, gerçekçi bir bakış açısıyla eyleme geçmelisiniz. Mars ve Neptun kavuşumu aşırı derecede hayaller ve fedakarlıklar peşinde koşmanıza neden olabilir. Diğer taraftan yaratıcılık, ilham ve sezgilerin, hissiyatın artmasına neden olacağından sanatsal ve ya spirituel alanlarda başarılar söz konusu olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BOĞA OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Boğa’lar, ev, yuva, aile, gayrimenkul gibi konularla ilgili borçlar, banka, kredi , miras, yan gelirler alanında partnerinizle bir takım sürtüşmeler, çatışmalar yaşamanız mümkün. Partnerinizle tamamen farklı gelecek planları yapmak maddi açıdan sizi zor durumda bırakabilir.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı, gelecek umutlarınız, uzun vadeli planlarınız konusunda gerçeklerden uzak bir beklenti içine girmenize neden olabilir. Gerçekleri reddedebilir, hayallerde kaybolabilirsiniz. Beklediğinizden fazla borçlanmak sizi zorlayabilir.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan bağlantısı sonucunda, gireceğiniz ortamlarda şifalanmanızı sağlayacak kişilere ve ya bilgilere ulaşmanız mümkün.

Merkür’ün ileri gitmesiyle, ikili ilişkiler, ortaklıklar, beraberlikler, sözleşmeler, kontratlar konusunda fikirleriniz, düşünceleriniz netlik kazanabilir, 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, borçlar, banka ve miras gibi konularla ilgili iddialı ve cesur bir adım atabilirsiniz. Ödeyemeyeceğiniz bir borcun altına girebilirsiniz. Bir miras elde edebilirsiniz. Uzaklara yatırım yapabilirsiniz. Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza neden olabilir.

Kendinizi kandırmamalı, gerçekçi bir bakış açısıyla eyleme geçmelisiniz. Mars ve Neptun kavuşumu özellikle gelecek ile ilgili aşırı derecede hayaller ve fedakarlıklar peşinde koşmanıza neden olabilir. Ortak bir gelecek planı sizi zor durumda bırakabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU İKİZLER OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen İkizler, becerileriniz, yaratıcılığınız, ticaretteki başarınız gibi konularla ilgili bir takım ortaklıklar, sözleşmelerin gündeme gelmesi, diğer taraftan kariyer ve statünüzle ilgili hedefleriniz arasında çatışma yaşamanız mümkün. Gelecek planlarınızla ilgili aşırı idealist olmanız ve bunu kariyer alanıyla birleştirmeniz, üst yönetimle özellikle de eril enerjilerle çatışmanıza neden olabilir. Soğukkanlı hareket etmekte fayda var.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı, kariyer ve profesyonel hayatla ilgili beklentileriniz ve hayalleriniz konusunda hayal kırıklığı yaşama potansiyeliniz olduğunu göstermekte. Hüsran yaşamanız olası. Gerçekçi bir yaklaşım benimsemeniz sizin için daha faydalı olabilir.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan bağlantısı çalışma, iş, günlük rutininizi sürdürdüğünüz ortamlarda şifalanmanızı sağlayacak kişilere ve ya bilgilere ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Merkür’ün ileri gitmesiyle, çalışma şartları, ortamı, pozisyonunuz, konusunda fikirleriniz, düşünceleriniz ayrıca çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz daha netlik kazanabilir. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, ortaklıklar, sözleşmeler, uzun vadeli ciddi ilişkiler, sözleşmeler ve ya kontratlar gibi konularda iddialı ve cesur bir adım atabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz oldukça yüksek. Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza neden olabilir. Kendinizi kandırmamalı, gerçekçi bir bakış açısıyla eyleme geçmelisiniz.

Mars ve Neptun kavuşumu özellikle statünüz, kariyeriniz ve profesyonel hayatınız ile ilgili aşırı derecede hayalperest ve fedakar olabileceğinizi gösteriyor. Ve ya bu alanla ilgili bir takım belirsizlikler, net olmayan durumlar sizi son derece zorlayabilir, sinirlendirebilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YENGEÇ OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Yengeç, emek karşılığında kazandığınız para, gelir gibi konular ile uzaklar, farklı ülkeler, yabancı kültürler ve ya bu ülkelerde kariyeriniz ile ilgili gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz arasında çatışma yaşamanız mümkün. Özellikle farklı kültürden eril enerjilerle çatışma yaşayabilir, münakaşaya girebilirsiniz. Dikkat! Serin kanlı davranmak sizin faydanıza olacaktır. Sabırlı olmalısınız.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı, farklı ülkeler ve ya kültürler alanında kurduğunuz gerçek dışı hayallerin sizi gerçeklerden uzaklaştırmasına neden olabilir. Hüsran yaşamanız olası. Özellikle de gelir ve kazanç alanında gerçekçi bir yaklaşım benimsemeniz sizin için daha faydalı olabilir.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan bağlantısı rekabet gerektiren ortamlarda, spor, tatil ve ya eğlence gibi ortamlarda şifalanmanızı sağlayacak kişilere ve ya bilgilere ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Hırslarınızı törpüleyebilirsiniz.

Merkür’ün ileri gitmesiyle, kendinizi ispat etme konusundaki şüpheci yaklaşımınızdan kurtulabilirsiniz. Rekabet daha kolay hale gelebilir. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, çalışma ortamı, şartları, iş yeri, pozisyon, sağlık ve ya günlük düzeniniz gibi konularda iddialı ve cesur bir adım atmanız mümkün.. Yeni bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza, kendinize olan güvenin artmasına neden olabilir.

Kendinizi kandırmamalı, gerçekçi bir bakış açısıyla eyleme geçmelisiniz. Mars ve Neptun kavuşumu özellikle kariyer bağlantılı uzaklar, farklı kültürler ile ilgili aşırı derecede hayalperest ve fedakar olabileceğinizi gösteriyor. Ve ya bu alanla ilgili bir takım belirsizlikler, net olmayan durumlar sizi son derece zorlayabilir, agresifleşmenize neden olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU ASLAN OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Aslan’lar, çocuk sahibi olma, aşk, flört, yaratıcılık, başkalarına ispat etmek istediğiniz bir takım yetenekler, ve bu alanda yaratmak istediğiniz gelişme ve büyüme , borçlar ve harcamalar konusundaki bir takım hedeflerinizle çatışabilir.

Aynı zamanda aile, yuva, gayrimenkul ile ilgili bir takım yatırımlar ve ya motivasyonlar sizi eril enerjilerle münakaşa etmek zorunda bırakabilir. Serin kanlı davranmak sizin faydanıza olacaktır. Sabırlı olmalısınız.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı, borçlar ve harcamalar, mali konular alanında fazla iyimser ve fedakar davranmanız ile de bağlantılı olarak sizde hayal kırıklığına neden olabilir. Farkında olmadan çok fazla para harcıyor olabilirsiniz. Özellikle de Merkür Yay burcuna geçtikten sonra bu alanda aldanmalara dikkat.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan bağlantısı ev,aile , yuva gibi ortamlarda şifayı bulabilirsiniz. Ailenizle birlikte vakit geçirmek size çok iyi gelebilir. Belki hemen arkasından ufak bir tatil yapabilirsiniz.

Merkür’ün ileri gitmesiyle, aile, yuva ve gayrimenkul alanındaki fikirler, taşınma, ev değiştirme ve ya bununla ilgili düşünceleriniz daha netleşebilir. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, çocuk, aşk, flört, tatil, eğlence, hobiler, zevkler gibi konularda iddialı ve cesur bir adım atmanız mümkün.. Yeni bir aşka yelken açabilir, çocuk sahibi olmaya karar verebilir, ve ya yeni bir hobiye yönelebilirsiniz.

Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza, kendinize olan güvenin artmasına neden olabilir. Mars ve Neptun kavuşumu özellikle uzaklarla bağlantılı harcamalar ve de borçlar ile ilgili aşırı derecede fedakar ve ya idealist olabileceğinizi gösteriyor. Bu alanla ilgili bir takım belirsizlikler, net olmayan durumlar sizi son derece zorlayabilir, sabırsızlanmanıza neden olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BAŞAK OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Başak’lar, ev, aile ve yuva konularında yaratmak istediğiniz potansiyel ve gelişme, büyüme , belkide aileyi büyütme isteğiniz, partnerinizin ve ya ortağınızın hedefleriyle çatışabilir. Aranızdaki konuşmalar sizin sessizliğinizden kaynaklanıyor olabilir. Gerilimi arttırmamak için net olmanız da fayda var.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı, partneriniz, ortağınız, ikili ilişkiler alanında fazla hayalperest davranmanız ile de bağlantılı olarak sizde hayal kırıklığına neden olabilir. Farkında olmadan çok fazla suistimale uğradığınızı düşünebilirsiniz, ilişkinizde alma verme dengesini bozmuş olabilirsiniz..

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan ilişkisi kardeşler, yakın akrabalar, yaşadığınız ortam, kısa seyahatler gibi durumlarla bağlantılı gireceğiniz ortamlarda şifalanabileceğinizi, eski yaralarınızı tedavi edebileceğinizi göstermekte. Yakın çevrenizle vakit geçirmek size çok iyi gelebilir.

Belki hemen arkasından kısa bir tatil yapabilirsiniz. Merkür’ün ileri gitmesiyle, yakın çevre, kariyer bağlantılı fikirleriniz, profesyonel ve özel hayatınız ile ilgili düşünceleriniz daha netleşebilir. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, aile, yuva, aile içi ilişkiler, gayrimenkul gibi konularda iddialı ve cesur bir adım atmanız mümkün.. Yeni bir eve taşınabilir, ailenizle ve ya aile olarak gördüğünüz insanlarla bir araya gelebilir, daha büyük bir eve geçmek, ailenizi genişletmek gibi konularda ilk adımı atabilirsiniz.

Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza, kendinize olan güvenin artmasına neden olabilir. Mars ve Neptun kavuşumu özellikle eşiniz ve ya ortağınızla ilgili bir takım hesaplandığından da öte harcamalara sebep olabileceğinden sinirlerinizi gerebilir, belirsizlikler sizi yorabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU TERAZİ OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Terazi’ler, sosyal çevrenizle olan iletişiminiz, bilgi alışverişiniz , haberleşmeniz, aldığınız ve ya verdiğiniz eğitimler ile ilgili yaratmak istediğiniz potansiyel ve gelişme, büyüme , çalışma alanında belirlediğiniz günlük rutin ve hedeflerle çatışabilir. İletişiminizin ve haberleşme trafiğinizin artması sizi yorabilir.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı ise, gelecek planlarınızla ilgili yaratmak istediğiniz potansiyel ve dinamizm konusunda aşırı iyimser olmanız ve ya aşırı fedakar davranmanız nedeniyle sizi hüsrana uğratabilir. Gerçekçi bir yaklaşım belirlemeniz şart. Yaratıcılığınızı, sezgilerinizi fazlasıyla zorlayabilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan ilişkisi gelirler, kazançlar, yaptığınız ticaret gibi konularla bağlantılı gireceğiniz ortamlarda şifalanabileceğinizi, eski yaralarınızı tedavi edebileceğinizi göstermekte.

Maddi konulardaki sorunlara kolaylıkla çözüm yaratabileceksiniz. Merkür’ün ileri gitmesiyle, gelirler, kazançlar, kendinize verdiğiniz değer ile ilgili düşünceleriniz daha netleşebilir. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, yakın çevre veya kardeşlerle olan iletişim alanında, ve ya eğitim , öğretim, yakın seyahatler gibi konularda iddialı ve cesur bir adım atmanız mümkün.. Kısa bir yolculuğa çıkabilir, yeni bir eğitim alabilir ve ya verebilir, iletişim alanında yeni bir oluşum başlatabilirsiniz.

Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza, kendinize olan güvenin artmasına neden olabilir. Mars ve Neptun kavuşumu özellikle çalışma ortamınız, sağlığınız, günlük düzeniniz, ortağınız, partneriniz, birlikte olduğunuz insanın yaşadığı bir takım belirsizlikler nedeniyle zorlanmanıza neden olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU AKREP OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Akrep’ler, çocuklar,aşk, flört, tatil, eğlence ve yetenekleriniz ile ilgili hedefleriniz ile gelirler ve kazançlar alanında yaratmak istediğiniz potansiyel ve gelişme, büyüme arasında kaldığınızı düşünebilirsiniz.Yetenekler ve beceriler alanında idealist yaklaşım sizi yorabilir, gerçeklerden uzaklaşmanız agresifleşmenize neden olabilir.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı ise, kariyeriniz ile ilgili yaratmak istediğiniz potansiyel ve dinamizm konusunda aşırı iyimser olmanız ve ya aşırı fedakar davranmanız nedeniyle sizi hüsrana uğratabilir. Gerçekçi bir yaklaşım belirlemeniz şart. Rekabet ortamındaki belirsizlik ve ya beklentilerin yüksek olması burada yatan asıl sebeptir. Aşk hayatınızın da bunda payı olabilir.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan ilişkisi özel hayatınız, kimliğiniz, tarzınız ve ya görünümünüz konusunda girdiğiniz bazı ortamlarda şifalanabileceğinizi, eski yaralarınızı tedavi edebileceğinizi göstermekte.

Başkalarının fikirleri ve konuşmaları özel hayatınızla ilgili sorunlara kolaylıkla çözüm yaratabilir. Merkür’ün ileri gitmesiyle, önce kendiniz ve sosyal çevrenin üzerinizdeki etkisi sonra gelirler, kazançlar ile ilgili düşünceleriniz daha netleşebilir. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, gelirler, kazaçlar gibi konularda iddialı ve cesur bir adım atmanız mümkün.. Yeni bir gelir kapısı elde edebilir, beklediğinizden fazla para kazanabilir ve ya para konusunda iddialı bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza, kendinize olan güvenin artmasına neden olabilir. Mars ve Neptun kavuşumu özellikle yetenek ve becerilerinizi ispat etme konusunda aşırı çaba göstermenize neden olduğu gibi sizin olduğundan ve ya göründüğünden fazla bir şeyleri ortaya koymanıza neden olabilir.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU YAY OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Yay’lar, uzaklarla ilgili yakaladığınız bir başarı ve ya fırsat ev ve aile içinde huzursuzluğa neden olabilir. Ve ya yakaladığınız fırsat aileniz ve ya yuvanız ile ilgili hedeflere uyum sağlamayabilir. Bu durum sizin agresifleşmenize, aile içinde gerilim yaratmanıza neden olabilir.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı ise, aile içindeki huzursuzluğun ve ya münakaşaların, kafanızda belirlediğiniz hayallere, yakaladığınız fırsata gölge düşürmesine neden olabilir. Umudunuzu kaybetmemelisiniz.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan ilişkisi kariyerinizle ilgili fikirleriniz konusunda bir takım geçmiş travmalar ve yaraları şifalandıracağını göstermekte. Gireceğiniz ortamlarda size yol gösterecek insanlarla karşılaşabilirsiniz.

İçsel anlamdaki değişiminize bu kişiler yardımcı olabilirler. Merkür’ün ileri gitmesiyle, bilinçaltı sonrasında ise ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında hayatınızı etkileyecek kararlarda normal akış başlayabilir. Düşünceleriniz daha netleşebilir. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, görünüm, tarz, strateji ve özel hayat ile ilgili konularda iddialı ve cesur bir adım atmanız mümkün..Elde ettiğiniz bir takım maddi olanaklar bu kararı almanızda yardımcı olabilir. Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza, kendinize olan güvenin artmasına neden olabilir.

Mars ve Neptun kavuşumu özellikle aile ve yuva alanında çok fazla hayale sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu alandaki belirsizlik başlattığınız girişim konusunda sizi yıpratabilir, soğukkanlılığınızı korumalı ve sabırlı olmalısınız.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU OĞLAK OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Oğlak’lar, harcamalar ve ya borçlarla ilgili bir takım korkular ve endişeler nedeniyle içinize kapanabilirsiniz. Bu durum fikirlerinizde ve ya yakın çevrenizdeki iletişiminizde agresif bir tutum sergilemenize neden olabilir, özellikle ailenizle ve yuvanızla ilgili hedefler sizi zor durumda bırakabilir.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı ise, bu yaşadığınız sorunların gölgesinde bir takım farklı felsefeler ışığında bilinçaltınızdaki endişelerin ve kaygıların sebeplerini öğrenebileceğinizi gösteriyor. Sadece biraz çaba lazım. Depresyondan uzak durun.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan ilişkisi arkadaşlarınız ve ya bulunduğunuz çevrede yapacağınız konuşmaların bir takım geçmiş travmalar ve yaraları şifalandıracağını göstermekte.

Arkadaşlarınız size yol gösterebilir. Uzaklar, farklı felsefeler, öğretiler ile ilgili konularda değişiminize yardımcı olabilirler. Merkür’ün ileri gitmesiyle, sosyal çevrenizde aktif paylaşımlar içine girmeniz mümkün. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, bilinçaltınızda bir yolculuğa çıkarak, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Farklı öğretilerin ışığında, biraz da yalnız kalmayı tercih ederek, bilinçaltınızı yoklamanız mümkün..Bazılarınız ise gizli bir ilişkiye adım atabilir.

Bu ilişkiden çok şey beklemek hata olabilir. Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza, kendinize olan güvenin artmasına neden olabilir. Mars ve Neptun kavuşumu özellikle fanteziler ve rüyalar aleminde kaybolacağınızı gösteriyor.

YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOVA OLANLAR

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Kova’lar, sosyalleşmek ve para harcamak sizi yıpratan iki konu olacak bu hafta..Partnerinizle birlikte olmak, beraber etkinliklere katılmak maddi açıdan zorlayabilir. Finansal hedeflerinize ulaşmanızda engel teşkil edebilir.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı ise, bu yaşadığınız sorunların gölgesinde hayal kırıklıkları yaşamanız muhtemel. Finansal açıdan ortaklıklar, sözleşmeler ve kontratlar alanında bir takım hüsran edici sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan ilişkisi, kariyerinizle bağlantılı kişiler ve ya üst düzey yöneticilerle yapacağınız bir takım görüşmelerle finansal yaralarınıza çare yaratabileceğinizi gösteriyor. Merkür’ün ileri gitmesiyle, hem kariyer, hem de sosyal ortamlarda paylaşımlarınız artabilir.

Özellikle eğlence ve keyif , etkinlikler alanında harcamalar yine gündem maddeniz olabilir, fakat bu sefer çözümlerle birlikte. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, yeni bir dostluğa , yeni bir çevreye adım atabilir, çevrenizi genişletebilirsiniz. Uzaklarla ilgili uzun vadeli yeni bir plan için işe koyulabilirsiniz. Bu aynı zamanda gelecek vaad eden bir dostluğa, ortaklığa, iş ile bağlantılı bir birlikteliğe de işaret edebilir.

Jupiter’in aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza, kendinize olan güvenin artmasına neden olabilir. Mars ve Neptun kavuşumu özellikle maddi alanda sizi gerçeklerden uzaklaştırabilir. Sonrasında pişman olmamak ve hayal kırıklığına uğramamak için dikkatli olun!

YÜKSELEN VEYA AY BURCU BALIK OLANLAR

3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları
3–9 Aralık 2018 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, Güneş ve Mars arasındaki çatışma ile başlıyor. Yükselen Balık’lar, özel hayatınızdaki hedefler, hayatınızla ilgili sizi motive eden konular ile ilgili kariyerinizde son zamanlarda bağdaşmayan şeyler olabilir.

Uzaklardaki bağlantılarınızın sizin üzerinizdeki etkisi, motivasyonu bu bağlamda sizi zorlayabilir. Özellikle üst düzey yöneticilerin sizin başarılı profilinizi desteklemesi, takdir etmesi sizinle ilgili beklentileri daha da arttırabilir.

6 Aralık’ta Güneş ve Neptun arasındaki açı ise, bu yaşadığınız çatışmalar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Özellikle iş yerindeki erkek otoriteler, sizin bu sıkıntıları yaşamanıza neden olabilir.

7 Aralık’ta Merkür Durağan a geçerek, ileri gitmek için güç toplayacak. Aynı zamanda Chiron ve Ay düğümleri ile olan ilişkisi, partnerinizin uzaklarla ilgili fikirleri ve bu alanda yaptığınız sizinle yaptığı konuşmaları işaret etmekte. Bu sizin özel hayatınızla ilgili geçmişte yaşadığınız bazı acı dolu anlara şifa olabilir. Partnerinizle yapacağınız sohbetler biraz rahatlamanızı sağlayabilir.

Merkür’ün ileri gitmesiyle, hem üst düzey yöneticiler, hem de uzaklarla olan iletişiminiz ve paylaşımlarınız artabilir. Sözleşmeler ve kontratlar, ortaklıklar, birliktelikler, partnerinizle olan ilişkiniz ana gündem maddenizi oluşturabilir. Retro süresince yaptığınız içe dönüşler ve gözlemler sayesinde 29 – 30 Ekim’ de yaşadığınız konulara ve ya olaylara, yeni bir bakış açısı ve düşünce stratejisi geliştirmiş olabilirsiniz.Aynı gün gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeni ay ile, kariyerinizde yeni bir sayfa açabilir, terfi alabilir, yeni bir döneme adım atabilirsiniz. Yurtdışı ve ya farklı kültürlerle bağlantılı bir iş olması muhtemel.

Kendinizi en iyi şekilde ispat edeceğiniz, yetenek ve becerilerinizi kolaylıkla ortaya koyabileceğiniz bir pozisyon elde edebilirsiniz..Eğer çocuğunuz varsa çocuğunuz farklı diller ve ya okul hayatıyla ilgili güzel bir sonuç elde edebilir ve bu sizin bir çok hayal kurmanıza neden olabilir.


Jupiter’in ise aşırı iyimser ve abartılı yaklaşımı pembe gözlükler takmanıza, kendinize olan güvenin artmasına neden olabilir. Mars ve Neptun kavuşumu özellikle özel hayatınızla ilgili sizi hayallere götürebilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap